طرح تشکیل کمیسیون ویژه بررسی حوادث آبان ماه تقدیم هیات رییسه مجلس شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده مردم شیراز: طرح تشکیل کمیسیون ویژه بررسی حوادث آبان ماه تقدیم هیات رییسه مجلس شد

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس پیشنهاد ۱۶ نفر از نمایندگان برای تشکیل کمیسیون ویژه بررسی حوادث پس از افزایش قیمت بنزین تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.این نماینده مجلس یادآور شد: با توجه به اینکه اگر این طرح به صورت عادی در دستور کار مجلس قرار بگیرد زمان بر می‌شود، انتظار می‌رود با توجه به حساسیت موضوع هیات رئیسه برای تسریع امر، آن را خارج از نوبت در دستور کار قرار دهد.

اعضای کمیسیون ویژه که ۷ تا ۱۵ نفر بنابه نظر پیشنهاد دهندگان خواهند بود، مستقیما در جلسه علنی توسط نمایندگان با رأی مخفی و اکثریت نسبی انتخاب خواهند شد. هیأت رئیسه کمیسیون ویژه همانند دیگر کمیسیون‌ها انتخاب خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورای امنیت سازمان ملل به درخواست آمریکا درباره کره‌شمالی تشکیل جلسه می‌دهدشورای امنیت سازمان ملل، به درخواست آمریکا روز چهارشنبه درباره آزمایش‌های موشکی کره‌شمالی تشکیل جلسه خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استیضاح زنگنه به صحن علنی مجلس ارجاع شد/آبستراکسیون ناکام تعدادی از اعضای کمیسیون انرژی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimاستیضاح_زنگنه به صحن علنی مجلس ارجاع شد خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس: نمایندگان طراح این استیضاح درنهایت از توضیحات وزیر قانع نشدند و مقرر شد تا زنگنه با حضور در صحن علنی پارلمان توضیحات بیشتری درباره این طرح ارائه کند چه جالب! بعد از این همه گندکاری ، یا استعفا یا استیضاح! یعنی فرار از پاسخگویی بخاطر تضییع بیت المال
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نمایندگانی که قید مجلس یازدهم را زدندهیچکدامشان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انصراف نماینده اصفهان از شرکت در انتخابات مجلسآخی چه بیشرف نه جان ننت بیا چرا رفتی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مجلس را به بازی گرفتند/ در جلسات غیرعلنی به جای شفافیت، نمایندگان را دور می‌زدند/ نگرانم مجلس یازدهم افراطی باشدرئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه در جلسات غیرعلنی به جای شفافیت، نمایندگان را دور می‌زدند، تاکید کرد: امیدوارم مجلس غیرسیاسی، معتدل و اقتصادی داشته باشیم اما نگران فضای افراطی مجلس یازدهم هستم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: چگونه کشته شدن جوانان را تاب بیاورم؟پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس که دو روز پیش در آخرین روز نام نویسی برای انتخابات با خانم نماینده دلسوز جوانان ، شما زمانی که داشتند گرانی بنزین و فتنه رو رغم می زدند کجا مرده بودید و الان دارید خودتون رو جررر می دهید. توی این سالها چه غلطی می کردید که ارز ۲۸۰۰ تومانی به ۱۳ هزار و تمام قیمتهای بازار چهار برابر گرون شد. حالا دارید جانماز آب می کشید!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »