طائب: موظفیم جلوی ورود شبکه نفوذ به مجلس را بگیریم | DW | 14.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان اطلاعات سپاه با حمله تلویحی به روحانی و حامیان دولت او، شورای نگهبان را مسئول 'جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام' دانست. دادستان کل ایران نیز از حسن روحانی خواست تا 'جوسازی‌ها' را کنار بگذارد.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه با حمله تلویحی به روحانی و حامیان دولت او، شورای نگهبان را مسئول"جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام" دانست. دادستان کل ایران نیز از حسن روحانی خواست تا"جوسازی‌ها" را کنار بگذارد.همایش سراسری هیأت‌های نظارت بر انتخابات مجلس که در شهر مشهد در جریان است، در سه روز گذشته صحنه حملات تندی علیه حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، و منتقدان"نظارت استصوابی" شورای نگهبان بوده است.

حسین طائب سپس"شبکه‌سازی در حوزه سیاسی و نفوذ در بدنه نظام" را"یکی از اقدامات جدی دشمن" عنوان کرد و گفت: «از این‌رو شورای نگهبان مسئول جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام است.» جریان‌های نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی هر یک در شرایط مختلف تفسیرهایی از بیانیه مزبور ارائه داده‌اند. از جمله حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، هشتم مهرماه گذشته گفت: «ما در گام اول انقلاب اسلامی ظرفیت انهدام رژیم جعلی صهیونیستی را فراهم کرده‌ایم، اما در گام دوم باید این رژیم منحوس از جغرافیای عالم حذف شود و این مهم دیگر آرمان و رؤیا نبوده و هدفی دست‌یافتنی است».

در این میان حسن روحانی در سخنرانی اخیر خود در یزد، لحنی تهاجمی پیشه کرد و نحوه برخورد قوه قضائیه با پرونده‌های فساد مالی را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد.

دادستان کل ایران در بخش دیگری از سخنان امروزش با اشاره به سخنان اخیر حسن روحانی درباره برخورد با"فساد‌های میلیادری"، از"مسئولان" خواست تا از بیان مطالبی که انتخابات را به گفته او"خدشه‌دار می‌کند" بپرهیزند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا 'جنین آنیز' را به عنوان رئیس‌جمهوری موقت بولیوی به رسمیت شناختدولت آمریکا 'جنین آنیز' را به عنوان رئیس‌جمهوری موقت بولیوی به رسمیت شناخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش را به کشورش پس می‌فرستدترکیه روز پنجشنبه اعلام کرد پس از آنکه یونان از ورود یک زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش به خاک این کشور جلوگیری کرد، او را به آمریکا می‌فرستد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ورود مینی‌بوس به مدرسه‌ای در بندرعباس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خیز چین برای ورود به تولید گلخانه‌ای زعفرانرقبای زعفران ایران در راه‌ند. آنهم در روزهایی که تحریم‌ها بر تجارت ایران سایه انداخته است. چین به تولید گلخانه‌ای زعفران روی آورده است و افغانستان نیز سالهاست که در این حوزه فعالیت دارد. با این حال کارشناسان می‌گویند که رقبای زعفران ایران در کوتاه مدت نمی‌توانند برای ایران تهدیدی باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اوو مورالس در بدو ورود به مکزیک: در بولیوی علیه من کودتا شداوو مورالس در بدو ورود به مکزیک: در بولیوی علیه من کودتا شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا «نام‌آوران» شرکت‌های خارجی را ترغیب به سرشاخ شدن با آمریکا می‌کند؟یک کارشناس حوزه انرژی گفت: شرایط تحریم، سرمایه گذاری در کشورهای ناامن مثل آفریقا و یا تولید از دریای شمال که هزینه‌های آن بالاست، هیچیک مانع نخواهند بود در صورتی که برای پیمانکار و سرمایه گذار صرفه اقتصادی داشته باشد، ریسک سرشاخ شدن با امریکا را نیز می‌پذیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »