طالبان در ایران دفتری ندارد

29/04/1399 03:00 ب.ظ

🔻سیدعباس عراقچی: طالبان در ایران دفتری ندارد 🔹سیدعباس عراقچی در مصاحبه با شبکه «طلوع نیوز» افغانستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا طالبان در ایران دفتر دارد یا خیر تاکید کرد که طالبان در ایران هیچ دفتری ندارد. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

سید عباس عراقچی در مصاحبه با شبکه «طلوع نیوز» افغانستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا طالبان در ایران دفتر دارد یا خیر تاکید کرد که طالبان در ایران هیچ دفتری ندارد.

سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان همچنین در پاسخ به این سوال که «شورای مشهد» چیست؟ اظهار کرد: این چیزی است که ممکن است طالبان برای خود درست کرده باشد ولی از نظر ما موضوعیت ندارد..به گزارش ایسنا، سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان همچنین در پاسخ به این سوال که «شورای مشهد» چیست؟ اظهار کرد: این چیزی است که ممکن است طالبان برای خود درست کرده باشد ولی از نظر ما موضوعیت ندارد..Reuters.18.07.2020.

.قرار است مشروح این مصاحبه امروز یکشنبه بیست و نهم تیر ماه ساعت 20 از این شبکه پخش شود..انتهای پیام..همچنین در اواخر سال ۲۰۱۸ وزارت خارجه ایران از.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

عراقچی: طالبان در ایران دفتری ندارد/ «شورای مشهد» از نظر ما موضوعیت نداردسید عباس عراقچی در مصاحبه با شبکه «طلوع نیوز» افغانستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا طالبان در ایران دفتر دارد یا خیر تاکید کرد که طالبان در ایران هیچ دفتری ندارد.

عراقچی: طالبان در ایران دفتر نداردعباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت خارجه ایران که به افغانستان سفر کرده بود، گفته است گروه طالبان در ایران دفتری ندارد. معاون وزیر امور خارجه ایران که اخیرا به کابل سفر کرد و با حنیف اتمر، سرپرست وزارت امور خارجه افغانستان و شماری از مقام‌های افغان دیدار داشت.

کرونا در ایران؛ فوت 188 بیمار دیگر و تشخیص 2166 مورد جدیدکرونا در ایران؛ فوت 188 بیمار دیگر و تشخیص 2166 مورد جدید

اعلام آمادگی ایران برای میانجیگیر در تنش میان ارمنستان و آذربایجانوزیر امور خارجه کشورمان در گفتگویی تلفنی با وزیر امور خارجه جدید جمهوری آذربایجان بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای میانجیگری و کاهش تنش میان ارمنستان و آذربایجان تاکید کرد.

سناتور مارتا مکسلی: در کنار مردم ایران برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیمسناتور مارتا مکسلی: در کنار مردم_ایران برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیم سناتور آریزونا گفت: من فعالیت‌های تروریستی و سرکوب‌های رژیم ایران را محکوم می‌کنم. از خروج از برجام از سوی دولت پرزیدنت ترامپ حمایت کرده و از کارزار فشار حداکثری هم حمایت می‌‌کنم.

فرانسه به تأیید حکم اعدام محکومان آبان ماه در ایران اعتراض کرد«فرانسه بار دیگر پایبندی خود به آزادی بیان و آزادی راهپیمایی مسالمت‌آمیز و نیز مخالفت دائمی خود با مجازات اعدام در هر مکان و هر شرایطی را یاد‌آوری می‌کند.»