طعم تلخ طردشدگی

12/09/1401 04:45:00 ب.ظ

این روایت بیماران نادر است که از مشکلاتشان در جامعه می گویند.

طعم تلخ طردشدگی هر کدامشان را به شکلی طرد کردند؛ بیماران_نادر را می گویم که به خاطر تفاوت‌های ظاهریشان جامعه آنها را با دیواری از جنس ناآگاهی برای همیشه کنار می‌گذارد. نسترن_فرخه گزارش می دهد ویدئو کامل:

این روایت بیماران نادر است که از مشکلاتشان در جامعه می گویند.

هر کدامشان را به شکلی طرد کردند؛ بیماران نادر را می گویم که به خاطر تفاوت‌های ظاهریشان جامعه آنها را با دیواری از جنس ناآگاهی برای همیشه کنار می‌گذارد و این آدم‌هایی که سهم درستی از زندگی نبرده‌اند، تمام عمر به انزوا می‌روند.به گزارش ایسنا، در دیدار دور سوم مرحله گروهی گروه E جام جهانی قطر، دو تیم آلمان و کاستاریکا برابر هم به میدان رفتند که گزارش این دیدار را در زیر می‌خوانید: آلمان ۴ - کاستاریکا ۲ داور: استفانی فراپارت (فرانسه) ورزشگاه: البیت گل: سرژ گنبری، نیکلاس فولکروگ، کای هاورتز ۲ بار برای آلمان، یلتسین تخدا و خوان پابلو وارگاس برای کاستاریکا کارت زرد: - اسکار دوارته (کاستاریکا) کارت قرمز: - ترکیب آلمان: مانوئل نویر (دروازه‌بان)، آنتونیو رودیگر، دیوید رام (ماریو گوتسه)، لروی سانه، جاشوا کیمیش، لئون گورتسکا (لوکاش کلاسترمن)، سرژ گنبری، توماس مولر (کای هاورتز)، جمال موسیالا، نیکولاس سوله (ماتیاس گینتر) و ایلکای گوندوگان (نیکلاس فولکروگ).به گزارش خبرنگار ایلنا، چند روز قبل بود که زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از افزایش تعداد بیماری‌های خاص به ۲۷ بیماری خبر داد.«سعید اعظمیان» مدیرعامل انجمن اسم ام ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به عدم توزیع داروی این بیماران علی رغم گذشت بیش از دو ماه و نیم از واردات آن اظهار کرد: حدود 10 ماه قبل با توجه به مشکلات متعدد بیماران مبتلا به اس‌ام ای، رئیس‌جمهور دستور واردات داروی این بیماران را صادر کرد و حدود دو ماه و نیم قبل این دارو وارد کشور شد، اما از آن زمان تا امروز هنوز این دارو توزیع نشده است.

نسترن فرخه گزارش می دهد.کپی شد.نیمه نخست ساعت ۲۲:۳۰ بازی با سوت داور فرانسوی آغاز شد.

ادامه مطلب:
شرق »
Loading news...
Failed to load news.

برد تلخ آلمان در جام جهانی/ ژرمن‌ها دوباره در گروهی حذف شدندبرد تلخ آلمان در جام جهانی؛ ژرمن‌ها دوباره در گروهی حذف شدند آلمان و کاستاریکا در دیداری حساس برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۴ بر ۲ ژرمن‌ها به پایان رسید؛ پایانی که برای هیچکدام از دو تیم، شیرین نبود.

افزایش بیماری‌های خاص؛ عدم تناسب حجم بودجه با سبد بیماری‌هادر حالی مجلس شورای اسلامی تعداد بیماری‌های خاص را افزایش داده است که برخی از فعالین حوزه بیماران خاص از عدم تناسب این بودجه‌ها با افزایش سبد این بیماری‌ها خبر می‌دهند.

پاسکاری بیماران SMA برای دریافت دارویی که ۲ ماه و نیم پیش وارد کشور شددر حالی که بیش از دو ماه و نیم از واردات داروی بیماران اس‌ ام ای می‌گذرد، اما هنوز خبری از توزیع این دارو در بین بیماران نیست.

طرح معروف‌ترین کارتونیست ورزش جهان برای زنان ایرانی و مهسا امینی«عمر مومنی» مشهورترین کاریکاتوریست ورزشی جهان، طرحی در حمایت از زنان ایرانی کشیده است. این از معدود دفعاتی است که این کاریکاتوریست، به اتفاقات سیاسی یا اجتماعی جهان واکنش نشان می‌دهد. مهسا_امینی مهسا_امینی