طبق آئین‌نامه مجمع تشخیص، «پالرمو» و «CFT» رد شده محسوب می‌شوند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ابوترابی در گفت‌وگو با ایلنا: طبق آئین‌نامه مجمع تشخیص، «پالرمو» و «CFT» رد شده محسوب می‌شوند

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره تعیین تکلیف «FATF» از سوی ایران گفت: «FATF» اقدامی است که ۴۲ اقدام را در برمی‌گیرد که اگر جمهوری اسلامی ایران آن‌ها را انجام دهد عضو این سازمان می‌شود.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی افزود: چرا نمی‌خواهیم به «FATF» بپیوندیم، جواب روشن است در جرائم سازمان یافته کشورهای غربی گروهای مقاومت و جنبش‌ها را تروریست اعلام می‌کنند در صورتی که ما بسیاری از این گروه‌ها را مقاومت می‌دانیم. وی تاکید کرد: با این سیستم ما به آن‌ها اطلاعات می‌دهیم اما آن‌ها به ما اطلاعاتی نمی‌دهند و تمامی این روابط یک طرفه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم حق دارند که بدانند سود ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار چه شدرئیس جمهور با تاکید بر اینکه زلزله زدگان آذربایجان شرقی در این سرما نباید زیر چادر بمانند بلکه خانه و اتاقی اجاره کنند و ما اجاره آنها را می پردازیم، از وزارت کشور ، ستاد بحران و همه دستگاه‌ها خواست برای اسکان زلزله زده ها به صورت استیجاری به فوریت عمل شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زنی که رویای فرمول یک در سر می‌پروراندچادویک از شهر بث انگلیس، هرچند رانندگی را از 13 سالگی شروع کرده، سنی که شاید برای آغاز کار رانندگان حرفه‌ای طبق استانداردهای مدرن دیر باشد، موفقیت چشمگیری داشته است. در سال 2015 جیمی چادویک اولین زنی بود که در مسابقات GT بریتانیا به قهرمانی رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

محمدهادی همایون؛ چهره‌ای که با «مظنونین همیشگی» به صحنه آمد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نامه دانشجویی که در لیون خودسوزی کرد:«زنده باد سوسیالیسم و خودگردانی»بخشی از نامه دانشجویی که در لیون خودسوزی کرد: «من مکرون، اولاند، سارکوزی و اتحادیه اروپا را متهم می کنم که با ایجاد عدم اطمینان نسبت به آینده‌مان، مرا به قتل رساند‌ند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مورالس؛ از اوج تا فرود رئیس جمهوری که نماد تغییرات بودمورالس که اولین رئیس جمهوری بومی بولیوی بود با عملکرد خود در سال های اخیر ریاست جمهوری گروه های زیادی از بومی ها را تبدیل به دشمنان خود کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دشمن می‌داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت نداردفرمانده کل سپاه: *دشمن می‌داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت ندارد *از روزی که ترور دانشمندان هسته‌ای ما آغاز شد، جلوبرنده کار ما شد *در دنیای ذهن شهید تهرانی مقدم حذف رژیم صهیونسیتی یک آرزو بود، اما امکان تحقق داشت و دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »