طالبان به‌رغم انتقادهای بین‌المللی بار دیگر جسد فردی را در ملاءعام به دار آویخت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طالبان به‌رغم انتقادهای بین‌المللی بار دیگر جسد فردی را در ملاءعام به دار آویخت العربيه_فارسى

مسئولان محلی طالبان ادعا کردند که این فرد دزد بوده و با نیروهای این گروه بامداد یک‌شنبه 19 دسامبر در مسیر شاهراه بغلان - کندز درگیر شده بود.طالبان جسد فرد کشته‌شده را در مرکز شهر پلخمری مرکز ولایت بغلان در ملاءعام آویزان کرده است.

سازمان عفو بین‌الملل اخیرا از دیوان کیفری بین‌المللی در شهر لاهه هلند خواسته تا به جنایات جنگی گروه طالبان پس از تسلط آن بر افغانستان رسیدگی کند. پیش از این نیز طالبان چندین بار اجساد افراد متهم به جرایم را در ملاءعام به دار آویخته بودند. به گفته این گروه، این کار برای عبرت افراد متهم انجام می‌‌‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

افغانستان - طالبان جنایتکار ، ازبابت این صحنه های فجیع ، ازآخوندها پول دریافت میکند وحمایت سیاسی را هم پاکستان و قطر برای طالبان تامین میکند . -افغانستان ،‌به مردم این کشور تعلق دارد ونه خامنه ای جنایتکار ...

ریدم تو اسلام و قرآن محمد و علی

خیالتون راحت باشه ، جامعه بین الملل قویا محکوم میکنه و رئیس سازمان ملل هم ابراز نگرانی خواهد کرد

این صحنه ها ساختگی ومسخره است وفقط خامنه ای را نعشه میکند.

ایران طالبان این اقدامات را برای تقویت خامنه‌ای_جنایتکار انجام میدهد. این البته ضدملی بودن طالبان را نشان میدهد که علیه مردم خود ،‌ازداعش وحشیانه تر عمل میکند. تف بر بنیادگرایی تحت نام دین قلابی ...

بدید قطری ها ببینن و خجالت بکشن که به این وحشیان جانی جا دادن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فراخوان طالبان از مهاجران افغان برای بازگشت به «خانه»نخست‌وزیر دولت طالبان در افغانستان طی پیامی به مناسبت روز جهانی مهاجران اعلام کرد که سال آینده زمینه بازگشت افغان‌ها را به کشورشان فراهم می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نشست سازمان همکاری اسلامی برای کمک به افغانستان؛ سازمان ملل خواستار «انعطاف» در برابر طالبان شدنمایندگان ۵۷ کشور مسلمان به همراه فرستادگان سازمان ملل متحد، ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا، روسیه و چین تلاش می‌کنند راهی را برای نجات میلیون‌ها شهروند افغانستان از گرسنگی بیابند. آره منعطف باشید ! دنیا فعلا این را می خواهد !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاکید چاووش‌اوغلو به اهمیت کمک‌های بشردوستانه به افغانستانتاکید چاووش‌اوغلو به اهمیت کمک‌های بشردوستانه به افغانستان وزیر امور خارجه ترکیه تاکید کرد که بحران انسانی در افغانستان افزایش یافته و کمک‌های بشردوستانه به این کشور باید بدون وقفه انجام شود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پناهجوی یک ساله به تنهایی با عبور از دریای مدیترانه به ایتالیا رسیدگزارش رسانه‌های ایتالیا از این پناهجوی یک ساله آخرین مورد از رشته روایت‌هایی است که از سرنوشت کودکان پناهجو منتشر می‌شود. امدادگران ایتالیایی اخیرا نوجوانی ۱۴ ساله را نجات دادند که مادرش را در جریان عبور از دریای مدیترانه از دست داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله خبرگزاری سپاه به مهدوی‌کیا به خاطر حضور در کنار مربی اسراییلی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: اگر اقتصاد ما به گِل نشسته به دلیل دولتی‌سازی است نه تحریمرئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ساختار اداری و مدیریت دولتی در کشور گفت: باید توجه کنیم که اگر امروز اقتصاد ما به گل نشسته و دچار بحران شده، پیش از تحریم، دچار مشکل دولتی سازی شده ایم. مشکل کشور ما انواع رانت،ضعف مدیریتی و ناآمدی هزار فامیل،اختلاس های ریز ‌درشت ،ناسازگاری با کشورها خصوص همسایه ها و تحریم می باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »