طوفان دلتا در لوئیزیانا آمریکا 2 قربانی گرفت

21/07/1399 01:06 ب.ظ

ادامه طوفان دلتا در ایالت لوئیزیانای آمریکا منجر به آتش‌سوزی و جان باختن دو نفر شد. - خبرگزاری آناتولی

ادامه طوفان دلتا در ایالت لوئیزیانای آمریکا منجر به آتش‌سوزی و جان باختن دو نفر شد. - خبرگزاری آناتولی مقامات ایالت لوئیزیانا اعلام کردند که طوفان دلتا باعث آتش‌سوزی در برخی مناطق شده که در پی آن دو نفر جان باختند.

وقوع طوفان دلتا در لوئیزیانا آمریکا که روز شنبه آغاز شد، خسارت‌های گسترده‌ای را در این ایالت بر جای گذاشت و موجب قطعی برق در بیش از 500 هزار خانه و محل کار شد.

سرعت طوفان دلتا که روز شنبه منطقه کریول در ایالت لوئیزیانا آمریکا را درنوردید، 155 کیلومتر در ساعت بود. به دلیل شدت طوفان، مدارس و موسسات دولتی این مناطق تعطیل شدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

طوفان دلتا به ایالت لوئیزیانا آمریکا رسیدطوفان دلتا ایالت لوئیزیانا آمریکا را درنوردید. - خبرگزاری آناتولی

طوفان دلتا به ایالت لوئیزیانا آمریکا رسیدطوفان دلتا ایالت لوئیزیانا آمریکا را درنوردید. - خبرگزاری آناتولی

بیانیه ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در محکومیت تحریم‌های آمریکاستاد حقوق بشر قوه قضاییه در محکومیت تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، بیانیه‌ای صادر کرد. ستاد حقوق بشر ایرانی؟ حتما ردیف بودجه هم داره درد تشگیلات و حکومت فرقه فارسیسم تبهکار، استمرار شئونیزم فارسی است نه حق و حقوق ایرانیان و نه حقوق بشر وو.... 🤣🤣🤣🤣

یک کشته در جریان تظاهرات دو گروه مخالف در شهر دنور آمریکا - BBC News فارسییک مرد در جریان اعتراضات دو گروه راست و چپ در شهر دنور آمریکا به ضرب گلوله کشته شده است. براساس گزارش‌ها مرد کشته شده در میان تظاهرات کنندگان راستگرای موسوم به 'گروه میهن‌پرستان' حضور داشته است. افول_امریکا یکی از طرفداران ترامپ که توسط گروه آنتیفا کشته شده است. البته طوری تیتر زدی که این موضوع خودنمایی نکند. قشنگ معلوم است که آنتیفا جا پای رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی گذاشته است.

ترامپ: آمریکا داروی کرونا را داردرئیس‌جمهوری آمریکا امروز، شنبه در اولین حضور عمومی پس از ابتلا به کرونا ادعا کرد، آمریکا داروی مقابله با کرونا را دارد که به زودی آن را ارائه خواهد کرد. ج.ا. هم داروی مقابله با کرونا را چندین ماه است که دارد: روغن بنفشه و دعای کبری سقرا. 💩 رییس جمهور ایالات متحده آمریکا دروغ نمیگوید. ج.ا. و آخوند و ۳پا که نیست. پیمان_نوین مدیریت کشورها بایدموضوعی وعلمی شودتافردی به نام رئیس جمهورکه دارای علم واحدی است،برای جامع علوم نظرندهدکه به ان عمل کندکه بسیاری ازمواردان جهل باشدکه موجب زیان به ملتها ودولتها شودکه مربوط به همه کشورهاست لکن میزان زیان ان متفاوت است لکن واقعیت داردوان وسیع است که معادل بیکاری،فق اگه می‌گوید دارد پس دارند.مثه رییس جمهور کشور ما و مسولانش نیست که کارشون شده دروغ

بیش از 9 صد مبتلا به کرونا طی شبانه‌روز گذشته در آمریکا جان باختند

ادامه طوفان دلتا در ایالت لوئیزیانای آمریکا منجر به آتش‌سوزی و جان باختن دو نفر شد.نیواورلئان/ خبرگزاری آناتولی

مقامات ایالت لوئیزیانا اعلام کردند که طوفان دلتا باعث آتش‌سوزی در برخی مناطق شده که در پی آن دو نفر جان باختند.

وقوع طوفان دلتا در لوئیزیانا آمریکا که روز شنبه آغاز شد، خسارت‌های گسترده‌ای را در این ایالت بر جای گذاشت و موجب قطعی برق در بیش از 500 هزار خانه و محل کار شد.

سرعت طوفان دلتا که روز شنبه منطقه کریول در ایالت لوئیزیانا آمریکا را درنوردید، 155 کیلومتر در ساعت بود.

به دلیل شدت طوفان، مدارس و موسسات دولتی این مناطق تعطیل شدند.

این ایالت در ماه آگوست نیز شاهد یک طوفان درجه چهار به نام لاورا بود. هنوز هم شش هزار تن از مردم ایالت لوئیزیانا که تحت تاثیر طوفان لاورا قرار گرفته بودند٬‌ در مراکز مسکونی موقت و یا هتلها زندگی ‌می‌کنند.