طرح ترافیک پایتخت هفته آینده هم اجرا نمی‌شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طرح_ترافیک پایتخت هفته آینده اجرا نمی‌شود | لغو طرح تاثیری در کاهش چشمگیر تعداد مسافران مترو و اتوبوس نداشته است اما به دلیل قرمز بودن تهران و شرایط روانی موضوع مقرر شد که هفته آینده نیز طرح ترافیک تهران اجرا نشود

به گزارش ایرنا به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا افزود: لغو طرح تاثیری در کاهش چشمگیر تعداد مسافران مترو و اتوبوس نداشته است اما به دلیل قرمز بودن تهران و شرایط روانی موضوع مقرر شد که هفته آینده نیز طرح ترافیک تهران اجرا نشود.

به گزارش ایرنا نهم مرداد امسال ستاد استانی مقابله با کرونا تعلیق یک هفته‌ای طرح ترافیک تهران را تصویب و ابلاغ کرد و اکنون این طرح برای هفته دوم به حالت تعلیق در می‌آید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لغو طرح ترافیک در هفته آیندهلغو طرح ترافیک در هفته آینده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح کاشف پلیس آگاهی تهرانطرح کاشف پلیس آگاهی تهران با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت در پلیس آگاهی تهران برگزار شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تردد ۴۰۰ هزار خودروی فرسوده در تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاهش مراجعین سرپایی و بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان تهرانفرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران، از کاهش بار مراجعات و موارد بستری در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل خبر داد و گفت: پیش بینی می شود با اعمال محدودیت ها و تعهد مردم به استفاده از ماسک، این روند تداوم داشته باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک پزشک ایرانی: کرونا در تهران تحت کنترل نیسترئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری تهران با انتشار یک ویدیو اعلام کرد کرونا در تهران تحت کنترل نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلمب 9 صرافی به دلیل تخلفات ارزی در تهرانپلیس نظارت بر اماکن پایتخت: ۹ صرافی متخلف به علت خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در نظام اقتصادی با اخذ دستور قضایی پلمب شدند و به ۱۵ واحد صنفی تذکر کتبی داده شده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »