طرح ویژه ترکیه برای نجات صنعت بحران‌زده گردشگری در دوران شیوع کرونا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

طرح ویژه ترکیه برای نجات صنعت بحران‌زده گردشگری در دوران شیوع کرونا ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این طرح در حالی قرار است به اجرا گذاشته شود که ترکیه هم اکنون با ثبت بیش از ۱۳۸ هزار ابتلا به ویروس کرونا در صدر کشورهای آلوده خاورمیانه به این ویروس قرار گرفته است.

مقامات دولتی در آنکارا که اینک با سپری شدن دوره اوج شیوع بیماری کووید ۱۹ در اواسط ماه آوریل و کاهش نرخ روزانه ابتلا به ویروس کرونا با شرایط بهتری از حیث مقابله با بحران سلامت جاری روبرو هستند، رفع تدریجی محدودیت‌ها را تنها راه چاره برای نجات اقتصاد متزلزل ترکیه می‌دانند. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه که ارزش واحد ملی پول کشورش طی مدت جاری به شدت با افت همراه بوده در این راستا خواهان اجرای تدابیری فوری است تا چرخ اقتصاد هر چه سریعتر به جریان بیفتد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارجاع طرح اصلاح قانون انتخابات به مجلسسخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح برخی قوانین مرتبط با انتخابات به دلیل ایرادات فراوان به مجلس ارجاع شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا از طرح قطعنامه شورای امنیت برای ترک مخاصمه در دوران کرونا جلوگیری کردواشنگتن تهدید کرده است که در صورت هر گونه ارجاع صریح به سازمان جهانی بهداشت از حق وتوی خود برای مخالفت با قطعنامه استفاده می‌کند. در مقابل پکن نیز می‌گوید اگر نام این سازمان جهانی در قطعنامه نیاید از حق وتوی خود استفاده خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاخ سفید ادعای دخالت در طرح سرنگونی مادورو را تکذیب کرد | DW | 09.05.2020شورای امنیت ملی کاخ سفید ارتباط آمریکا با حمله اخیر علیه دولت ونزوئلا را تکذیب کرد. رئیس جمهوری ونزوئلا پیش‌تر اعلام کرده بود که نیروهای امنیتی این کشور ۱۳ 'تروریست' به گفته او هماهنگ با واشنگتن را دستگیر کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

احتمال اجرای طرح ترافیک پس‌از شب‌های قدر یا اوایل خردادمعاون حمل‌ونقل شهرداری تهران: احتمال اجرای طرح ترافیک پس از شب‌های قدر و یا ابتدای خرداد وجود دارد با توجه به آثار و عوارض توقف اجرای طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا، بر اجرای مجدد طرح‌های ترافیکی تاکید داریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ از آغاز طرح خرید ۳ میلیارد دلاری فرآورده‌های کشاورزی و دامی در آمریکا خبر داد🔺پرزیدنت ترامپ از آغاز طرح خرید ۳ میلیارد دلاری فرآورده‌های کشاورزی و دامی در آمریکا خبر داد ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از طرح سه میلیارد دلاری برای خرید محصولات کشاورزی و دامداری در آمریکا خبر داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگاهی به بازار داغ بازی‌های کامپیوتری بین کاربران ایرانی - BBC News فارسیدر دوران شیوع کرونا، خانه‌نشینی به‌ خاطر قرنطینه، بازار بازی‌های کامپیوتری را داغ‌ ‌کرده است. بی بی سی جان BBC عکسش را انداختی, شماره تلفنش را هم می نوشتید! چرا اینقدر غیرتی شدید؟!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »