طالبان: چهار عضو «داعش» در ولایت قندهار کشته شدند

24/08/1400 08:24 ب.ظ

طالبان: چهار عضو «داعش» در ولایت قندهار کشته شدند العربيه_فارسى

گروه طالبان از کشته شدن 4 عضو شاخه خراسان گروه «داعش» و بازداشت 8 عضو دیگر این گروه، در ولایت قندهار در جنوب افغانستان خبر داد.شمس‌الله صمیم، رئیس اطلاعات شمس‌الله صمیم، رئیس اطلاعات و فرهنگ طالبان در قندهار گفت، نیروهای امنیتی و کشفی این گروه، یک‌شنبه شب، 14 نوامبر (23 عقرب)، در حوزه‌های پانزدهم، نهم و سوم امنیتی شهر قندهار، اعضای گروه «داعش» را هدف حمله قرار داده است.

به گفته او، در چندین عملیات نیروهای طالبان در قندهار موفق شدند 4 داعشی را کشته و 8 داعشی دیگر را بازداشت کنند.

همزمان سعید خوستی، سخنگوی وزارت داخله طالبان، در توییتر خود نوشته است، یک مخفیگاه گروه داعش در منطقه‌ای سیدال حوزه چهارم شهر قندهار منهدم شده و 3 عضو این گروه کشته شدند. در توییت او همچنان آمده است، که در این عملیات 2 غیرنظامی نیز کشته شده‌اند.آدرس کپی شدمنابع محلی در شهر قندهار نیز تایید کرده‌اند که در عملیات نظامی طالبان علیه داعش، غیرنظامیان نیز کشته‌ شده‌اند، اما آمار دقیقی در این‌باره ارائه نکرده‌اند.

خلیل همراز، مسئول مطبوعاتی استخبارات (اطلاعات) طالبان، چهار‌شنبه 10 نوامبر (19 عقرب)، در یک نشست خبری در کابل گفته بود، از زمان تسلط این گروه بر افغانستان، در پی عملیات نیروهای طالبان، 33 عضو مهم شاخه خراسان گروه «داعش» کشته شده‌اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

کشته شدن چند عضو القاعده در یمن توسط حمله پهپادی آمریکاحملات پهپادی آمریکا به عناصر سازمان القاعده در یمن به کشته‌شدن سه نفر از آنها منجر شد.خبرگزاری فرانسه به نقل از دو مقام دولت قانونی یمن یک‌شنبه 14 نوامبر یمن USAbilAraby ازاقدام ایالات متحده علیه حوثی ها والقاعدة که مزدوران سپاه تروریستی قدس هستند حمایت میکنیم . ما خواستار این است که حوثی ها لیست گذاری تروریستی بشوند. حوثی ها ، رشا_عبدالله وطفل بدنیا نیامده اش را دریک حمله تروریستی در عدن به شهادت رساندند . یمن USAbilAraby ازاقدام ایالات_متحده علیه حوثی ها و القاعدة که مزدوران سپاه_تروریستی_قدس_ایران هستند حمایت میکنیم . ما خواستار این هستیم که حوثی ها لیست گذاری تروریستی بشوند. حوثی ها ، رشا_عبدالله وطفل بدنیا نیامده اش را دریک حمله تروریستی در عدن به شهادت رساندند .

۵ عضو هوافضای سپاه در تصادف اتومبیل کشته شدندboris1345

وزیر دفاع کلمبیا بازداشت دو عضو حزب‌الله لبنان در این کشور را تایید کرددیه گو مولانو درباره «حضور حزب‌الله لبنان در ونزوئلا و ارتباطش با گروههای تروریستی و تامین مالی آنها» و همینطور برنامه هسته‌ای ایران ابراز نگرانی کرده است. کلمبیا خودش کارتل قاچاقچیان و تروریستها ست خواستن خود شیرینی کنند برای آمریکا و رژیم صهیونسیتی دم تکون بدن حزب الله مبرا از این گونه دروغ هاست

تیرباران دو زن عضو ارتش دولت سابق افغانستان در پکتیامنابع محلی در شهر گردیز ولایت پکتیا به رسانه‌های افغانستان تایید کردند که دو افسر زن عضو ارتش دولت پیشین افغانستان در این ولایت کشته شده‌اند.به گزارش امارت سیکس و روابط جنسی خدا داند چقدر تجاوز کردند بعدش انها را کشتن 😥 بی‌غیرت های مریض جنسی . هیبت الله امیر سیکس و روابط جنسی نامشروع افغانستان.

دبیرستان‌های دخترانه در هرات بار دیگر توسط طالبان تعطیل شدندشماری از آموزگاران و دانش‌آموزان لیسه‌های (دبیرستان‌های) دخترانه در ولایت (استان) هرات، در غرب افغانستان گفته‌اند، طالبان دوباره دروازه‌های مدارس را به‌روی

سه نفر به اتهام شرکت در عملیات تروریستی در لیورپول بازداشت شدند | DW | 14.11.2021در پی انفجار یک خودرو در لیورپول که یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت، پلیس سه مرد را به ظن 'اقدام تروریستی' دستگیر کرد. این انفجار در مقابل کلینیک زنان این شهر در شمال غرب بریتانیا رخ داد.