طلا در آستانه ثبت رکورد تاریخی؛ شمارش معکوس برای اونس ۱۹۰۰ دلاری

01/05/1399 05:53 ب.ظ

قیمت هر اونس طلا در جریان معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی با عبور از مرز هزار و ۸۶۱ دلار در آستانه ثبت رکورد تاریخی جدید قرار گرفت.

همزمان با ادامه تلاش بانک‌های مرکزی و دولت‌ها برای تزریق منابع مالی بیشتر به منظور غلبه بر رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا روند صعودی قیمت طلا که از اواسط ماه مارس گذشته آغاز شده روز چهارشنبه به رکورد تاریخی آن نزدیک‌تر شد.رهبران اتحادیه اروپا روز سه‌شنبه بسته احیای اقتصادی ۷۵۰ میلیارد یورویی را تصویب کردند و همزمان مقام‌های کاخ سفید و نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا نیز در حال رایزنی برای تزریق منابع مالی بیشتر به اقتصاد این کشور هستند.

رهبران اتحادیه اروپا روز سه‌شنبه بسته احیای اقتصادی ۷۵۰ میلیارد یورویی را تصویب کردند و همزمان مقام‌های کاخ سفید و نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا نیز در حال رایزنی برای تزریق منابع مالی بیشتر به اقتصاد این کشور هستند.

تحلیل‌گران بازار طلا معتقدند که با ادامه شیوع ویروس کرونا و تعمیق رکود اقتصادی در جهان، قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده به مرز هزار و ۹۰۰ دلار خواهد رسید. ورود بدون محدودیت ارز به ایران؛ واردات طلا و نقره از پرداخت عوارض معاف شد

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مجله فرانس فوتبال: در سال ۲۰۲۰ هیچ بازیکنی توپ طلا دریافت نخواهد کرد🔺مجله فرانس فوتبال: در سال ۲۰۲۰ هیچ بازیکنی توپ طلا دریافت نخواهد کرد ⚡️نشریه «فرانس فوتبال» از لغو مراسم توپ طلای ۲۰۲۰ خبر داد و اعلام کرد که این جایزه امسال به هیچ بازیکنی اهدا نمی‌شود.

‫بالاترین آمار رسمی مرگ روزانۀ ناشی از ابتلا به کرونا در ایران ثبت شدپیش از این در تاریخ ۱۹ تیر، ایران با آمار ۲۲۱ مورد فوتی ناشی از ویروس کرونا بیشتر آمار روزانه را ثبت کرده بود.

«لواسانات» در صدر آمار زمین خواری در تهران«لواسانات» در صدر آمار زمین خواری در تهران محیط زیست تهران: بیشترین میزان تصرفات در مناطق حفاظت شده تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در استان تهران مربوط به بخش لواسانات و محدوده‌ای از شمال شرق استان تهران است که شامل پارک ملی خجیر و سرخه حصار می‌شود.

۲۲۹ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته/۲۵ استان در شرایط قرمز و هشدارفوتی‌های کرونا باز هم رکورد زد ۲۲۹ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۶۲۵ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۲۹ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۲۷۸۸۲۷ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۴۲۳۵۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۴۶۳۴ نفر

مقاومت دلار در مرز ۲۱ هزارتومان؛ نوسان ۱۸۰۰ تومانی نرخ ارز در تهرانهر چند کاهش دو هزار و ۱۵۰ تومان نرخ رسمی عرضه دلار توسط بانک مرکزی ایران، نرخ آزاد فروش دلار در جریان معاملات ظهر روز سه‌شنبه را تا مرز ۲۱ هزار تومان کاهش داد ولی این نرخ در ادامه داد و ستدهای این روز بار دیگر سیر صعودی به خود گرفت تا ۲۲ هزار و ۸۵۰ تومان نیز بالا رفت.

هلا مویس، شهروند آلمانی فعال در امور فرهنگی در عراق ربوده شد | DW | 21.07.2020دو هفته پس از قتل هشام هاشمی، کارشناس تروریسم و گروه‌های افراطگرای اسلامی، یک زن آلمانی نیز در بغداد ربوده شده است. خبر ربوده شدن هلا مویس، کنشگر امور فرهنگی در بغداد، از سوی وزارت کشور عراق نیز تایید شده است.

همزمان با ادامه تلاش بانک‌های مرکزی و دولت‌ها برای تزریق منابع مالی بیشتر به منظور غلبه بر رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا روند صعودی قیمت طلا که از اواسط ماه مارس گذشته آغاز شده روز چهارشنبه به رکورد تاریخی آن نزدیک‌تر شد.

رهبران اتحادیه اروپا روز سه‌شنبه بسته احیای اقتصادی ۷۵۰ میلیارد یورویی را تصویب کردند و همزمان مقام‌های کاخ سفید و نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا نیز در حال رایزنی برای تزریق منابع مالی بیشتر به اقتصاد این کشور هستند.

تحلیل‌گران بازار طلا معتقدند که با ادامه شیوع ویروس کرونا و تعمیق رکود اقتصادی در جهان، قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده به مرز هزار و ۹۰۰ دلار خواهد رسید.

ورود بدون محدودیت ارز به ایران؛ واردات طلا و نقره از پرداخت عوارض معاف شد

قیمت هر اونس طلا در جریان معاملات دوم سپتامبر ۲۰۱۱ تا هزار و ۸۸۴ دلار و ۲۰ سنت افزایش یافته و رکوردی تاریخی را ثبت کرده بود.