طالبان ادعا کرد که بر ۸۵ درصد از خاک افغانستان مسلط شده است

18/04/1400 11:38 ق.ظ

طالبان ادعا کرد که بر ۸۵ درصد از خاک افغانستان مسلط شده است جزئیات بیشتر🔽

شبه‌نظامیان طالبان پیش‌تر اعلام کرده بودند که بیش از دو سوم مناطق مشرف به مرز تاجیکستان و مهم‌ترین ایستگاه مرزی با ایران را تصرف کرده‌اند. ادعای طالبان در خصوص تصرف ۸۵ درصدی خاک افغانستان که هنوز از سوی منابع مستقل تایید نشده همزمان با نبردهای نظامی گسترده این گروه با نیروهای دولتی مطرح می‌شود.

شهاب‌الدین دلاور، یکی از نمایندگان گروه طالبان روز جمعه در جریان یک کنفرانس خبری در مسکو ضمن اعلام این موضوع تصریح کرد که حدود ۲۵۰ ولسوالی از ۳۹۸ ولسوالی موجود در افغانستان هم اکنون تحت کنترل شبه‌نظامیان طالبان است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خدا لعنتت کنه امریکا که این طالب ها رو درست کردی در دادگاه عدل الهی در برابر خون بیگناهانی که در افغانستان ریخته شد باید پاسخ گو باشید خب به سلامتی ایشالله با کمک دموکراتهای آمریکا و رویها و دادن سلاح به طالبان تروریست از طریق آخوندهای دست نشانده اروپا طالبان گوه خورد با شما رسانه های دوزاری جاکش تبریک به رهبر عزیز و ناظریف

نورا نخستین زن جهان عرب که برای رفتن به فضا در ناسا آموزش می‌بیندنورا مشروطی، دختر ۲۷ ساله اماراتی برای آموزش فضانوردی راهی مرکز جانسون ناسا در هوستون ایالت تگزاس می‌شود تا بتواند در ماموریت‌های آینده تیم فضایی امارات عربی متحده حضور یابد. با وجود خانم امیری، همچین انتظاراتی هم میره

ادعای بازداشت ۳ نفر ضد انقلاب که برق را قطع می کردند

مردی که در پاکستان لباس زیر باکیفیت تولید می‌کند - BBC News فارسیمکان‌های زیادی وجود دارد که ممکن است کسی هنگام ورود انتظار داشته باشد که نگهبان او را متوقف کند. در پاکستان، فروشگاه لباس زیر زنانه هم یکی از مکان‌هاست. جایی که ترکیبی از ممنوعه بودن موضوع و نبودن زنان در رده‌های بالای مدیریتی باعث می‌شود که لباس زیر راحت و با اندازه‌های مناسب تنها در اختیار آنهایی باشد که پول دارند. چه جهنمی اونجا؟ نگاااه تورو خدااا خبر شورت و سوتین غیر استاندارد توی پاکستان میشه یکی از اخبار بی بی سی فارررسی !!! نکشینمون حرفه ای هاااا خدا ملکه رو خیر بده که این پناهنده ها رو نون میده که حواسشون به داخل شورت و لباس زیر مردم کشورهای دیگه هست

اردوغان: تا زمانی که کشورمان را از وابستگی به خارج در صنعت دفاعی کاملا خلاص کنیم، به سرمایه‌گذاری‌های خود ادامه می دهیماردوغان: تا زمانی که کشورمان را از وابستگی به خارج در صنعت_دفاعی کاملا خلاص کنیم، به سرمایه‌گذاری‌های خود ادامه می دهیم اردوغان: آنها که برای فروش اسلحه به ترکیه بهانه تراشی می کنند، هزاران تریلی و هواپیما اسلحه و مهمات را به بهانه مبارزه با داعش به تروریست‌ها در سوریه تحویل داده‌اند سیاستمدار به بی شرفی و دورویی وپست فطرتی این عردوغان حیوون خیلی کم دیدم.دشمنی این احمق نسبت به مردم ایران حتی از صهیونیستها بیشتره.

طالبان گمرک اسلام قلعه در مرز ایران را تصرف کردگروه طالبان گمرک مرزی اسلام قلعه در مرز با ایران را به تصرف خود درآورد. - خبرگزاری آناتولی خاورمیانه شده محل امن تروریستا واسه خودشون دارن جولان میدن😕

دو گمرک مرزی افغانستان با ایران به دست طالبان افتاداز داعش به طالبان

گروه طالبان روز جمعه اعلام کرد که در پی پیشروی‌های نظامی اخیر اکنون به بیش از هشتاد درصد از خاک افغانستان مسلط شده است.

ادعای طالبان در خصوص تصرف ۸۵ درصدی خاک افغانستان که هنوز از سوی منابع مستقل تایید نشده همزمان با نبردهای نظامی گسترده این گروه با نیروهای دولتی مطرح می‌شود.

شهاب‌الدین دلاور، یکی از نمایندگان گروه طالبان روز جمعه در جریان یک کنفرانس خبری در مسکو ضمن اعلام این موضوع تصریح کرد که حدود ۲۵۰ ولسوالی از ۳۹۸ ولسوالی موجود در افغانستان هم اکنون تحت کنترل شبه‌نظامیان طالبان است.

این ادعا در حالی منتشر می‌شود که شبه‌نظامیان اسلام‌گرا پیش‌تر از تصرف بیش از دو سوم مناطق مرزی افغانستان با تاجیکستان و نیز اشغال مهم‌ترین ایستگاه مرزی این کشور با ایران خبر داده بودند.هم‌رسانی این مطلب: