طرح زوج و فرد از درب منازل اصفهانی‌ها اجرا می‌شود

06/10/1400 06:45 ب.ظ

فردا ۷ دی‌ماه؛ طرح زوج و فرد از درب منازل اصفهانی‌ها اجرا می‌شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: براساس مصوبه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا، فردا (سه شنبه، ۷ دی‌ماه) طرح زوج و فرد در کلان شهر اصفهان از درب منازل اجرا می‌شود. وی ساعت اجرای طرح را ۶ صبح تا ۲۲ شب اعلام کرد و افزود: در صورت نیاز و اعلام کارگروه طرح زوج و فرد از درب منازل قابل تمدید است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تشدید برخورد با خودروهای دودزار و فاقد معاینه فنی در تمامی معابر کلانشهر اصفهان و شهرستان‌های همجوار خبر داد و گفت: این خودروها توسط ماموران و دوربین‌ها در راستای کاهش آلودگی هوا اعمال قانون فک پلاک می‌شوند و باید در کمترین زمان به مراکز معاینه فنی مراجعه و نسبت به رفع نقص خودروی خود اقدام کنند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

این طرح خیلی خنده داره، از ساعت ۶ صبح تا ۲۲شب. اونوقت کارمندای و کسبه و کارگر با پلاک زوج فردا دقیقا چکار کنن؟ چطور برن سرکار؟ لابد هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید آبشش هاشون را فعال کنن

طرح اسرائيل برای دو برابر کردن جمعیت بلندی‌های اشغالی جولانکابینه نفتالی بنت طرحی را تصویب کردکه بر اساس أن قرار است امکانات لازم برای اقامت و زندگی حدود ۲۳ هزار یهودی در ارتفاعات جولان فراهم شود.

نماینده مجلس ایران: طرح صیانت فضای مجازی به بن بست رسیده استیک نماینده مجلس ایران در خصوص طرح صیانت از کاربران فضای مجازی گفت با این شرایط این طرح عملا به بن بست رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

طرح «نجات ملی» اردوغان چیست و چرا برخی به آن خوش‌بین نیستند؟یادداشتی از قدیر گلکاریان: طرح «نجات ملی» اردوغان توانسته ترمز افزایش نرخ برابری ارزهای خارجی و پول ملی ترکیه را بکشد، اما همچنان برخی اقتصاددانان ترک به این طرح خوش‌بین نیستند.

هزینه برای سلامت مردم سرمایه گذاری برای آینده است/ تاکید بر تدوین طرح جامع عملیاتی برای توسعه صنعت دارومعاون اول رییس جمهور توجه به موضوع سلامت و بهداشت مردم را جزو سیاست های راهبردی دولت سیزدهم دانست و تاکید کرد: دولت و وزارت بهداشت در کنار صنعت پرافتخار داروسازی است تا دارو با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت در اختیار مردم قرار گیرد. پس قطعا بفکر باشی.د باسفرهای خارج از کشور به آفریقا وکشورهای پرخطر جان مردم ایران را به خطر انداختید وبراحتی زندگی مردم را عزاکردید

فوت ۱۰ کارگر صنعت نفت صبر ما را لبریز کرد/ فرصت یک هفته‌ای به قاسمی برای ساماندهی جاده‌های تک بانده/ احتمال طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازینماینده آبادان از فرصت ۱۰ روزه‌ به وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی به جاده‌های تک بانده در حوزه انتخابیه خود خبر داد و گفت: اگر در این مدت شاهد اقدام جدی نباشیم، در این مرحله و در استفاده از ابزارهای نظارتی یک گام جلوتر رفته و استیضاح وزیر راه و شهرسازی را مطرح خواهیم کرد.

طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت هفته آینده به صحن می‌رود/ آیا تمام واسطه‌ها و شرکت‌های پیمانکاری حذف می‌شوند؟رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت هفته آینده به صحن می‌رود/ آیا تمام واسطه‌ها و شرکت‌های پیمانکاری حذف می‌شوند؟ تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

سرهنگ‌ محمدرضا محمدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: براساس مصوبه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا، با توجه پایداری هوا و تشدید آلایندگی‌ها و همچنین تعطیلی فعالیت آموزش حضوری مدارس در کلیه مقاطع و سطوح آموزشی، طرح زوج و فرد در کلان شهر اصفهان نیز فردا (سه شنبه،۷ دی‌ماه) از درب منازل اجرا خواهد شد.

وی ساعت اجرای طرح را ۶ صبح تا ۲۲ شب اعلام کرد و افزود: در صورت نیاز و اعلام کارگروه طرح زوج و فرد از درب منازل قابل تمدید است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تشدید برخورد با خودروهای دودزار و فاقد معاینه فنی در تمامی معابر کلانشهر اصفهان و شهرستان‌های همجوار خبر داد و گفت: این خودروها توسط ماموران و دوربین‌ها در راستای کاهش آلودگی هوا اعمال قانون فک پلاک می‌شوند و باید در کمترین زمان به مراکز معاینه فنی مراجعه و نسبت به رفع نقص خودروی خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ محمدی همچنین هرگونه فعالیت عمرانی همراه با آلودگی نظیر خاکبرداری و خاکریزی در کلان شهر اصفهان را ممنوع اعلام کرد و گفت: در صورت مشاهده، ماموران از تردد آنها جلوگیری خواهند کرد.