طغیان کرونا در اندرزگاه ۸ زندان اوین

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

بهنام_شیخی زندانی محبوس در زندان_اوین درتماس با خانواده‌اش از تب ولرز شدید و علایم مشکوک به کرونای خود خبر داد. به گفته این فعال مدنی ترک، جواب تست کرونا اکثر محبوسین در اندرزگاه ۸ که تصادفی گرفته شده، مثبت اعلام شده است. اخبار_ایران کرونا_در_زندان

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- بهنام شیخی زندانی محبوس در اندرزگاه ۸ زندان اوین در تماس با خانواده‌اش از تب و لرز شدید وعلایم مشکوک به کرونای خود خبر داده است.

شیخی گفته که روز یکشنبه ۱۹ مرداد جهت انجام تست به بهداری زندان مراجعه کرده با این وجود از وی تست گرفته نشده است. به گفته این فعال مدنی ترک، جواب تست کرونای اکثر محبوسین در اندرزگاه ۸ که به صورت تصادفی گرفته شده، مثبت اعلام شده است. برخی از همبندی‌های وی از جمله امیرسالار داوودی،جعفر عظیم زاده و اسماعیل عبدی به علت نبود تخت در بهداری اندرزگاه ۸ به بهداری اندرزگاه ۴ منتقل شده‌اند.

بنابه اخبار رسیده به ایرن وایر ابتلای دست‌کم ۱۸ نفر از زندانیان اندرزگاه ۸ زندان اوین قطعی شده و احتمال می‌رود اکثر زندانیان در این اندرزگاه به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۶۳ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته / ۲۶ استان در وضعیت قرمز و هشدار بیماریسخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۱۸ هزار و ۴۲۷ نفر رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در پی افزایش آمار ابتلا به کرونا در جهان، آلمان بر محدودیت‌های مرزی خود افزودفهرست جدید قرنطینه‌ها در حالی از سوی مقام‌های آلمان اعلام شده است که پیش از این از پنج اوت (۱۵ مرداد) افرادی که از شهر آنتروپ بلژیک و از ۳۱ ژوئیه از مناطق کاتالونیا، نابارا و آراگون در اسپانیا رهسپار این کشور می‌شدند، در این فهرست قرار داشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هندطی شبانه‌روز گذشته 905 نفر در برزیل٬ 935 نفر در هند و 695 نفر در مکزیک بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 164 هزار و 144 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا طی 24 ساعت گذشته با مرگ 1308 نفر دیگر به 164 هزار و 144 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »