طرح ایجاد ۳۴ شهرک مسکونی و ۶ شهر جدید مصوب شد/تغییر کاربری یا الحاق به محدوده بیش از ۶ هزار هکتار زمین برای تولید مسکن

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عملکرد ۳ ماه نخست دولت سیزدهم در حوزه برنامه‌ریزی، اقتصاد و تولید مسکن: طرح ایجاد ۳۴ شهرک مسکونی و ۶ شهر جدید مصوب شد الزام بانک‌ها به تخصیص سالانه ۳۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش مسکن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزارت راه و شهرسازی با انتشار گزارشی به ارائه دستاوردهای این وزارتخانه در سه ماه نخست فعالیت دولت مردمی در حوزه‌های مختلف، از جمله اقدامات انجام شده و آتی حوزه برنامه‌ریزی، اقتصاد و تولید مسکن پرداخته است.

همچنین اخذ مصوبه آیین‌نامه اجرایی طرح نهضت ملی مسکن از هیات وزیران در ۲۵ خرداد امسال، تعیین سقف تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن به میزان ۱۵۰ میلیون تومان به ازای هر واحد با دوره بازپرداخت ۲۰ ساله و افزایش این سقف در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ به ۲۵۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه برنامه‌ریزی، اقتصاد و تولید مسکن است.

این گزارش حاکی است، مکلف کردن دستگاه‌های اجرایی به تامین خدمات زیربنایی و روبنایی مورد نیاز پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در آیین‌نامه اجرایی طرح نهضت ملی مسکن، انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی به ظرفیت حدود ۴ میلیون واحد مسکونی جهت استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها برای تامین مسکن اقشار مختلف از جمله فرهنگیان، کارگران، نیروهای مسلح و طلاب، بسیجیان و...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ازین شهر و شهرک های بی در پیکر بدون پر نظر گرفتن امکانات مورد نیاز :))

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پول ملی ترکیه بعد از دفاع اردوغان از سیاست‌های مالی دولت به سقوط آزاد ادامه دادسقوط ارزش لیر در روز سه‌شنبه به دنبال اظهار نظر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، در دفاع از کاهش شدید نرخ بهره و قول او برای پیروزی در «جنگ اقتصادی برای استقلال» رخ داد. بهترین کاری میشه کرد باید اتحادیه کشورهای آسیایی ایجاد کرد و دلار آمریکا رو در آسیا حذف کرد از بلای تحریم واینجور چیزها خلاص شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تولید قرص ضدکرونا هم به سرنوشت 'واکسن بومی' دچار می‌شود؟ | DW | 23.11.2021۴۴ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در ایران دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. حالا روند سریع واکسیناسیون علت 'تاخیر و درجا زدن پروژه واکسن کرونای داخلی' معرفی می‌شود. آیا تولید قرص کرونا هم در معرض سرنوشتی مشابه است؟ mahnaazsaboury کدوم واکس؟ آب مقطر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران از چهارشنبهاداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به انباشت آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا از چهارشنبه (۳ آذرماه) هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خبرهایی از آغاز اعزام زائران ایرانی به عراق و سوریهرییس سازمان حج و زیارت: اعزام زائران ایرانی به سوریه از هفته دوم یا سوم آذرماه درحالی آغاز می‌شود که دو کشور توافق کرده‌اند سالانه ۱۰۰ هزار زائر ایرانی به سوریه اعزام شوند اعزام زائران به عتبات عالیات به شکل سازمان‌یافته و با سرعت بیشتر ادامه خواهد یافت سوریه هنوز امنیت و ثبات کامل ندارد. برای تردد زائران هنوز زود است. امیدواریم سوریه ثبات و امنیت بدست آورد و بعدا تردد زائر به سازمان حج و زیارت قلابی در ایران بگم : هر که چه شماها چه طرفداران تون وو به این سوریه سفر کنید برای مثلا زیارت حرام اندر حرام است رئیس سازمان حج و زیارت قلابی در ایران : اول شماها ملاهای شیطان سند اصل بیارید که روغیه دختر امام حسین وجود داشت دوم سند اصل بیارید که خانم زینب در سوریه خاک شده البته در قرآن از فرمان های خدا سند اصل بیارید نه اینکه پانصد سال ملاهای شیطان رو انگلیسی ها ایجاد کردند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه تصاویر ماهواره‌ای از انفجار بندر بیروت را به لبنان ارسال کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل: پهپادهای ایران از چابهار و قشم به اهداف دریایی حمله می‌کنندبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل گفت که پهپادهای ایران از پایگاه‌هایی واقع در چابهار و جزیره قشم، حملاتی را علیه اهداف دریایی آغاز کرده است.به گزارش تا زمانی که اسرائیل در جهان وجود دارد، صلحی در جهان وجود نخواهد داشت جمهوری اسلامی باید از روی کره زمین محو شود آفرین به ایران :)
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »