طوفان هاگیبیس؛ ارتش برای کمک به سیل‌زدگان ژاپن اعزام شد

21/07/1398 08:07 ق.ظ

ژاپن برای کمک به سیل زدگان طوفان هاگیبیس، هزاران نیروی نظامی ارتش و یگان‌های امدادی را به مناطق آسیب دیده اعزام می‌کند. تاکنون براثر این طوفان که بزرگترین طوفان دهه‌های اخیر ژاپن بوده است حداقل ۱۸ نفر کشته شده‌اند.

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودژاپن برای کمک به سیل زدگان طوفان هاگیبیس، هزاران نیروی نظامی ارتش و یگان‌های امدادی را به مناطق آسیب دیده اعزام می‌کند.

طوفان سهمگین هاگیبیس باعث آبگرفتگی و رانش زمین شده و خرابی‌های زیادی برجای گذاشته است. بادهای این طوفان با سرعت ۲۵۵ کیلومتر در ساعت ژاپن را در نوردیده است. رودخانه‌ها در ۱۴ بخش مختلف طغیان کرده‌اند و به بخش‌های مسکونی وارد شده‌ است.

طوفان باعث شد تا برخی مسابقات جام‌جهانی راگبی لغو شود با این حال مسابقه مهم بین ژاپن و اسکاتلند قرار است امروز برگزار شود. در شهر هاکونه در نزدیکی کوه فیجی، بیش از یک متر باران در روزهای جمعه و شنبه باریده است و این بیشترین میزان بارش در طی ۴۸ ساعت در ژاپن تاکنون بوده است.خبرنگار بی‌بی‌سی در ژاپن گزارش کرده که دیواره‌های ساخته شده برای مقابله با سیلاب رودخانه‌ها در شهر ناگانو و اطراف توکیو در حال حاضر مقاومت خود را از دست داده‌اند و امکان ورود سیلاب به مناطق مسکونی وجود دارد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

بسلامتی سر صبی این چه خبریه آخه

طوفان هاگی‌بیس در ژاپن ۱۹ کشته و ده‌ها ناپدید برجای گذاشتتا کنون در اثر این طوفان در ژاپن ۱۹ تن کشته و ۱۶ تن دیگر ناپدید شده‌اند. هاگی‌بیس، شدیدترین طوفان ۶ دههٔ گذشته در ژاپن اعلام شده و رکورد بارش را در بسیاری از مناطق این کشور شکسته است. طوفان ترک های بیشرف هم صدها کشته داده در سوریه . ErdoganAssassin

طوفان سهمگین هاگیبیس ژاپن را در می نورددطوفان بسیار قوی هاگیبیس پس از اصابت به توکیو، پایتخت ژاپن، راهی نواحی شمالی این کشور شده است. هاگیبیس شدیدترین طوفان ژاپن در ظرف شش دهه گذشته بوده است.

محاکمه دو افغان و یک هلندی به اتهام کمک به انتقال پناهجویان به بریتانیبر اساس تازه ترین گزارش ها از ابتدای سال جاری بیش از ۲۳۷ مورد عبور و یا اقدام غیر قانونی عبور از فرانسه به بریتانیا به ثبت رسیده و هشت شبکه قاچاق انسان در میان شناسایی و منهدم شده اند. دیگر دوران شکار مغز ها و فرزندان قانون مند خاورمیانه بعنوان مهاجر و نیروی کار ارزان تمام شد. نوشابه فقط با غذا داده میشود! حالا با سیل جنگ زده ها وآورگان حال کنید. اروپای غربی خبیث!

حمله توپخانه‌ای ارتش ترکیه به نیروهای آمریکا و احتمال تحریم ترکیه | DW | 12.10.2019پنتاگون اعلام کرد نیروهای نظامی این کشور در اطراف کوبانی زیر آتش توپخانه ارتش ترکیه قرار گرفته است. آمریکا از ترکیه خواست به عملیات نظامی در شمال سوریه پایان دهد در غیر این صورت تحریم‌های سختی علیه آن اعمال خواهد شد. 😅😅این وسط اومده ضرب شستی هم به نیروهای آمریکایی نشون بده سرتون رو زیربرف نکنید سگ هار همه رو گاز میگیره ترکیه واردوغان الان مصداق همین سگ هاره انشالله که یک ظالم باظالم دیگردرگیرشوند. آمریکایی ها در خاورمیانه چه میکنند-آمریکایی برگرد به خانه ات -آیا جزء اینست که در صدد استفاده از فرصت های بوجود آمده در این منطقه است مثلا استفاده از پتانسیل داعش

نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید/ استفاده از کلانتری‌های سیار به جای استقراریرییس پلیس پیشگیری ناجا از نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید خبر داد و گفت: در برنامه ششم توسعه راه‌اندازی هزار کلانتری سیار در نظر گرفته شده است، اما در حال حاضر تنها توانسته‌ایم یک کلانتری سیار ایجاد کنیم.

واکنش ترکیه به بیانیه پایانی نشست اتحادیه عرب درباره حمله به شمال سوریهسخنگوی وزارت خارجه ترکیه: اشغالگر خواندن ترکیه از سوی دبیرکل اتحادیه عرب به جای 'گروه تروریستی' که تمامیت ارضی سوریه را مورد تجاوز قرار می‌دهد، به معنای مشارکت در جنایت‌های تروریستی این گروه و خیانت به جهان عرب است