طب اسلامی با هاشمی شاهرودی و حائری شیرازی چه کرد؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

از ۱۵ هزار طبیب سنتی و اسلامی در کشور، با تمام تجویز‌ها، از روغن_بنفشه گرفته تا داروی_امام_کاظم هم آبی برای مردم گرم نشد تا با آن‌، تن آلوده به ویروس کرونا را بشویند. اخبار_ایران گزارش بهنام قلی‌پور درباره طب_سنتی را در ایران‌وایر بخوانید👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در حوزه طب اسلامی در ایران است؛ «طبی» جنجالی که در سال‌های اخیر در ایران بر سر زبان‌ها افتاده و در بحران کرونا هم نامش مطرح شده است.»، پسر ارشد آیت‌الله «محمود هاشمی شاهرودی»، رییس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از مرگ پدرش، از نخستین افرادی بود که فاش کرد هاشمی شاهرودی برای درمان بیماری خود به سراغ اطبای اسلامی رفته و حاضر نشده بود روند درمانش را از طریق پزشکی مدرن پیش ببرد که در نهایت منجر به مرگش شد.

حسین روا زاده اما در واکنش به این یادداشت اعلام کرد: «بنده ایشان {محی‌الدین} را یک بار ۱۰ سال قبل ملاقات کردم. معظم‌له در حال شیمی درمانی برای سرطان مثانه بودند و بنده هیچ تجویزی برای سرطان ایشان نداشتم.» وی نوشت: «پدر ما سرطان مثانه خوش‌خیم داشتند که به گفته اطبا، اگر به موقع عمل و جراحی می‌شد، متاستاز نمی‌داد(منتشر نمی‌شد) و سالیانی می‌توانستند پس از عمل به زندگی عادی ادامه دهند. افسوس که چنین نشد.»

شهاب‌الدین توضیح داد: «دکتر صالح‌پور، جراح اورولوژیستی که عمل را انجام داده بود، پس از عمل، عکس مثانه را در موبایل خود به بنده نشان داد که به‌ قول ایشان، از شدت انباشته شدن تومورهای سرطانی و عدم گنجایش، نزدیک بود بترکد.»»، فرزند کوچک محی‌الدین حائری شیرازی است که گفته پدرش به شدت نسبت به علم پزشکی سنتی و جدید علاقه‌مند بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عزیزجان شما از درمان شدگان کرونا با داروی امام کاظم خبر نداری

خوب دستشان درد نکنه حداقل چند تا از گردن کلفت هاشون را راهی ان دنیا کردند

اینکه ایرانوایر هم این حرف رو بزنه یعنی جمهوری اسلامی اوضاع خوبی نداره

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقام سازمان بهداشت جهانی: آمار جمهوری اسلامی، یک پنجم تعداد واقعی است؛ برآورد ابتلای حدود ۷۵ هزار نفر به کرونا در ایران🔺مقام سازمان بهداشت جهانی: آمار جمهوری_اسلامی، یک پنجم تعداد واقعی است؛ برآورد ابتلای حدود ۷۵ هزار نفر به کرونا در ایران ⚡️یک مقام سازمان بهداشت_جهانی اعلام کرد که آمار اعلام شده مقامات ایران درباره مبتلایان به کرونا تنها یک پنجم مبتلایان واقعی است. چی میگی سر خوش یک دهم هم نیست بسیار بیشتر از این هاست،چند ملیون نفر درگیر هستند همه ی ایرانیا کرونایی هستند. کرونا ام از کله پاچه‌س نه خفاش. البته خفاش بیچاره‌ام بهونه‌س.این حمله ی بیولوژیکی رژیم تروریستی امریکاست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رایزنی تلفنی وزرای خارجه ایران و انگلیس درباره کروناتهران- ایرنا- وزاری خارجه جمهوری اسلامی ایران و انگلیس درباره مسائل مختلف از جمله شیوع کرونا با یکدیگر گفت وگو و تبادل نظر کردند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رحیمی: مجلس با طرح سه فوریتی، ۲۰۰ میلیون یورو برای مقابله با کرونا اختصاص دهدیک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی پیشنهادی برای اختصاص ۲۰۰ میلیون یورو ویژه هزینه‌های مقابله با ⁧کرونا⁩ را مطرح کرد. چه خبرتونه 200 میلیون یورو؟ مگه چی شده یه ویروس کذایی منحوس بیولوژیکه دیگه با صابونم میره. انگار مثلا 4 تا موشک میخوایم به بیابون بزنیم 200 میلیون یورو لازم باشه. دادیم سپاه قدس . هیچی دیگه بازار رانت خواران حکومتی گرم شد خیری که از ج. ا. به مردم نمیرسه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اشد مجازات برای هتاکان حرمت حرم حضرت معصومه (س) در نظر گرفته شود/ دین اسلام به این حرکات افراطی اعتقادی نداردیک عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر هتاکان حرم حضرت معصومه به اشد مجازات برسند می‌توانیم وهنی که نسبت به دین و مذهب‌مان شده است را جبران کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرانسه در وضعیت 'جنگی' علیه کرونا/ استقرار ۱۰۰ هزار نیروی پلیسفرانسه در وضعیت 'جنگی' علیه کرونا *وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که این کشور ۱۰۰ هزار نیروی پلیس را به منظور اجرای تدابیر مبارزه با شیوع کرونا_ویروس مستقر خواهد کرد. *او گفت، کسانی که این تدابیر را نقض کنند، باید جریمه‌ای در حدود ۱۳۵ یورو پرداخت کنند. Wow..!!! فرانسه هم مثل ایتالیا به این نتیجه رسیده که «توصیه» به مردم کافی نیست و باید سختگیری بیشتری بشه وگرنه بیمارستان ها اشباع می شوند و تلفات بالاتر خواهد رفت. برای همین فعلن برای دو هفته خروج از خانه مگر برای کار ضروری ممنوع شده. بر خلاف ایران که حکومت همچنان بر طبل بیعاری می کوبد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درهای حرم حضرت معصومه و جمکران بسته شداطلاع‌رسانی کرونا | برخی گزارش ها حاکی از بسته شدن درهای حرم_حضرت_معصومه (س) و مسجد_جمکران در قم تا اطلاع ثانوی و با هدف مشارکت در مقابله با شیوع ویروس کروناست برای جلوگیری بهتر باید خیلی وقت پیش بسته می شد. امید به سلامتی برای همه ایرانیان در_خانه_بمانیم پاساژها، مراکز خرید، ادارات، فروشگاهها، جاده ها باز باشند مشکلی نیست؟؟؟؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »