طرح دوفوریتی لغو افزایش نرخ بنزین فردا تقدیم مجلس می‌شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

یوسف‌نژاد، عضو هیات رئیسه مجلس: طرح دو فوریتی لغو افزایش نرخ بنزین فردا تقدیم مجلس خواهد شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علی اصغر یوسف نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت:‌ مجلس معتقد است افزایش قیمت بنزین بدون مشورت با خانه ملت انجام گرفته و زمینه‌سازی کافی برای افکار عمومی صورت نگرفته است و به جای آثار مثبت، پیامد منفی خواهد داشت.

وی افزود: امروز با اعضای فراکسیون امید و برخی اعضای هیات رئیسه صحبت کردم و تجمیع نظرات آنها این بود که مجلس با تصمیم افزایش قیمت بنزین مخالفت خواهد کرد زیرا در شرایط فعلی به نفع کشور و مردم نیست. عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیش‌بینی من این است که این طرح فردا در مجلس رای قاطع و بالایی خواهد آورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزییات طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزینتهران-ایرنا- معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

با عوامل مخل بازار در روند اجرای طرح افزایش قیمت بنزین برخورد جدی می‌کنیمرئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پایان جلسه فوق العاده تنظیم بازار کشور اعلام کرد: این سازمان با همراهی همه دستگاه های همکار خود از جمله سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و بازرسی اصناف روند تشدید نظارتی و برخورد با تمام مواردی که موجب اخلال در روند اجرای طرح افزایش نرخ بنزین می‌شود را در دستور کار ویژه خود قرار داده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین بود/ راه‌های بهتری هم برای خدمت به محرومان بودنماینده شیراز در مجلس با اشاره به مخالفت مجلس با افزایش قیمت بنزین و عدم دخالت در این تصمیم گفت: تا هفته گذشته نیز بحثی از افزایش قیمت بنزین نبود و افزایش قیمت بنزین در روزهای تعطیل مجلس اعلام شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جلسه فوق‌العاده مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین تشکیل شودجلسه فوق‌العاده مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین تشکیل شود نایب رئیس فراکسیون امید مجلس خواستار تشکیل جلسه فوق‌العاده مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین شد و گفت سران سه قوه و اعضای شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا باید دلایل اتخاذ این تصمیم را اعلام کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خیلی وقت است که مجلس در رأس امور نیست/ مجلس بعدی را تعطیل کنیدیک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به نگرانی‌های مردم از افزایش قیمت بنزین گفت: مدت‌هاست مجلس در رأس امور نیست. 😶😐 مجلس گه خور کی باشه وقتی رهبر میگه؛ «ممکنه از این گرانی یک عده ای ناراحت بشوند، خب بشوند» شما همتون دست تون تووی جیب مردم است گداهای دزد بنزین_۳۰۰۰_تومانی بنزین تظاهرات_سراسرى
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

همه شوکه شدیم/ طرح سه‌فوریتی توقف افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۸ را فردا ارائه می‌دهیمعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ما یک طرح سه‌فوریتی تهیه کردیم به نام طرح توقف افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۸ که فردا خدمت همکاران ارائه دهیم و اگر مصلحت کشور اقتضا کند ما بگوییم هرگونه افزایش قیمت فعلا متوقف شود. 😶😐 امروز نباشه، فردا این قیمت را افزایش میدید هدفتون ۴,۰۰۰ تومان است موقعی که یک طرحی بدون کارشناسی اجرا میشه نتیجه اش فشار بر مردم است آخه گداها، ۲ میلیون حقوق در ماه، باهاش میشه کدوم کند کاری شما را جمع کرد؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »