طرح فوق محرمانه آمریکا برای سوراخ کردن ماه با بمب اتم

14/02/1401 07:31:00 ق.ظ

بر اساس جزئیاتی که از این طرح منتشر شده، ظاهرا پژوهشگران وزارت دفاع آمریکا از طرح ابتدایی اعلام شده بسیار فراتر رفته و سناریوهای حیرت‌آوری را در نظر داشته‌اند که بیشتر به داستان‌های علمی تخیلی هالیوودی شباهت دارد.

بر اساس جزئیاتی که از این طرح منتشر شده، ظاهرا پژوهشگران وزارت دفاع آمریکا از طرح ابتدایی اعلام شده بسیار فراتر رفته و سناریوهای حیرت‌آوری را در نظر داشته‌اند که بیشتر به داستان‌های علمی تخیلی هالیوودی شباهت دارد. در این سند آمده است: «حفر تونل در ماه به شرط وجود ذخایری خوب از اجسام با جرم منفی، می‌تواند پرواز فضایی بین ستاره‌ای را متحول کند. از نظر فنی، برای ساختن چنین تونلی به مجموعه‌ای از لوازم گداخت هسته‌ای نیاز است.

»

سفرهای بین ستاره‌ای و شنل‌های نامرئی‌کننده هسته‌ای شدن ماه تنها پروژه‌ای نیست که در «برنامه شناسایی تهدیدات هوافضایی پیشرفته» پیش‌بینی شده است. در این اسناد همچنین توجه بسیار ویژه‌ای به «کرم‌چاله‌ها» مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

با این طرح بدنبال چه دستاوردی بوده‌اند؟ پس فیلم سینمایی moonfall خبر از این ماجرا میداد

آمریکا: تا زمانی که منافع‌مان ایجاب کند دنبال احیای برجام خواهیم بودسخنگوی‌ وزارت خارجه آمریکا: *تا زمانی که منافع‌مان ایجاب کند دنبال احیای برجام خواهیم بود *تمرکزمان روی برجام است، روی توافق هسته‌ای‌ *از تلاش‌های انریکه مورا برای به نتیجه رساندن مذاکرات حمایت می‌کنیم

روایت دو کودک‌همسر از زندگی‌هایی که جهنم شدند۱۲ ساله بودم و یک شب فهمیدم باید عروس شوم. مادرم فقط به من گفت: «‌تو قرار است زن پسر عمویت بشوی و باید به من قول بدهی به حرف شوهرت گوش کنی و همیشه از تو راضی باشد.» حقوق‌_کودکان گزارش شهروند‌خبرنگار ایران‌وایر👇

مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شدیکی از اهالی شانگهای که از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می‌گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.

ساعات اجرای طرح ترافیک پس از ماه رمضان تغییر نمی‌کندمعاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که ساعات اجرای طرح ترافیک پس از ماه مبارک رمضان تغییری نخواهد کرد.

زنی که با یک پا رکورد جهان را شکست - BBC News فارسیزنی که به دلیل ابتلا به سرطان پای چپش را از دست داده بود، توانست رکورد جهانی دویدن در مارتن‌های پیاپی را بشکند. جکی هانت برورسما ۴۶ ساله از اواسط ژانویه روزی ۴۲ کیلومتر دویده؛ چالشی که حدود ۵ ساعت در روز طول می‌کشید.

کاوه بهشتی‌زاده: انتقال پناهجویان به رواندا، شکنجه‌ای است که قابلیت اجرا داردکاوه بهشتی‌زاده:«خیر، این قرارداد قابل اجرا است. مثل قراردادی است که بین دو کشور امضا شده است. این دولت‌ها به توافق رسیده‌اند که پناهجویان و پناهنده‌های مرد مجرد با هر پرونده‌ای که سیاسی، اقتصادی یا اجتماعی می‌تواند باشد، به رواندا منتقل شود.» اطلاع_رسانی