طبیعت برفی دره هُرما

01/11/1399 01:43 ب.ظ

طبیعت برفی دره هُرما دره هرما در شهرستان پنارباشی استان کاستامونو با بارش برف جامه سفید بر تن کرده‌ و بازدید کنندگان را مجذوب می‌کند.

دره هرما در شهرستان پنارباشی استان کاستامونو با بارش برف جامه سفید بر تن کرده‌ و بازدید کنندگان را مجذوب می‌کند.

این منطقه زیبا در پاییز جامه زرد بر تن کرده و در بهار و تابستان سبزپوش می‌شود. دره هرما در هر فصلی از زیبایی خاص و جادویی برخوردار است و بازدید کنندگان را مجذوب می‌کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

جدال انسان با طبیعت / در آستانه روز طبیعت- عکس استانها تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

سورتمه سواری دامداران در کوه‌های برفی برای تامین علوفه دام‌های خودبارش برف سنگین موجب مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای شهرستان کارلی‌اووا استان بینگول ترکیه شده و دامداران با استفاده از سورتمه علوفه دام‌های خود را تامین می کنند. - خبرگزاری آناتولی

ورود سامانه بارشی جدید به ایران/بیشتر نقاط کشور برفی و بارانی می شودورود سامانه بارشی جدید به ایران مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور، گفت: این سامانه بارشی که در اکثر نقاط کشور فعال خواهد بود به تدریج روز یکشنبه ( ۱۲ بهمن) از کشور خارج خواهد شد.

تصاویری از روزهای برفی و برف‌بازی در روزهای کرونایی بریتانیامردم سورتمه‌های برف‌سواری را بیرون آورده و به همراه کودکان در پارک‌ها و روی زمین‌های شیب‌دار بازی کردند.

تصاویری از خیابان‌های برفی و لغزنده استانبولشدت سرما در آنسو در لهستان با برودت منهای ۲۸ درجه سانتیگراد که در ۱۱ سال اخیر این کشور بی‌سابقه توصیف می‌شود نیز باعث اختلال در تردد قطارها و ترک برداشتن خطوط راه‌آهن در دو خط ریلی شد. محمد_مساعد من آخرش نفهمیدم چراشاه عباس صفوی وفتحعلی شاه قاجارتبریز واردبیل و ولکردن رفتن اصفهان وتهران وآبادکردن.فکرکنم خوداین ناکساهم مرکزگرابودن وماروسرکارگذاشتن.وقتی آدم ازخودی بخوره دیگه چه توقعی از بقیه هست.

دره هرما در شهرستان پنارباشی استان کاستامونو با بارش برف جامه سفید بر تن کرده‌ و بازدید کنندگان را مجذوب می‌کند.دره هرما در کنار رودخانه زاری در شهرستان پنارباشی استان کاستامونو که برای عبور از آن با استفاده از الوار چوبی، یک پل عابر پیاده به طول 3 کیلومتر در دل کوه تعبیه شده در فصل زمستان و بارش برف جامه سفید بر تن کرده‌است.

این منطقه زیبا در پاییز جامه زرد بر تن کرده و در بهار و تابستان سبزپوش می‌شود.

دره هرما در هر فصلی از زیبایی خاص و جادویی برخوردار است و بازدید کنندگان را مجذوب می‌کند.

شنول یاشار، شهردار پنارباشی در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: منطقه ما ستاره درخشان غرب دریای سیاه است. پل عابر پیاده چوبی در دره هرما در ترکیه بی‌نظیر است و در تمام فصول سال از جاذبه خاص و بکر طبیعی برخوردار است.