طالبان میزان درآمدش را اعلام کرد

29/08/1400 09:11 ب.ظ

سخنگوی طالبان درآمد خود را شفاف اعلام و تصریح کرد از دولت فاسد سابق به‌جز بدهی چیزی برای ما نمانده است و تنها 3 میلیارد دلار به شرکت‌ها بدهکار بود. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی طالبان درآمد خود را شفاف اعلام و تصریح کرد از دولت فاسد سابق به‌جز بدهی چیزی برای ما نمانده است و تنها 3 میلیارد دلار به شرکت‌ها بدهکار بود. - خبرگزاری آناتولی 20.11.

2021 کابل/ مصطفی ملیح آهیسحالی/ خبرگزاری آناتولی انعام‌الله سمنگانی، سخنگوی طالبان با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که دولت طالبان از امروز، حقوق سه ماهه «سپتامبر، اکتبر و دسامبر» همه کارمندان دولتی از جمله بازنشستگان را یکجا پرداخت خواهد کرد.

سمنگانی با اشاره به اینکه درآمد دولت در سه ماه گذشته 26 میلیارد و 915 میلیون افغانی (حدود 292 میلیون و 554 هزار دلار) بوده است، گفت: درآمد ما روز به‌ روز در حال افزایش است. چنانکه تنها در روز چهارشنبه 17 نوامبر 557 میلیون افغانی (حدود 6 میلیون و 54 هزار دلار) درآمد داشتیم.

وی تصریح کرد: حقوق کارمندان بازنشسته دولتی هم داده می‌شود، البته؛ مشکل فنی وجود دارد که برای حل آن تلاش می‌کنیم و به زودی پرداخت حقوق بازنشستگان هم آغاز‌ می‌شود. سمنگانی افزود: از اداره فاسد سابق به‌جز بدهی چیزی نمانده است. 3 میلیارد دلار تنها به شرکت‌ها بدهکار بود. چون رسیدگی به موارد ضروری دیگر در اولویت ما قرار دارد، پرداخت آن بدهی‌ها فعلا به تعویق افتاده و سعی می‌کنیم در آینده بپردازیم. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

ایالات متحده در پاسخ به درخواست طالبان: مشروعیت را باید «کسب» کردایالات متحده در پاسخ به درخواست طالبان: مشروعیت را باید «کسب» کرد نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور افغانستان در پاسخ به درخواست طالبان برای آزادسازی دارایی‌های توقیف شده افغانستان گفت، دولت جدید کابل ابتدا باید مشروعیت کسب کند. طالبان اول باید مشروعیت داخلی را کسب نمایند، بعد ما ملت صدا می‌زنیم که آی جهانیان طالبان تغییر کرده به رسمیت بشناسید!

سپاه پاسداران یک کشتی خارجی را در خلیج فارس توقیف کرد | DW | 20.11.2021سپاه پاسداران اعلام کرده یک کشتی خارجی را به اتهام 'حمل سوخت قاچاق' در آب‌های شهرستان پارسیان در استان هرمزگان توقیف کرده است. گفته شده این کشتی یازده خدمه دارد. کشور مالک و تابعیت خدمه هنوز مشخص نشده‌اند. عجب

وزیر خارجه ایران تروریستی خواندن حماس توسط دولت بریتانیا را محکوم کرد

فلسطین اقدام بریتانیا به قرار دادن حماس در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کردوزارت خارجه و امور مهاجرین فلسطین، تصمیم دولت بریتانیا مبنی بر قرار دادن جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد. این

پارلمان پاکستان قانون 'عقیم‌سازی شیمیایی' مجرمان جنسی را تصویب کرد | DW | 18.11.2021پارلمان پاکستان قانونی تصویب کرد که بر اساس آن به کسانی که مرتکب تجاوز جنسی می‌شوند دارویی داده می‌شود که میل جنسی را در آن‌ها از بین می‌برد. این قانون به دادگاه‌ها اجازه می‌دهد حکم 'عقیم‌سازی شیمیایی' را صادر کنند. یا ابوالفضل 👍👍👍👏👏👏 سلام مردی متاهل دوتادختردارم سرایدارساختمان مسکونی هستم مغازه اجاره کرده بودم بخاطرکرونانبودمشتری اجاره ماهانه ازرهن مغازه کم کردن دست اخررهن مغازه چیزی بهم نرسیدباکمک فردی خیرتونستم وسایل موردنیازمیوه فروشی تهیه کنم برای پول خریدمیوه خدایی هرکسی هرچقدرداره کمک کنه09355147989

آمریکا تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کردآمریکا تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرد *وزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم علیه ۶ شخص و یک نهاد ایرانی خبر داد. *خزانه‌داری آمریکا دلیل اعمال این تحریم‌ها را «تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا» خوانده است. وزارت خزانه داری آمریکا فقط برا ایران کار می کنه ها وقتیدتوهم راسردمداران امریکافراگرفته باشدازسایه خودنیزدشمن میتراشدومستمردنبال زیان به خادوملت خودودیگرملل ودول جهانست.درکجای دنیاجنگ طلبی ودشمنی بایکدیگر،سودبرای عاملان ان داشته که قرنهاست امریکابه ان استمرارداده است وهنوزپندنگرفته است؟؟!! LOL

سخنگوی طالبان درآمد خود را شفاف اعلام و تصریح کرد از دولت فاسد سابق به‌جز بدهی چیزی برای ما نمانده است و تنها 3 میلیارد دلار به شرکت‌ها بدهکار بود.

20.11.2021

کابل/ مصطفی ملیح آهیسحالی/ خبرگزاری آناتولی

انعام‌الله سمنگانی، سخنگوی طالبان با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که دولت طالبان از امروز، حقوق سه ماهه «سپتامبر، اکتبر و دسامبر» همه کارمندان دولتی از جمله بازنشستگان را یکجا پرداخت خواهد کرد.

سمنگانی با اشاره به اینکه درآمد دولت در سه ماه گذشته 26 میلیارد و 915 میلیون افغانی (حدود 292 میلیون و 554 هزار دلار) بوده است، گفت: درآمد ما روز به‌ روز در حال افزایش است. چنانکه تنها در روز چهارشنبه 17 نوامبر 557 میلیون افغانی (حدود 6 میلیون و 54 هزار دلار) درآمد داشتیم.

وی تصریح کرد: حقوق کارمندان بازنشسته دولتی هم داده می‌شود، البته؛ مشکل فنی وجود دارد که برای حل آن تلاش می‌کنیم و به زودی پرداخت حقوق بازنشستگان هم آغاز‌ می‌شود.

سمنگانی افزود: از اداره فاسد سابق به‌جز بدهی چیزی نمانده است. 3 میلیارد دلار تنها به شرکت‌ها بدهکار بود. چون رسیدگی به موارد ضروری دیگر در اولویت ما قرار دارد، پرداخت آن بدهی‌ها فعلا به تعویق افتاده و سعی می‌کنیم در آینده بپردازیم.

گفتنی است در پی سقوط دولت قبلی و تسلط طالبان بر افغانستان، کارمندان دولتی تا کنون حقوقی دریافت نکرده‌اند. حدود 400 هزار کارمند در این کشور فعالیت می‌کنند.