ارتش اسرائیل, حمله راکتی, رسانه‌های اسرائیل, نوار غزه, کارگر خارجی, کشته

ارتش اسرائیل, حمله راکتی

طی حمله راکتی متقابل به اسرائیل دو نفر کشته شدند

طی حمله راکتی متقابل به #اسرائیل دو نفر کشته شدند

18/05/2021 04:16:00 ب.ظ

طی حمله راکتی متقابل به اسرائیل دو نفر کشته شدند

بر اثر حمله راکتی از نوار غزه در واکنش به حملات اسرائیل، دو نفر کشته و 5 نفر دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

18.05.2021قدس/خبرگزاری آناتولیرسانه‌های اسرائیل اعلام کرد که بر اثر اصابت راکت‌های شلیک شده از نوار غزه به مناطق جنوبی اسرائیل 2 کارگر خارجی کشته و 5 تن دیگر زخمی شده‌اند که وضعیت یکی از آنها وخیم است.گفتنی است مردم فلسطین از روز هفتم ماه می در اعتراض به تصمیم اسرائيل برای اخراج چند نفر از ساکنان محله شیخ جراح در قدس شرقی و اقدامات نظامیان علیه مسجدالاقصی تظاهرات کردند که با خشونت پلیس اسرائیل مواجه شدند.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم بازداشت‌شدگان خوزستان؛ نگهداری غیرقانونی در شرایط غیرمجاز گسترش حریق‌های موسمی در جنوب اروپا؛ شمار قربانیان آتش‌سوزی در ترکیه به ۸ تن رسید

این تنش‌ها طی روزهای گذشته تشدید شده و مردم فلسطین در شهر غزه و کرانه باختری اشغالی نیز به این اعتراضات پیوستند.ارتش اسرائیل نیمه شب دوشنبه (10 می) گذشته اعلام کرد که عملیات «نگهبان دیوارها» را در غزه آغاز کرده است.گروه‌های مقاومت فلسطین نیز در واکنش به حملات اسرائیل به غزه به سمت این کشور تعداد زیادی راکت پرتاب کردند.

بنا به اعلام وزارت بهداشت فلسطین در غزه، تاکنون 213 نفر از جمله 61 کودک و 36 زن در حملات اسرائیل به نوار غزه جان خود را از دست داده و 1442 نفر نیز مجروح شده‌اند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش