طوفان دوریان در جزایر باهاما دست‌کم ۵ قربانی گرفت | DW | 03.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طوفانی که سرعت آن بی‌سابقه توصیف شده بخش‌هایی از جزایر باهاما را در نوردید و خسارت‌های شدیدی بر جا گذاشت. بر اثر این طوفان که به سمت ایالت‌های شرقی آمریکا در حرکت است تا کنون چند نفر جان خود را از دست داده‌اند.

طوفان سهمناک دوریان پس از در هم کوبیدن جزیره آباکو در باهاما به سمت ایالت‌های شرقی و جنوبی ایالات متحده آمریکا در حرکت است و تهدیدی جدی محسوب می‌شود.

به گفته وزارت هوانوردی و گردشگری باهاما طوفان دوریان به سمت جنوب این مجمع‌الجزایر در حرکت است. باهاما در شرق ایالت فلوریدا و در اقیانوس اطلس قرار دارد. مرکز ملی هاریکن مستقر در فلوریدا می‌گوید دوریان روز دوشنبه اندکی ضعیف شده و شدت و سرعت آن از طوفان درجه پنج به درجه چهار کاهش یافته است.بنا بر این گزارش در ساعت سه بامداد سه‌شنبه سرعت دوریان به ۲۱۰ کیلومتر در ساعت رسیده و با بارش شدید باران به مسیر خود به سمت جنوب ادامه می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طوفان دورین با گرفتن قربانی در باهاما سواحل آمریکا را در می‌نورددمقامات آمریکا به میلیون ها نفر از ساکنان ایالت های فلوریدا، جورجیا و کارولینای جنوبی دستور داده اند که مناطق محل سکونت خود را ترک کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طوفان دوریان؛ درهم کوبیده شدن جزایر باهاما، وحشت میلیون‌ها آمریکایی | DW | 02.09.2019طوفان دوریان در مسیر فلوریدا از جزایر باهاما گذشت. دوریان با سرعت ۳۰۰ کیلومتری به جزیره آباکو در باهاما رسید. در فلوریدا، جورجیا و کارولینای شمالی و جنوبی وضعیت اضطراری اعلام شده. ترامپ دوریان را بسیار خطرناک توصیف کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طوفان دریایی دوریان جزایر باهاما را تهدید می‌کندطوفان دریایی دوریان اکنون به طوفان درجه پنج تبدیل شده است. طوفان درجه پنج در مقیاس اندازه گیری شدت طوفان ها شدیدترین طوفان محسوب می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

باهاما آماده طوفان خطرناک درجه چهار دورین می‌شودجزایر باهاما آماده برخورد توفند دورین می‌شود که در ۴۸ ساعت گذشته شدیدتر شده و به درجه چهار رسیده است. به پیش بینی مرکز ملی طوفان آمریکا، انتظار می‌رود این طوفان 'بی‌اندازه خطرناک' امروز به این مجموعه جزایر برسد و بعد به سمت ساحل شرقی آمریکا حرکت کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در منطقه محل استقرار شرکت‌های خارجی در کابل ۱۶ کشته در پی داشتانفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در منطقه سبز کابل دست‌کم ۱۶ کشته بر جای گذاشت.\r\n به گزارش رویترز، حمله طالبان به یک ساختمان در کابل، پایتخت افغانستان که محل استقرار شرکت‌های خارجی بوده است منجر به کشته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توفند دورین باهاما را در هم کوبیدبزرگترین و قدرتمندترین طوفان سالهای اخیر جزیره باهاما در مجموعه جزایر کارائیب را در هم کوبید و خسارات بی‌شماری برجای گذاشت. براساس گزارش‌ها سقف‌های ساختمانها بر اثر طوفان کنده شده و سیل گسترده در برخی مناطق به راه افتاده است. برخی تصاویر در شبکه‌های اجتماعی حاکی از خروش آب در منطقه و خانه‌های مخروبه است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »