طالع‌بین کلاهبردار به بیش از ۳ سال حبس محکوم شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طالع‌بین کلاهبردار به بیش از ۳ سال حبس محکوم شد به گزارش آسوشیتدپرس، این زن ۲۸ ساله به نام «شری تینا اوواناویچ» از یک زن تگزاسی ۱.۶ میلیون دلار پول گرفته بود تا به ادعای خود خانواده نفرین شده آن زن را نجات داده و طلسم را بشکند.

یک زن در جنوب فلوریدا که ادعا می کرد طالع‌بین است به خاطر کلاهبرداری به سه سال و چهار ماه حبس محکوم شد.

به گزارش آسوشیتدپرس، این زن ۲۸ ساله به نام «شری تینا اوواناویچ» از یک زن تگزاسی ۱.۶ میلیون دلار پول گرفته بود تا به ادعای خود خانواده نفرین شده آن زن را نجات داده و طلسم را بشکند. به گفته کارآگاه های خصوصی، خانم اوواناویچ قربانی خود را در سال ۲۰۰۷ در شهر هیوستون ایالت تگزاس ملاقات کرد و او را متقاعد کرد که خانواده اش نفرین شده است.

او پس از به دست آوردن اعتماد زن تگزاسی هر بار از این زن برای خریدن کریستال و شمع و دیگر لوازمی که به ادعای او برای شکستن طلسم لازم بود پول هنگفتی مطالبه می‌کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ «دختر آبی» پس از خودسوزی در اعتراض به دادگاهی شدن برای ورود به ورزشگاه🔹 مرگ دختر_آبی پس از خودسوزی در اعتراض به دادگاهی شدن برای ورود به ورزشگاه در حالیکه خبرگزاری‌های نزدیک قوه قضاییه دلیل خودسوزی او را مخفی می‌کردند، خانواده او فاش کردند که در پی تلاش برای ورود به ورزشگاه این دختر به شش ماه زندان محکوم شده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به جان باختن دختری که برای ورود به ورزشگاه تهران اقدام به خودسوزی کرده بودواکنش‌ها به جان باختن دختری که برای ورود به ورزشگاه تهران اقدام به خودسوزی کرده بود فراخوان تحریم رفتن به استادیوم از سوی وزرشکاران ایرانی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بازیگر پیشین «جیمزباند» از گزینش یک زن برای ادامه این نقش حمایت کردبازیگر پیشین «جیمزباند» از گزینش یک زن برای ادامه این نقش حمایت کرد پیرس برازنان که برای شرکت در جشنواره سینمایی «دوویل» به فرانسه رفته است، به پرسش‌‌های خبرنگاران درباره موضوعات مختلف از جمله فیلم های جیمز باند پاسخ داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درگذشت زن جوان طرفدار تیم استقلال پس از خودسوزیسحر خدایاری در پی مراجعه به دادسرا و آگاهی از احتمال رفتن به زندان برای تحمل «حبس شش ماهه»، روز دوشنبه ۱۰ شهریور خود را به آتش می‌کشد و با ۹۰ درصد سوختگی روانه بیمارستان می‌شود. حال با گذشت چند روز از بستری شدن، منابع خبری از درگذشت این زن جوان عاشق فوتبال خبر می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک خبرنگار زن به اتهام سقط جنین غیرقانونی در مراکش دستگیر شدهاجر ریسونی خبرنگار روزنامه عربی زبان اخبارالیوم روز ۳ سپتامبر در مطب دکتر متخصص زنان «در حین عمل سقط جنین» همراه با نامزد، دکتر متخصص زنان، دکتر بیهوشی و یک پرستار در شهر رباط مراکش بازداشت و به دادستانی منتقل شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به درگذشت زن جوان طرفدار فوتبالمعصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان پس از انتشار خبر خودسوزی سحر خدایاری در حساب توییتر خود نوشته بود که پیگیر وضعیت او هست و با ریاست قوه قضائیه در این‌بار مکاتبه کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »