طی یک روز 226 بیمار کرونایی در ایران جان باختند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طی شبانه‌‌روز گذشته 9 هزار و 312 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 226 بیمار نیز جان باختند.

بنا به اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ایران، طی 24 ساعت گذشته 9 هزار و 312 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و مجموع مبتلایان در این کشور به 7 میلیون و 60 هزار و 741 نفر رسیده است.

همچنین طی یک روز گذشته 226 بیمار کرونایی در ایران جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به 137 هزار و 64 نفر افزایش یافت. تاکنون 6 میلیون و 665 هزار و 702 نفر از بیماران کرونایی در ایران بهبود یافته و از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. از سوی دیگر، 4 هزار و 27 نفر از بیماران مبتلا به کووید-19 در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون 47 میلیون و 335 هزار و 696 آزمایش تشخیص کرونا در ایران انجام شده است.

تاکنون 62 میلیون و 903 هزار و 145 نفر دز اول، 55 میلیون و 529 هزار و 712 نفر دز دوم و 23 میلیون و 291 هزار و 860 نفر هم دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرد‌ه‌اند.گفتنی است براساس آخرین گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران، 184 شهر این کشور در وضعیت قرمز، 187 شهر در وضعیت نارنجی و 76 شهر در وضعیت زرد و یک شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه: هنوز فرصت نهایی ساختن مذاکرات هسته‌ای، طی روزهای آتی را داریمروسیه: *هنوز فرصت نهایی ساختن مذاکرات هسته‌ای، طی روزهای آتی را داریم *دلایلی داشتیم تا باور کنیم که مذاکرات وین تا آخر فوریه بطور موفقیت‌آمیز به پایان برسد *این انتظارات به وقوع نپیوست *جای تاسف دارد اما دراماتیک نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به متحدانش در مورد یک ابزار جاسوسی جدید چینکارشناسان یک موسسه آمریکایی به نام «سیمانتیک» می‌گویند یک ابزار پیشرفته جاسوسی اینترنتی چینی را کشف کرده‌اند که بیش از یک دهه وجود آن تشخیص داده نشده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آزادی یک کودک‌-متهم محکوم به اعدام پس از ۱۸ سال حبس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تحریم های یک جانبه ایران مانعی جدی در دسترسی به ابزارهای لازم برای مهار کرونا هستندوزیر بهداشت گفت: تحریم های یک جانبه مانعی جدی در راه تحقق حق اساسی کشورمان برای به دست آوردن و دسترسی به ابزارهای لازم برای مهار و شکست COVID-۱۹ هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدراعظم آلمان: شاهد یک چرخش دوران هستیم | DW | 27.02.2022اولاف شولتس در سخنرانی خود در پارلمان آلمان تهاجم روسیه به اوکراین را آغاز یک 'چرخش دوران' خواند. او تغییرات اساسی در سیاست دفاعی و خارجی آلمان را اعلام کرد. شولتس گفت بودجه دفاعی آلمان ۱۰۰میلیارد یورو افزایش می‌یابد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قطع پای یک شهروند اهل سردشت بر اثر انفجار مین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »