طی جنگ اوکراین 21 روزنامه‌نگار کشته شده‌اند

27/01/1401 10:11:00 ب.ظ

از 24 فوریه تاکنون در جنگ اوکراین 21 روزنامه‌نگار کشته شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

از 24 فوریه تاکنون در جنگ اوکراین 21 روزنامه‌نگار کشته شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی 16.04.

2022 کی‌یف/ خبرگزاری آناتولی کمیته آزادی بیان طی گزارشی شمار روزنامه‌نگارانی که در جنگ اوکراین کشته شده‌اند را اعلام کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آیا ما ایرانی‌ها نژادپرست هستیم؟ | آرش نصر اصفهانی

در میان همه مشکلات معیشتی و اجتماعی، چطور می‌توان از جامعه ایران پرسید که آیا می‌دانستید احتمالا برخی از ما نژادپرست هستیم؟ آرش نصر‌اصفهانی، دانش‌آموخته‌ و فارغ‌التحصیل دکترای جامعه‌شناسی و پژوهشگر حوزه مسائل اجتماعی ایران است. مدت‌ها پیش سراغ رفتیم. او یکی از معدود جامعه‌شناسانی است که در این زمینه تحقیق کرده و در رسانه‌ها و فضایی مجازی در‌این‌باره صحبت می‌کند. نصر‌اصفهانی معتقد است آنچه در ایران نسبت به افغانستانی‌ها اتفاق می‌افتد، مصداقی از نژادپرستی است‌. اگرچه این به آن معنا نیست که همه مردم ایران نژادپرست هستند. کما‌اینکه وقتی ما از نژادپرستی‌ در آمریکا یا اروپا حرف می‌زنیم، به این معنی نیست که همه مردم نژادپرست هستند. در این گفت‌وگوی تفصیلی، نصر‌اصفهانی با تشریح مفهوم نژادپرستی در ایران، به بیان تاریخچه و علت این رفتار پرداخته است. او علت وجود این نگاه را در شیوه تفکر ما درباره هویت ایرانی و سیاست دولت از دهه 70 به بعد می‌داند و معتقد است در دنیای امروز که دنیای مهاجرت است، چاره‌ای جز تغییر نداریم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

زلنسکی می‌گوید تا سه هزار نیروی اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، گفت که مقامات این کشور معتقدند از ابتدای جنگ با روسیه تاکنون حدود دو هزار و ۵۰۰ تا سه هزار نیروی اوکراینی کشته شده‌اند. این زلنسکی خودش تو چاهه همه ی کشورهای غرب و شرق رو هم داره می‌کشه تو چاه.ته این همه کمک نظامی به اوکراین آخرش جنگ جهانی سوم هست

جنگ در اوکراین؛ زلنسکی: ۲۵۰۰ تا سه هزار سرباز اوکراینی تا کنون کشته شده‌اندحمله نظامی روسیه به اوکراین در شرایطی پنجاه و دومین روز خود را پشت سر می‌گذارد که نیروهای روسی با تمرکز بر شرق قصد دارند تا نیروهای اوکراینی را از این ناحیه عقب برانند.

جنگ اوکراین؛ ناو جنگی موسکووا غرق شدرئیس جمهور کلمبیا ضمن تایید وقوع «نسل کشی» در اوکراین: آماده‌ایم عرضه انرژی به غرب را افزایش دهیم در صفحه پوشش لحظه به لحظه آخرین تحولات و خبرهای مرتبط با حمله نظامی روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید:

جنگ اوکراین؛ زلنسکی: خرید نفت و گاز روسیه تجارت با خون مردم اوکراین استولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین، کشورهای اروپایی را متهم کرد که با ادامه خرید نفت و گاز از روسیه در حقیقت «پول در خون مردم اوکراین» می‌زنند. خون مردم اوکراین کیلو چند؟ خون مردم ایران که برا کسی ارزش نداش ,نه؟ بدبخت مردم اوکراین گرفتار چه دیوانه ای شده اند؛؛😥😥😥😥😥 این دلقک صهیونیست، زلنسکی! گویا نقش مُخرب خودش را درعشق ورزی به غرب و ناتو که موجب ایجاد این جنگ شده را، ازیادبُرده است.

جنگ اوکراین؛ رزمناو 'مسکووا' غرق شد | DW | 15.04.2022وزارت دفاع روسیه، از غرق شدن ناو جنگی 'مسکووا' در زمان یدک‌کشی خبر داد. سخنگوی پنتاگون می‌گوید این ضربه مهلکی به نیروی دریایی روسیه است. مقامات روسیه حمله موشکی اوکراین به ناو را رد کرده‌‌‌اند.

جنگ در اوکراین؛ روسیه یک کارخانه موشک‌سازی در حومه کی‌یف را هدف قرار دادروسیه کارخانه موشک‌سازی در حومه کی‌یف را هدف قرار داد وزارت دفاع اوکراین می‌گوید این کارخانه موشک‌های کروز «نپتون» را تولید می‌کرده که دستکم یکی از آن‌ها برای غرق کردن کشتی جنگی مسکوا مورد استفاده قرار گرفته است. أكد أعضاء وفد الكونجرس الأمريكي في لقاء مع الرئيس عبدالفتاح السيسي الأهمية الكبيرة التي توليها الولايات_المتحدة للعلاقات مع مصر دیر زدی دادا