طلا در بسته جدید تحریم‌های اروپا علیه مسکو جای می‌گیرد

24/04/1401 10:50 ب.ظ

اتحادیه اروپا صادرات طلا از روسیه را در بسته جدید تحریم‌های خود علیه مسکو جای می‌دهد.

اتحادیه اروپا صادرات طلا از روسیه را در بسته جدید تحریم‌های خود علیه مسکو جای می‌دهد. ماروش شفچوویچ، معاون کمیسیون اتحادیه اروپا در نشست وزرای امور اروپا در پراگ گفت که این اتحادیه راه‌های تحریم طلا را که یکی از کالای مهم صادراتی روسیه است، بررسی خواهد کرد.

این اقدام به دنبال تصمیم گروه هفت در ممنوع کردن صادرات طلا از روسیه انجام می‌شود.

او هدف اتحادیه اروپا از تحریم طلای روسیه را بستن «گریزگاه‌هایی» عنوان کرد که برخی به کمک آن‌ها، تحریم‌های پیشین علیه مسکو را دور می‌زنند. پیشتر آمریکا، ژاپن و کانادا واردات طلای روسیه را ممنوع کرده بودند.

دور زدن تحریم‌ها؛ ایران و روسیه از چه روش‌های برای تحویل نفت خود به مشتریان استفاده می‌کنند؟ معاون کمیسیون اتحادیه اروپا همچنین گفت که این اتحادیه می‌خواهد با تشدید تحریم‌ها علیه روسیه، به پایان دادن به جنگ اوکراین در سریع‌ترین زمان ممکن کمک کند. headtopics.com

این تحریم نیست این اعتصاب غذا است که نتیجه آن مرگ بر اثر گرسنگی خواهد بود . سیاستمدارن ابله اتحادیه شارلاتان اروپا تصور کرده اند طلا کاهو و یا خیار است که اگر بماند خراب میشود . اگر از این اعتصاب غذا جان سالم بدر بردید با التماس و قیمت بالاتر طلا را ار از روسیه خریداری میکند

ببینیم

عجب، یخبندانی بشه: اروپا!🤣😂🤣😂🤧🤧🤧🤧🤧🤧🥸

ادامه مطلب:
euronews_pe »

وزارت خارجه آمریکا موج جدید بازداشت‌ منتقدان در ایران را محکوم کرداداره دموکراسی، حقوق‌بشر و کار وزارت خارجه ایالات متحده با انتشار بیانیه‌ای، بازداشت کنش‌گران سیاسی، فیلمسازان و زنان مخالف حجاب اجباری در ایران را محکوم

شناسایی ۵۲۳۴ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/فوت ۸ تن دیگر۸ فوتی و ۵۲۳۴ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۵۲۳۴ نفر *جانباختگان جدید: ۸ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۶۵۲۵۱ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۶۶۴۷۵ نفر مجموع جانباختگان: ۱۴۱۴۶۴ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۵۰۹۵۱۸۷۲ دُز

قرص‌های سقط جنین؛ جبهه‌ جدید جنگ فرهنگی در آمریکا - BBC News فارسیبعد از لغو قانون سقط جنین تقاضای دارو برای آن به شدت بالا رفته و برای جبهه جنگ مخالفان با سقط جنین خط مقدمی تازه ایجاد کرده است. سقط جنین با دارو در حال حاضر رایج‌ترین شیوه پایان خودخواسته بارداری در آمریکا است خاک بر سر بدبختشون 😂😂 مگه کاندوم چنده اونجا؟ خاك تو سرشون

کشف خودنگاره جدید ون گوگ در پشت تابلوی «سر زن رعیت»رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.

آرایش نظامی جدید نیروهای روسیه در دونباس – DW – ۱۴۰۱/۴/۲۴دبیر کل سازمان ملل و اتحادیه اروپا حمله موشکی به شهر وینیتسیا را محکوم کردند. ستاد فرماندهی ارتش اوکراین خبر از آرایش نظامی جدید نیروهای روسی در دونباس می‌دهد. همزمان اتحادیه اروپا واردات طلای روسیه را تحریم کرد.

پوتین یک فرمان جدید تجاری در رابطه با ایران امضا کردرئیس‌جمهوری روسیه در آستانه سفر به تهران طی فرمانی، پروتکل الحاقی توافقنامه منطقه آزاد بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران را امضا کرد. 🤮🤮🤮

این اتحادیه تاکنون ۶ بسته تحریم را علیه مسکو تصویب کرده که آخرین مورد آن، توقف واردات نفت از روسیه به میزان ۹۰ درصد تا پایان سال ۲۰۲۲ توسط کشورهای عضو تا پایان سال ۲۰۲۲ است.

ماروش شفچوویچ، معاون کمیسیون اتحادیه اروپا در نشست وزرای امور اروپا در پراگ گفت که این اتحادیه راه‌های تحریم طلا را که یکی از کالای مهم صادراتی روسیه است، بررسی خواهد کرد. این اقدام به دنبال تصمیم گروه هفت در ممنوع کردن صادرات طلا از روسیه انجام می‌شود.

او هدف اتحادیه اروپا از تحریم طلای روسیه را بستن «گریزگاه‌هایی» عنوان کرد که برخی به کمک آن‌ها، تحریم‌های پیشین علیه مسکو را دور می‌زنند. پیشتر آمریکا، ژاپن و کانادا واردات طلای روسیه را ممنوع کرده بودند.

دور زدن تحریم‌ها؛ ایران و روسیه از چه روش‌های برای تحویل نفت خود به مشتریان استفاده می‌کنند؟

معاون کمیسیون اتحادیه اروپا همچنین گفت که این اتحادیه می‌خواهد با تشدید تحریم‌ها علیه روسیه، به پایان دادن به جنگ اوکراین در سریع‌ترین زمان ممکن کمک کند.

اوکراین در آستانه نشست پراگ از اتحادیه اروپا خواسته بود تا این اتحادیه تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه وضع کند. به گفته معاون کمیسیون اتحادیه اروپا، کشورهای عضو اتحادیه هفته آینده درباره تحریم طلای روسیه گفتگو خواهند کرد.صادرات طلای روسیه در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۵ میلیارد دلار برآورد شده است.