طوفان دوریان سفر رییس جمهوری آمریکا به لهستان را لغو کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

دونالد ترامپ سفر به لهستان را لغو کرد جزئیات بیشتر🔽

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا به خاطر تهدید طوفان دوریان در ایالت فلوریدا، سفر به لهستان را برای شرکت در ۸۰ امین سالگرد تهاجم آلمان نازی لغو کرد.

آقای ترامپ در جمع خبرنگاران گفت: «اولویت اول ما تامین امنیت شهروندان آمریکایی است که در مسیر این طوفان قرار دارند.»یک سپتامبر ۱۹۳۹، ارتش آلمان نازی به لهستان حمله کرد که این تهاجم آغازگر جنگ جهانی دوم در اروپا بود. رییس جمهوری آمریکا به خبرنگاران گفت که خبر لغو سفرش را مستقیما با آندژی دودا، رییس جمهوری لهستان در میان گذاشته است و قرار شد تا این سفر به وقت دیگری موکول شود.

پیش از این، یک مقام بلندپایه ایالات متحده اعلام کرده بود که دولت لهستان قرار است در مورد همکاری‌های امنیتی و فن‌آوری اینترنت نسل پنجم، تفاهم‌نامه‌هایی را با واشنگتن امضاء کند. پیش‌بینی می‌شود طوفان دوریان که پس از درنوردیدن پورتوریکو و جزایر ویرجین در اقیانوس اطلس شمالی در روز چهارشنبه، مسیر ایالات متحده آمریکا را در پیش گرفته، آخر این هفته به سواحل فلوریدا برسد.به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از وبگاه خبری اکسیوس، دونالد ترامپ پیش از این پیشنهاد داده بود تا از بمب اتمی برای نابودی طوفان استفاده شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طوفان دوریان پس از پورتوریکو و جزایر ویرجین در راه فلوریداسازمان هواشناسی آمریکا اعلام کرده است که این طوفان در فلوریدا بادهایی با سرعت ۱۱۱ تا ۱۲۹ کیلومتر بر ساعت تولید خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طوفان دریایی سهمگین «دوریان» فلوریدا را تهدید می‎‌کندبخش انگلیسی صدای آمریکا - «پورتوریکو» از طوفان دریایی «دوریان» جان سالم به در برد، اما انتظار می رود این طوفان در روزهای پیش رو با نزدیک شدن به شمال «باهاماس» و سواحل ایالات متحده به یک طوفان دریایی ب
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک طوفان دریایی سهمگین در راه فلوریدا استطوفان دریایی دورین در حال قوت گرفتن و حرکت به سوی سواحل جنوب شرقی آمریکاست و هواشناسان آن را 'بسیار خطرناک' ارزیابی کرده‌اند. سازمان ملی هواشناسی آمریکا برآورد کرده که دورین حوالی عصر یکشنبه به منطقه‌ای در حد فاصل ایالت‌های فلوریدا و جورجیا برسد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پورتوریکو با نزدیک شدن توفان استوایی «دوریان» در وضعیت اضطراری به سر می‌بردپورتوریکو با نزدیک شدن توفان استوایی «دوریان» در وضعیت اضطراری به سر می‌برد بر اساس پیش بینی های هواشناسی، انتظار می رود توفان «دوریان»، هنگام عبور از غرب و مرکز پورتوریکو در روز چهارشنبه، قدرتی نزدیک به توفان های دریایی داشته باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گردباد «دوریان» شاید با سرعت ۱۲۵ کیلومتر بر ساعت به ساحل فلوریدای آمریکا برسدگردباد «دوریان» شاید با سرعت ۱۲۵ کیلومتر بر ساعت به ساحل فلوریدای آمریکا برسد سازمان هواشناسی در آمریکا برای بررسی بهتر و راحت‌تر گردبادها، برای هرکدام یک نام انتخاب می‌کند. به طور معمول هر ساله ممکن است تا سه گردباد قدرتمند شکل گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا دو شبکه وابسته به دولت و نهادهای نظامی ایران را تحریم کردآمریکا اعلام کرد دو شبکه را به علت وابسته بودن به دولت و نهاد‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران تحریم‌ کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »