طرح‌های سپیده قلیان از زندان؛ تابلوی سوم، سمیه حردانی

28/04/1399 09:05 ب.ظ

سمیه حردانی متولد ۱۳۷۳ است. عاشق شوهرش بود و وقتی در بازداشتگاه سپاه، با جسد متلاشی‌شده‌ همسرش مواجه می‌شود، خونریزی و سقط جنین می‌کند. تمام موهای سمیه سفید شده و قسمتی از آن‌ها ریخته است. اطلاع_رسانی sepideqoliyan طرح‌های سپیده_قلیان از زندان👇

***

‏سمیه حردانی متولد ۱۳۷۳ است. ریزنقش است، با چشمان ریز و پوستی سفید. عاشق شوهرش بوده است و وقتی در بازداشتگاه سپاه، با جسد متلاشی‌شده‌ همسرش مواجه می‌شود، خونریزی و سقط جنین می‌کند. تمام موهای سمیه سفید شده و قسمتی از آن‌ها ریخته است. سمیه هم‌چنان در سوگ همسری‌ست که یقین دارد، دست به اسلحه نبرده است. سمیه همراه تمام اعضای خانواده‌اش در بازداشت است. فیلم اعترافاتش که پخش می‌شود، به قول خودش، انگار یک بار دیگر فرزندش را از دست می‌دهد. مادرش آبان ۱۳۹۷ و در اعتراض به بازداشت سوسن سعیداوی اعتصاب غذا کرد و بعد از سه روز، وقتی که نادری رئیس حفاظت زندان سپیدار به او گفت: «فک کردی سپیده‌ای که اعتصاب کنی برای رسانه‌ها مهم باشه؟ تو بمیری همه خوشحال می‌شن، چون داعشی هستی. حتی همون سپیده هم خوشحال می‌شه»، اعتصاب غذای خود را شکست.

ادامه مطلب:
iranwire »

طرح‌های سپیده قلیان از زندان؛ تابلوی دوم، صهبا

طرح‌های سپیده قُلیان از زندان؛ تابلوی نخست، خلود

طرح‌های سپیده قلیان از زندان؛ تابلوی دوم، صهبا

طرح‌های سپیده قُلیان از زندان؛ تابلوی نخست، خلود

سخنگوی وزارت بهداشت: از حضور تفننی در امکان عمومی خودداری کنیدسخنگوی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی از همه هموطنان خواست که از حضور تفننی در امکان عمومی خودداری کنند.

آژانس فضایی اروپا نزدیک‌ترین تصاویر خورشید را ثبت کرداین تصویر از فاصله ۷۷ میلیون کیلومتری از سطح خورشید گرفته شده که حدود نیمی از فاصله بین زمین و این ستاره است.