طرح بوریس جانسون برای برگزیت با چالش‌های جدی مواجه است

08/06/1398 06:11 ب.ظ

🔺طرح بوریس جانسون برای برگزیت با چالش‌های جدی مواجه است ⚡️طرح بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، برای خروج این کشور از اتحادیه اروپا با چالش‌های جدی حقوقی، سیاسی، و دیپلماتیک مواجه شده است.

طرح بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، برای خروج این کشور از اتحادیه اروپا با چالش‌های جدی حقوقی، سیاسی، و دیپلماتیک مواجه شده است.\r\n به گزارش رویترز در روز جمعه ۸ شهریور، این موانع در حالی ایجاد شده ان‌پی‌آر: تلاش مجدد ایران برای پرتاب موشک ماهواره‌بر شکست خورد رادیوی ملی عمومی آمریکا، ان‌پی‌آر، خبر داد که جدیدترین تلاش ایران برای پرتاب یک موشک ماهواره‌بر به فضا شکست خورده است.

ان‌پی‌آر با استناد به تصاویر ماهواره‌ای، گزارش کرده است که به نظر می‌رسد موشک ایران در سکوی پرتاب منفجر شده است.

براساس عکس‌های ماهواره‌ای، دودی از سکوی پرتاب «موسسه فضایی امام خمینی» بلند شده است. این سکو طی روزهای اخیر رنگ‌آمیزی شده و ماشین‌های متعددی در اطراف آن رفت‌وآمد می‌کردند. دیو شمرلر، کارشناس ارشد موسسه میدلبری، به ان‌پی‌آر گفته است که براساس تصاویر منتشر شده می‌‌توان حدس زد «ناکامی در پرتاب این موشک چند دقیقه پیش از گرفتن عکس‌ها رخ داده است.»

هنوز مشخص نیست که نوع موشک استفاده شده در این پرتاب چه بوده، اما پیشتر سکوی پرتاب این موسسه برای پرتاب موشک سفیر استفاده شده بود. این موشک تنها می‌تواند ماهواره‌های کوچک را حمل کند. ماه گذشته محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی خبر داده بود که «طی دو هفته آینده» ماهواره «ناهید ۱» برای «قرار گرفتن در مدار» به وزارت دفاع ایران تحویل داده می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

توضیحاتی درباره طرح اجاره به شرط تملیک ساختمان‌های مسکن مهر برای بازنشستگانبر اساس این پیشنهاد، ساختمان‌های در دست تکمیل و به جا مانده از مسکن مهر که در شهرها و شهرستان‌های مختلف هستند، قرار است تحت عنوان اجاره به شرط تملیک در اختیار بازنشستگان تامین اجتماعی قرار بگیرد.

افت ارزش پوند با طرح تعلیق پارلمان بریتانیاپس از آن که دولت بریتانیا طرح خود برای تعلیق پارلمان را اعلام کرد، ارزش پوند در برابر دیگر ارزهای جهان پایین آمد. بهای پوند بریتانیا روز چهارشنبه در بازارهای جهانی بیش از نیم درصد پایین آمد و هر پوند به ۱/۱ یورو و ۱/۲۲ دلار آمریکا رسید.

واکنش توئیتری بولتون و کروز به طرح ایران برای تحریم مقامات آمریکا؛ فرصت سفر تفریحی به ایران از ما گرفته شد!واکنش توئیتری بولتون و کروز به طرح ایران برای تحریم مقامات آمریکا؛ فرصت سفر تفریحی به ایران از ما گرفته شد! تد کروز در پیامی در توئیتر تحریم‌شدنش از سوی جمهوری اسلامی را شوخی گرفته نوشت: «لعنتی! حالا من وهمسرم هایدی باید برنامه کریسمس‌مان را تغییر دهیم!»

طرح مشترک بلژیک، آلمان و کویت درباره سوریهکشورهای بلژیک، آلمان و کویت طرح آتش بس در سوریه را به شورای امنیت سازمان ملل تقدیم کردند. - خبرگزاری آناتولی

اجتناب آمریکا از انتشار جزئیات طرح «معامله قرن» پیش از انتخابات اسرائیلنماینده ویژه آمریکا در امور خاورمیانه انتشار جزئیات طرح «معامله قرن» را به پس از برگزاری انتخابات زود هنگام اسرائیل موکول کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایالات متحده جزئیات طرح صلح خاورمیانه را قبل از انتخابات اسرائیل منتشر نخواهد کرد🔺ایالات متحده جزئیات طرح صلح خاورمیانه را قبل از انتخابات اسرائیل منتشر نخواهد کرد ⚡️نماینده پرزیدنت ترامپ در صلح خاورمیانه می گوید جزئیات طرح صلح خاورمیانه تا زمانی که انتخابات ماه آینده اسرائیل به پایان نرسد، منتشر نخواهد شد.