طرد یک عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل تکرار ادعاهای ترامپ

17/11/1399 08:29:00 ق.ظ

طرد یک عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل تکرار ادعاهای ترامپ العربية

مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه پنج‌شنبه 4 فوریه 2021 یک نماینده جمهوری‌خواه طرفدار دونالد ترامپ را به به گزارش خبرگزاری‌ها مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه پنج‌شنبه در اقدامی تنبیهی و در پایان جدالی که برای هفته‌ها به طول انجامیده و باعث ایجاد شکاف در میان جمهوری‌خواهان شده، مارجری تایلر گرین نماینده جمهوری‌خواه ایالت جورجیا در مجلس نمایندگان را از دو...

به گزارش خبرگزاری‌ها مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه پنج‌شنبه در اقدامی تنبیهی و در پایان جدالی که برای هفته‌ها به طول انجامیده و باعث ایجاد شکاف در میان جمهوری‌خواهان شده، مارجری تایلر گرین نماینده جمهوری‌خواه ایالت جورجیا در مجلس نمایندگان را از دو کمیسیون تربیت و بودجه طرد کرده است.

این نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی در پی اظهاراتش در تایید ادعاهای ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا در مخالفت او با نتایج انتخابات ریاست جمهوری از مجلس نمایندگان طرد شد. اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت 230 رای در برابر 199 رای شامگاه پنج‌شنبه با طرد مارجری تایلر گرین جمهوری‌خواه از دو کمیسیون تربیت و بودجه موافقت کردند.

جنبش «کیو انان» این در حالی است که در محکومیت این نماینده جمهوری‌خواه معتقد به نظریه‌های توطئه‌گرانه‌ای که جنبش راست افراطی «کیو انان» مروج آن بوده، تنها 11 نماینده جمهوری‌خواه به اکثریت دمکرات مجلس نمایندگان پیوسته تا علیه او رای دهند. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>