طرح آزمایشی انتقال داروهای اضطراری به وسیله پهپاد در بایرن | DW | 02.10.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انتظار می‌رود تا چند سال دیگر در سراسر آلمان از هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال داروهای اضطراری استفاده شود. برای این منظور یک پروژه آزمایشی در ایالت بایرن راه‌اندازی شده که قرار است تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه یابد.

هواپیماهای بدون سرنشین فقط در خدمت جنگ و خونریزی و تخریب نیستند؛ مدت‌هاست از پهپادها استفاده‌های غیرنظامی هم می‌شود و نمونه‌های کوچکتر آن به اسباب بازی کودکان هم راه یافته است.

شرکت"کوانتوم سیستم" مدتی است پروژه‌ای زیر عنوان MEDinTime را کلید زده که محور اصلی آن انتقال داروهای ضروری به وسیله پهپاد است. کار این پروژه تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت و یکی از مسائلی که در این مدت بررسی خواهد شد انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد توسط هواپیمای بدون سرنشین است.این انتخاب مسیر باید به پهپاد امکان دهد که داروهای اضطراری و نجات‌بخش را هر چه سریع‌تر به بیمارستان‌ها و در مرحله دوم به پزشکان اورژانس در محل حادثه برساند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

❤️❤️سلام خسته نباشی، من یه گیمر هستم که برای ورود به یه بازی یه اکانت ساختم تا کد ورود به اون بازی رو برام ارسال کنن. ولی من نیاز به 10 تا فالوور توییتر دارم تا اون کد برام ارسال بشه لطفا این لطف رو بهم بکنین که 24 ساعت من رو فالو کنید.. یک دنیا تشکر ❤️❤️

در ایران برای انتقال مواد مخدر استفاده خواهد شد.

عالی بود این خبر! شما لطفا همین خبرهای تکنولوژی رو تو تایملاین بزارید!!!! ایران اینترنشنال ومنو تو و....... باقی گوه خورها!!!!! 🤣 🤣 🤣 هستند خبر ناملایمات و کاستی ها رو بزارند!!! من از بچگی احساس می‌کردم فقط شما! بی‌طرفید پس لطفا اون احساس منو وخیلی های دیگه رو خراب نکنید!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درستی سنجی یک ادعا: آیا جمعیت سالمندان ایران تا سال ۱۴۵۰ به ۳۰ درصد می‌رسد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تانکر ترکرز: سومین محموله سوخت ایران برای حزب‌الله در راه لبنان استتانکر ترکرز: سومین محموله سوخت ایران برای حزب‌الله در راه لبنان است شرکت ردیابی کشتی‌های باری «تانکر ترکرز» اعلام کرد سومین محموله سوخت ایران، یک کشتی حامل گازوئیل یا بنزین برای گروه شبه نظامی حزب‌الله، در راه انتقال به لبنان است. آخوندکاری جز بذل و بخشش ثروت مردم به گروههای تروریستی و کشورهای گشنه گدا نداره انجام بده؟هزاران میلیارد دلارتا اینجا صورتحساب آخوندا برای مردمه مجید ! حزب الله نه بگو مردم لبنان عزیزجان ،حزب الله یه کشتی سوخت رو میخواهد چیکار کنه نیازی به ردیابی نیست خودش وقتی خواسته راه بیفته خبر داده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شهردار سابق حامی پناهجویان در ایتالیا به جرم کلاهبرداری به ۱۳ سال زندان محکوم شدیک شهردار سابق در ایتالیا به جرم کمک به مهاجرت غیرقانونی، کلاهبرداری و اختلاس در اموال عمومی به ۱۳ سال زندان محکوم شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شهروندان قطری برای نخستین بار در انتخابات مجلس شورا پای صندوق‌های رای رفتندحاکمان قطر قرار بود ۱۷ سال پیش این انتخابات را برگزار کنند. بربادی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تانکر ترکرز: سومین محموله سوخت ایران برای حزب‌الله در راه لبنان است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یزدانی و تیلور در فینال به هم رسیدند/ انتقام سخت در انتظار کشتی‌گیر آمریکایی؟حسن یزدانی با شکست کشتی‌گیر روس در مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان، راهی فینال شد. یزدانی و تیلور بعدازظهر فردا (یک‌شنبه) برای کسب مدال طلای جهان در دیداری سخت و حساس به مصاف هم می‌روند. ساعت چند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »