طرح تامین قیر رایگان فردا در مجلس مطرح می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تصویب طرح دو فوریتی تامین قیر رایگان در جلسه این کمیسیون گفت که این طرح فردا در صحن علنی مطرح خواهد شد

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بررسی و تصویب طرح دو فوریتی تامین قیر رایگان در جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: براساس مصوبه نهایی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس قرار شد تا سقف ۴۰۰۰ میلیارد ریال معادل یک میلیون تُن مواد اولیه قیر در اختیار وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های دیگر قرار گیرد و دولت تا پایان آذر ماه موظف به اجرای این مصوبه است.

وی با تشریح نحوه تخصیص قیر رایگان افزود: ۵۰ درصد سهم وزارت راه و شهرسازی برای آسفالت راه‌های فرعی و روستایی، ۲۱ درصد سهم بنیاد مسکن برای معابر و بهسازی روستاها با مشارکت دهیاری‌ها، ۱۷ درصد برای آسفالت معابر شهرها برای شهرداری‌ها از طریق وزارت کشور، ۵ درصد برای نوسازی مدارس و آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان، ۳ درصد برای بسیج سازندگی و ۴ درصد برای قیرآبه به عنوان جایگزین مالش پاشی برای بیابان‌زدایی در نظر گرفته شد‪.

مفتح درباره رفع ایراد اصل هفتاد و پنجی طرح تامین قیر رایگان نیز گفت: قرار شد، از محل پیوست شماره ۱ بودجه یعنی بخش طرح‌های عمرانی مصوب در بودجه سال ۹۹، ۴۰۰۰ میلیارد تومان برداشته شود و بر این اساس گزارش نهایی این طرح فردا در صحن علنی مجلس ارائه می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ هشدار عضو ستاد ملی کرونا در مورد نسل‌کشی کرونا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی توزیع قیر رایگان ‌تصویب شد /‌ وزارت نفت 2 میلیون تن قیر ‌در اختیار پیمانکاران قرار می‌دهد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه طرح دو فوریتی توزیع قیر رایگان ‌تصویب شد، گفت: وزارت نفت 2 میلیون تن قیر ‌در اختیار پیمانکاران قرار می‌دهد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حوادث مشکوک در تاسیسات ایران ادامه دارد؛ انفجار و آتش‌سوزی در نیروگاه برق اصفهان، خط لوله نفت در اهواز، و کارخانه‌ای در تبریزحوادث مشکوک در تاسیسات ایران ادامه دارد؛ انفجار و آتش‌سوزی در نیروگاه برق اصفهان، خط لوله نفت در اهواز، و کارخانه‌ای در تبریز
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چالش بازگشایی مدارس در ایالات متحده در بحران همه‌گیری کروناچالش بازگشایی مدارس در ایالات متحده در بحران همه‌گیری کرونا در حالی که بازگشایی مدارس در پائیز به جدیدترین مبارزه سیاسی دولت پرزیدنت ترامپ تبدیل شده است، پرسش این نیست که آیا این یک ایده خوب است، بلکه این است که آیا می‌توان از طریق امن انجام شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دست‌کم 4 غیرنظامی در حمله تروریستی در شهرستان اعزاز سوریه کشته شدندوقوع انفجار تروریستی در شهرستان اعزاز واقع در شمال سوریه به کشته شدن 4 غیرنظامی و زخمی شدن 20 نفر دیگر منجر شد. - خبرگزاری آناتولی شمار کشته شدگان در حمله تروریستی با خودرو بمب گذاری شده در شهرستان اعزاز در مرز سوریه با ترکیه به 5 نفر و تعداد مجروحان نیز به 85 غیرنظامی افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جو بایدن پس از دریافت گزارش‌های اطلاعاتی، در مورد دخالت روسیه در انتخابات آمریکا هشدار دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »