طوفان ایسایاس پس از آمریکا به کانادا رسید

05/08/2020 07:01:00 ب.ظ

مقام های مسئول در کانادا نسبت به بارش شدید باران در جنوب استان کبک هشدار داده‌اند.

کانادا, طوفان

طوفان ایسایاس که سواحل شرقی آمریکا را در بر گرفته است به جنوب شرقی کانادا رسید بیشتر بخوانید🔽

مقام های مسئول در کانادا نسبت به بارش شدید باران در جنوب استان کبک هشدار داده‌اند.

سرعت طوفان ایسایاس که از کارولینای شمالی در آمریکا شروع شده تا ۱۴۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده که به خانه‌ها و درخت‌های بسیاری خسارت وارد کرده است.بیس از سه میلیون و چهارصد هزار نفر بر اثر این طوفان با مشکل قطعی برق مواجه شده‌اند. آتش سوزی و سیلاب از جمله مواردی بوده که در پی این طوفان رخ داده است. از همین رو در برخی مناطق، مسئولان حالت فوق‌العاده اعلام کرده‌اند.

چگونگی مواجهه با یک حادثه طبیعی در دوره ای که با ویروس کرونا مواجه هستیمبا این حال سازمان ها و نهادهایی که در زمان حوادث طبیعی به کمک آسیب دیدگان می‌روند با وجود ویروس کرونا وظیفه دشوارتری دارند. از همین رو آنان با ارائه بسته های بهداشتی، درخصوص چگونگی جلوگیری از سرایت ویروس کرونا از جمله لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی توضیحاتی ارائه کرده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

در واکنش به رویدادهای اخیر در بلندی‌های جولان؛ اسرائیل به اهدافی در سوریه حمله کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

«کولبر نکشید»؛ طوفان توئیتری کاربران در اعتراض به مرگ مرزنشینانتعداد زیادی از کاربران توئیتر از شامگاه یکشنبه دوازدهم مرداد ماه با استفاده از هشتگ «کولبر نکشید» اعتراض خود را به «کشته شدن کولبران توسط نیروهای امنیتی و انتظامی ایران» اعلام کردند.

پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری: آمار ابتلا به کرونا در آمریکا کاهش یافته است🔺پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری: آمار ابتلا به کرونا در آمریکا کاهش یافته است ⚡️پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که شواهد مثبتی در مبارزه با ویروس چینی می‌بیند.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 36782 نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در ترکیه به 234 هزار و 934 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در ترکیه به 234 هزار و 934 نفر رسید

ترامپ در واکنش به آمار بالای کشته شدگان کرونا در آمریکا: همینه که هستدونالد ترامپ در مقابل سخنان یک خبرنگار که وضعیت مرگ بر اثر شیوع کرونا در آمریکا را نسبت به جمعیت این کشور «وحشتناک» اعلام می کرد، گفت: «همینه که هست».

طوفان ایسایاس گردبادهایی در بخش‌هایی از آمریکا ایجاد کرده بود که در پی آن حداقل پنج نفر تا کنون کشته شده‌اند.Share via Email Print this page ارتش اسرائیل اعلام کرد که شامگاه دوشنبه ۱۳ مرداد ماه چندین موضع ارتش سوریه در جنوب آن کشور را هدف قرار داده است.Aa هشتگ «کولبر نکشید» طی شبانه‌روز گذشته بازتاب گسترده‌ای در شبکه اجتماعی توئیتر داشت.Share via Email Print this page پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که شواهد مثبتی در مبارزه با ویروس چینی می‌بیند.

سرعت طوفان ایسایاس که از کارولینای شمالی در آمریکا شروع شده تا ۱۴۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده که به خانه‌ها و درخت‌های بسیاری خسارت وارد کرده است. بیس از سه میلیون و چهارصد هزار نفر بر اثر این طوفان با مشکل قطعی برق مواجه شده‌اند. به گزارش «تایمز اسرائیل»، در بیانیه منتشره توسط ارتش اسرائیل آمده است که این حملات توسط جنگنده‌ها و هلی‌کوپترهای ارتش آن کشور در واکنش به کشف یک بمب در جنوب بلندی‌های جولان بوده است. آتش سوزی و سیلاب از جمله مواردی بوده که در پی این طوفان رخ داده است. آنان این اقدام حمایتی را در حالی آغاز کردند که پیش از این نهادها و سازمان‌هایی که بخشی از فعالیت خود را بر مسائل کولبران متمرکز کرده‌اند، در گزارش‌هایی از کشته شدن تعداد زیادی از کولبران در مرزهای ایران خبر داده بودند. از همین رو در برخی مناطق، مسئولان حالت فوق‌العاده اعلام کرده‌اند. جنگنده‌های اسرائیل دیشب چندین موضع ارتش سوریه در جنوب این کشور را هدف قرار دادند. چگونگی مواجهه با یک حادثه طبیعی در دوره ای که با ویروس کرونا مواجه هستیم با این حال سازمان ها و نهادهایی که در زمان حوادث طبیعی به کمک آسیب دیدگان می‌روند با وجود ویروس کرونا وظیفه دشوارتری دارند..

از همین رو آنان با ارائه بسته های بهداشتی، درخصوص چگونگی جلوگیری از سرایت ویروس کرونا از جمله لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی توضیحاتی ارائه کرده‌اند. — اسرائیل به فارسی (@IsraelPersian) August 4, 2020 ارتش اسرائیل در این بیانیه تاکید کرده است که رژیم سوریه را در قبال همه فعالیت‌هایی که در خاک آن کشور اتفاق می‌افتد مسئول می‌داند و با عزم و اراده در برابر هرگونه نقض حاکمیت کشور اسرائیل عمل می‌‌کند. انتشار خبرهای مربوط به کشته شدن کولبرها در سال‌های گذشته با واکنش‌هایی از سوی برخی فعالان اجتماعی یا سیاسی همراه شده است. همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده، صابون، دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ماسک از جمله وسائل ضروری است که افراد در هنگام حوادث طبیعی باید به همراه داشته باشند. همچنین برای محافظت از خود در برابر کرونا ضروری است تا شهروندان دست‌های خود را به صورت مرتب شسته و محل زندگی موقت خود را مرتب ضدعفونی کنند. بنیامین نتانیاهو: اسرائیل یک تلاش برای حمله تروریستی در جبهه سوریه را خنثی کرد نخست وزیر اسرائیل در واکنش به چالش‌های امنیتی اخیر بار دیگر بر عزم اسرائیل بر دفاع از خود و حمله متقابل به مهاجمان تاکید کرد. طوفان استوایی ایسایاس که در رتبه بندی در رده یک قرار می‌گیرد، کشورهایی مانند هائیتی و جمهوری دومینیکن را پیش از این در برگرفته بود. در این طرح قرار بود بازارچه‌های مرزی راه اندازی و برای کولبران کارت صادر شود؛ امری که به گفته ناظران تاکنون به درستی محقق نشده است. . در یکی از تازه‌ترین موارد، مقامات و نهادهای دولت آمریکا اظهارات یهودستیزانه اخیر رهبر جمهوری اسلامی علیه اسرائیل را به شدت محکوم کرده و گفته‌اند که آمریکا در کنار اسرائیل می‌ایستد.