طوفان سیستان و بلوچستان ۱۰۵ مصدوم برجای گذاشت

22/05/1398 05:48 ب.ظ

سخنگوی سازمان اورژانس کشور: در پی وقوع طوفان از ساعت هشت صبح امروز (۲۲ مرداد ماه) تاکنون در شهرستان‌های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز در استان سیستان و بلوچستان ۱۰۵ نفر مصدوم شده‌اند

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۱۰۵تن بر اثر وقوع طوفان در سیستان و بلوچستان خبر داد. وی درباره اعزام نیروهای اورژانس نیز گفت: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله نیروهای اورژانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

وی درباره اعزام نیروهای اورژانس نیز گفت: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله نیروهای اورژانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

وقوع انفجار در انبار مهمات پایگاه «الصقر»انفجار انبار مهمات پایگاه نظامی «الصقر» وابسته به حشد الشعبی در منطقه«الدوره» در جنوب بغداد بر اثر اصابت خمپاره‌ به مناطق مختلف این شهر چندین کشته و زخمی برجای گذاشت.

چرا «شبی که ماه کامل شد» بلوچ‌ها را برآشفت؟چرا فیلم «شبی که ماه کامل شد» مردم بلوچستان را برآشفت؟ بلوچ‌ها می‌گویند بعد از گذشت ده سال چرا دوباره عبدالمالک ریگی باید سر زبان‌ها بیافتد؟ 📹:

جاری شدن گل و لای خروشان در سوئیسطوفان در منطقه چاموسون سوئیس سبب جاری‌شدن گِل و لای خروشان در بستر رودخانه شده است.

ثبات و امنیت آبراه‌های بین‌المللی و سواحل شمال و جنوب و تنگه هرمز خط قرمز ایران است/ دخالت و حضور قدرت‌های فرامنطقه‌ای تحت هر نام و ائتلافی را خطری بزرگ برای صلح، ثبات و امنیت منطقه می‌دانیممعاون اول رییس جمهور با بیان اینکه ثبات و امنیت آبراه‌های بین‌المللی و سواحل شمال و جنوب و تنگه هرمز به عنوان دغدغه اصلی و خط قرمز ایران است و برای آن سال ها تلاش و هزینه کرده است گفت: ما حضور نیروهای خارجی در خلیج فارس را عامل بی‌ثباتی و افزایش تنش می‌دانیم و معتقدیم امنیت منطقه را تنها و تنها کشورهای منطقه می‌توانند و باید برقرار کنند و دخالت و حضور قدرت‌های فرامنطقه‌ای تحت هر نام و ائتلافی را خطری بزرگ برای صلح، ثبات و امنیت منطقه می‌دانیم. باید از آبهای خزر و خلیج فارس جهت نصب آب شیرین کن و سیراب ایران بهره برد !! ما کشور کم آبی هستیم و زمین هم در حال گرم شدن است باید به فکر تامین آب در سالهای آینده باشیم وگرنه تنش آبی بیچاره مان میکنه!! دشمنان ما منتظر بحران آب در ایران هستند!! حالا ما گفتیم،؛؛😥😥 حکومت جاهلیت بیگانگان‌فرقه فارسیسم هفتگانه و ملاها خود مشکل اصل اصلی اتحاد ایرانیان و منطقه و‌جهان است.این بساط فرقه باید از ایران ایرانیان جمع آوری و حذف شود تا ملتهای ایرانیان و آبهای شمال و جنوب با امنیت حکومت ایرانیان اداره شود وگرنه ملتهای ایرانیان باید خود مستقل باشند.

ثبات و امنیت تنگه هرمز خط قرمز ایران استمعاون اول رییس جمهور با بیان اینکه ثبات و امنیت آبراه‌های بین‌الملی و سواحل شمال و جنوب و تنگه هرمز به عنوان دغدغه اصلی و خط قرمز ایران است و برای آن سال ها تلاش و هزینه کرده است گفت: ما حضور نیروهای خارجی در خلیج فارس را عامل بی‌ثباتی و افزایش تنش می‌دانیم و معتقدیم امنیت منطقه را تنها و تنها کشورهای منطقه می‌توانند و باید برقرار کنند و دخالت و حضور قدرت‌های فرامنطقه‌ای تحت هر نام و ائتلافی را خطری بزرگ برای صلح، ثبات و امنیت منطقه می‌دانیم. شما و همدستانتون بزرگترین خطر برای صلح و ثبات مردم کل منطقه‌اید

بارش باران در تهران و بسیاری از نقاط کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد در تهران و بسیاری از استان‌های کشور طی دو روز آینده خبر داد.

مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: در پی وقوع طوفان از ساعت هشت صبح امروز ۲۲ مرداد ماه تاکنون در شهرستان‌های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز در استان سیستان و بلوچستان ۱۰۵ نفر مصدوم شده‌اند.

وی درباره اعزام نیروهای اورژانس نیز گفت: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله نیروهای اورژانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته وی از ۱۰۵ نفر مصدوم، ۲۶ نفر بستری و ۷۹ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.