طراحی برنامه ویژه گردشگری برای کشور روسیه بعد از مهار کرونا

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مونسان در دیدار با سفیر روسیه در ایران مطرح کرد: طراحی برنامه ویژه گردشگری برای کشور روسیه بعد از مهار کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، علی اصغر مونسان در دیدار با سفیر روسیه در ایران گفت: «برای روسیه برنامه ویژه‌ای را طراحی کردیم، اما متأسفانه به کرونا برخورد کردیم قصد داشتیم همان نشستی را که با فعالان بخش خصوصی و گردشگری چین در قالب نشست بی تو بی برگزار کردیم در این کشور نیز اجرا کنیم تا آژانس‌های گردشگری بین دو کشور با هم آشنا شوند و ارتباط برقرار کنند.»

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تصریح کرد: «با توجه به اینکه روسیه گردشگران زیادی دارد که به موضوع فرهنگ، تاریخ، موزه و اکوتوریسم علاقه‌مند هستند، رفت و آمدهای گردشگری می‌تواند شناخت مردم را از دو کشور زیاد کند و این موضوع به تعمیق روابط کمک می‌کند. اکنون روابط سیاسی و اقتصادی بسیار خوبی با روسیه داریم.»

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: «شیوع ویروس کرونا برنامه‌های ما را محدود کرد، قصد داشتیم مانند چین با هیئتی ۴۰ نفر به روسیه سفر کنیم و یک نمایشگاه صنایع‌دستی در آن کشور برگزار کنیم و به مدت چند شب برنامه شب‌های ایرانی را اجرا کنیم تا آژانس‌های روسیه با فضای گردشگری کشورمان آشنا شوند و همین طور آژانس‌های ایرانی.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اقتصاد کرونایی؛ ۱۳۲ کشور بدهکار و ۲۱ کشور ناتوان از پرداخت بدهی | DW | 26.01.2021گزارشی در مورد میزان بدهی‌های کشورها در سال ۲۰۲۰ که روز سه‌شنبه ۲۶ ژانویه (۷ بهمن‌ماه) از سوی اتحادیه تسویه بدهی‌‌ها و مؤسسه میزرور منتشر شده، نشان می‌دهد، ۱۳۲ کشور از میان ۱۴۸ کشور بر‌رسی شده در وضعیت وخیمی قرار دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرواز از ۳۲ کشور را به داخل ممنوع کردیم/ مرزهای غربی کشور را بستیمسخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: بر اساس آخرین اطلاعات، تقریبا همه مراکز استان‌ها در وضعیت زرد کرونا قرار دارند و اگر مردم بخواهند به همه جا می‌توانند بروند، اما خواهش ما این است که سفر نروید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتقال تابعیت ایرانی از طریق مادر از بهترین اتفاقات اخیر در کشور بوددکتر اسحاق جهانگیری پس از دریافت گزارش وزیر کشور از اقدامات انجام شده در راستای اجرای قانون و آیین نامه اعطای تابعیت ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، تأکید کرد: تابعیت از طریق مادر هیچ تفاوتی با تابعیت از طریق پدر ندارد و نباید مبنای هیچ تبعیضی در اشتغال و حقوق شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

وزیر تجارت ترکیه: صادرات کشور از دوره پیش از شروع کرونا نیز بیشتر شده استوزیر تجارت ترکیه: صادرات کشور از دوره پیش از شروع کرونا نیز بیشتر شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مشاور وزیر کشور: به بسیاری از معترضان آبان 98 از نزدیک شلیک شدروح الله جمعه‌ای، مشاور وزیر کشور ایران اذعان کرد که به 23 درصد از معترضان آبان 98 «از فاصله نزدیک و به شقیقه شلیک شده بود». العربیه_فارسی از دیمونا و اسقاطیل چه خبر اینارو ولش...😂🇮🇷 این نشون میده که اونا رو تو بازداشت تیر خلاص زدم. چه کاریه؟ خب مثل خاشقجی توسط بن سلمان پودرشون میکردن چرا دیگه گلوله؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »