طوفان توئیتری در حمایت از صبا کرد افشاری، فعال مدنی زندانی که در حمایت از مادرش دست به اعتصاب غذا زده است

26/02/1400 09:19:00 ب.ظ

شماری از کاربران توئیتر با راه‌اندازی طوفان توئیتری با هشتگ‌های «صبا_کردافشاری» و «sabahungerstrike

شماری از کاربران توئیتر با راه‌اندازی طوفان توئیتری با هشتگ‌های «صبا_کردافشاری» و «sabahungerstrike راحله احمدی، مادر این فعال مدنی که او نیز دوران محکومیت خود را در زندان اوین سپری می‌کند، تنها چند روز پس از اعتصاب غذا فرزندش در نامه‌ای خطاب به او با اشاره به سابقه بیماری‌ گوارشی دخترش، از پیامدهای این اعتصاب غذا ابراز نگرانی کرد و نوشت اگر...

راحله احمدی، مادر این فعال مدنی که او نیز دوران محکومیت خود را در زندان اوین سپری می‌کند، تنها چند روز پس از اعتصاب غذا فرزندش در نامه‌ای خطاب به او با اشاره به سابقه بیماری‌ گوارشی دخترش، از پیامدهای این اعتصاب غذا ابراز نگرانی کرد و نوشت اگر ناگزیر شود او نیز با تمام شرایط ناگواری که دارد هم‌صدا و همراه فرزندش صبا کرد افشاری خواهد شد.

راحله احمدی در نامه‌ای به دخترش صبا کرد افشاری از پیامدهای اعتصاب غذای او ابراز نگرانی کرد راحله احمدی، مادر صبا کردافشاری، فعال مدنی زندانی در ایران که در اعتصاب غذا به‌سر می‌برد، در نامه‌ای به دخترش با اشاره به سابقه بیماری‌ گوارشی او، از پیامدهای این اعتصاب غذا ابراز نگرانی کرد.

صبا کردافشاری،‌ فعال مدنی زندانی و از معترضان به حجاب اجباری، در اعتراضات مرداد سال ۹۷ بازداشت و به زندان محکوم شد. او که بهمن همان سال آزاد شده بود، خرداد ماه سال ۹۸ بار دیگر بازداشت و از آن زمان تا به امروز، بدون حتی یک روز مرخصی دوران محکومیت خود را در زندان سپری می‌کند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>