طرح سوت‌زنی در مجلس یازدهم کلید خورد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

طرح سوت‌زنی در مجلس یازدهم کلید خورد سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس: این طرح از سوی نمایندگان در حال امضاء شدن است و تاکنون ۱۶۰ نماینده آن را امضاء کرده‌اند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی با بیان اینکه این طرح، طرح اولیه است و باید پخته‌تر شود، ادامه داد: پس از تشکیل کمیسیون‌های تخصصی مجلس، این طرح برای بررسی بیشتر به کمیسیون قضایی و حقوقی ارجاع می‌شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد:این طرح در مجلس قبل هم مطرح شد اما به دلایلی مسکوت ماند که با احیای مجدد، این طرح آماده ارائه به مجلس است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز فعالیت مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۵ شهریور/آماده‌سازی طرح الزام استفاده از ماسک در اماکنروحانی: *شرایط سختی برای مردم در دوران کرونا ایجاد شده است *درگیری ما با این ویروس کوتاه مدت نیست *طرح الزام استفاده از ماسک در اماکن سرپوشیده که تجمع در آن است در حال آماده سازی است *بازگشایی فعالیت اقتصادی ما به رفتار عمومی ما منوط است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات طرح ساماندهی سهام عدالت در مجلس/اعطای سهام به جاماندگان 6 دهک اول- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimاعطای سهام_عدالت به جاماندگان ۶ دهک اول نمایندگان مردم در مجلس طرحی را تدوین کرده‌اند که بر مبنای آن دولت موظف است به همه جاماندگان دریافت سهام عدالت که در شش دهک اول درآمدی قرار دارند تا سقف ۵ نفر برای هر خانوار سهام اعطا کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

۷۵۰ هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کرده‌اند/ در مجلس یازدهم به دنبال اجرای سه جانبه‌گرایی واقعی در شورای عالی کار هستیمیک نماینده مجلس از ثبت نام ۷۵۰هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری خبر داد و گفت: حجم بالای ثبت‌نام کارگران برای این است که کارمندان حقوق‌شان را از دولت دریافت می‌کنند اما کارگران این حاشیه امن را ندارند، بنابراین این قشر هستند که باید بیمه بیکاری دریافت کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هفت طرح ملی دولت تدبیر و امید برای ورزش زنانتهران - ایرنا - یکی از مهمترین راهبردهای معاونت امور ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید در راستای ورزش برای همه، توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و فعالیت بدنی در میان زنان ایران در قالب اجرای هفت طرح ملی برای نخستین‌بار در کشور است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حماس: همه گزینه‌ها برای مقابله با طرح الحاق اسرائیل روی میز استجنبش مقاومت اسلامی فلسطین از به کارگیری تمامی گزینه‌ها برای مبارزه با طرح اسرائیل برای ضمیمه کردن اراضی اشغالی فلسطین تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازگشت بیماری کرونا به روزهای اوج/عدم انتشار آمار‌های استانی مبتلایان مردم را بی‌خیال کرونا کرده/نماینده شیراز در مجلس: مسئولان اجرایی استان از اختیاراتشان استفاده کنندعدم رعایت موارد و مسائل بهداشتی توسط مردم و بی توجهی به پروتکل های بهداشتی باعث شده که مجددا بیماری کرونا در استان فارس و شهر شیراز به روزهای اوج خود و اسفند ماه بازگردد به طوری‌که عدم ارائه آمارهای استانی هم سبب شده که مردم بدون هیچ اطلاعی از تعداد مبتلایان اقدام به دور همنشینی و برگزاری مراسم کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »