طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد طرح مالیات بر خانه‌های خالی برای کار کارشناسی بیشتر و رفع ابهام به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، جزییات طرح دو فوریتی اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم (مالیات بر خانه‌های خالی) در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

پیش از مطرح شدن جزییات این طرح محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی درخواست رفع ابهام طرح در کمیسیون را ارائه کرد. قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این باره اظهار کرد: طبق ماده ۱۵۳ نمایندگان هر ابهامی داشته باشند می‌توانند مطرح کنند، آقای پورابراهیمی و دوستان کمیسیون هم نامه رسمی دادند که لازم است طرح دوباره به کمیسیون برگردانده شود، لذا ما این طرح را به کمیسیون بر می‌گردانیم.

قالیباف اضافه کرد: از آقای پورابراهیمی خواهش می‌کنیم نظر کمیسیون‌های فرعی را هم بگیرند تا با توجه به این‌که این طرح، قید دو فوریت دارد به سرعت برای رای‌گیری به صحن علنی بیاید. وی با بیان این‌که دولت هم موافق ارجاع طرح به کمیسیون است، گفت: این طرح احتیاج به کار کارشناسی بیشتری دارد که بدون اشکال و به صورت کامل اجرایی شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی ارجاع شدمالیات بر خانه‌های خالی | نمایندگان مجلس جزئیات طرح دو فوریتی اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم(مالیات بر خانه‌های خالی) را برای رفع ابهام به کمیسیون اقتصادی ارجاع کردند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی ارجاع شدطرح مالیات بر خانه‌های خالی برای رفع ابهامات و بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع طرح اعطای وام ودیعه مسکن به مستاجرینرئیس جمهور روز جمعه پس از دریافت گزارش عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی از روند بازار ارز و نحوه برگشت ارز صادرکنندگان، تاکید کرد که اجرای دقیق و جدی دستورالعمل جدید نحوه برگشت ارزهای صادرکنندگان ضروری است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی/ اجرای طرح در سال اول برای شهرهای بالای 100 هزار نفر- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: سال اول اجرای این طرح شهر‌های بزرگ و بالای صد هزار نفر مشمول می‌شوند که مسئله مسکن جدی تر است در این طرح فقط از سوداگران بازار مسکن مالیات دریافت می‌شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی نبویان نماینده مجلس: ما در این طرح گفته‌ایم که دولت ملزم است اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند و نظارت‌ها را صرفا تحت پادمان بپذیرد و اجرایی کند انرژى_اتمى
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیش‌نویس طرح تحریم ترکیه تحویل کنگره آمریکا شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimپیش‌نویس طرح تحریم ترکیه تحویل کنگره شد نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی: در راستای مقابله با صادرات سلاح از سوی روسیه، ترکیه به دلیل خرید سامانه اس-۴۰۰ از روسیه هدف تحریم‌ قرار خواهد گرفت ترکیه همچنان تصمیماتی اتخاذ می‌کند که مناسب یک کشور عضو ناتو نیست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »