طرح جالب روزنامه قدس برای صفحه نخست و حمایت از عملیات رزمندگان مقاومت فلسطین

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

روزنامه قدس برای صفحه نخست امروز خود در حمایت از عملیات طوفان الاقصی طرح ویژه‌ای تدارک دیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، این روزنامه، پس‌زمینه صفحه اول خود را پرچم فلسطین قرار داده و تمامی تیترهای این صفحه را به عملیات نیروهای مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی اختصاص داده است.

صبح شنبه و در اقدامی بی‌سابقه، «محمد ضیف» فرمانده کل گردان‌های شهید «عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش حماس، از آغاز عملیات طوفان الاقصی خبر داد و همزمان با آن، مقاومت فلسطین با صدها راکت، سرزمین‌های اشغالی را زیر آتش گرفت. همچنین برای نخستین بار، رزمندگان مقاومت فلسطین با عبور از دیوار مرزی غزه، به شهرک‌های صهیونیست‌نشین نفوذ کردند.

بر اساس گزارش‌ها تاکنون دستکم ۷۰۰ صهیونیست طی این عملیات به هلاکت رسیده‌اند و ۱۰۰ صهیونیست دیگر از جمله چند فرمانده ارتش رژیم اشغالگر قدس به اسارت نیروهای مقاومت فلسطین درآمده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جنبش نجباء: امروز برای امت اسلامی یوم‌الله بود/ نشانه‌های زوال غده سرطانی پدیدار شدجنبش نُجَباء عراق با صدور بیانیه‌ای از عملیات غرورآفرین رزمندگان مقاومت فلسطین علیه دشمن اشغالگر حمایت و تقدیر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش شورای امنیت ملی کاخ سفید به عملیات مقاومت فلسطیندر ادامه واکنش‌های متحدان غربی رژیم صهیونیستی درخصوص عملیات امروز جنبش مقاومت فلسطین علیه مواضع این رژیم، شورای امنیت ملی کاخ سفید نیز از در حمایت از رژیم اشغالگر قدس برآمد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راهپیمایی گسترده مردم یمن در حمایت از عملیات «طوفان الاقصی»+ فیلمهزاران نفر از مردم یمن امروز شنبه در حمایت از عملیات مقاومت فلسطین در فلسطین اشغالی در پایتخت و دیگر مناطق این کشور راهپیمایی کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راهپیمایی ملت یمن در حمایت از عملیات طوفان الاقصی و مقاومت فلسطینمردم یمن در استان صعده صبح امروز یکشنبه در حمایت از عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی و ملت فلسطین راهپیمایی کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بلومبرگ: تلاش بایدن برای عادی‌سازی روابط ریاض-تل‌آویو خاکستر شدشبکه بلومبرگ در یادداشتی به بررسی تاثیر عملیات امروز جنبش مقاومت فلسطین علیه رژیم اشغالگر قدس بر تلاش آمریکا برای میانجی‌گری درباره عادی‌سازی روابط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از «طوفان‌الاقصی»در پی اجرای عملیات گسترده ضدصهیونیستی گروه‌های مقاومت فلسطینی با عنوان 'طوفان‌الاقصی'، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از رزمندگان مقاومت را اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »