ضیافت شورای شهر مشهد برای انتخابات فدراسیون فوتبال؛ می‌گویند احساس وظیفه است

01/12/1399 05:19 ب.ظ

احسان اصولی طی روزهای گذشته میزبان روسای هیئت‌های فوتبال برخی استان‌ها بوده است. این نماینده اصول‌گرای شورای شهر مشهد برای جمع‌آوری رای هیئت‌های فوتبال استان‌ها به سود کیومرث هاشمی، ضیافت‌‌هایی را برپا کرده است. گزارشyounesipour اخبار_ایران احسان_اصولی

این نماینده اصول‌گرای شورای شهر مشهد برای جمع‌آوری رای هیات‌های فوتبال استان‌ها به سود «کیومرث هاشمی»، ضیافت‌‌هایی را برپا کرده است.

در سوی دیگر ایران، «جواد ششگلانی»، رییس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز سفره‌های انتخاباتی را به سود سردار «مصطفی آجرلو» پهن می‌کند.تابناک

» سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ در گزارشی مدعی شد: «رییس هیات فوتبال مشهد با دعوت از حدود ۱۰ تن از روسای هیات‌های استانی و پذیرایی از آن‌ها، در پی جمع‌آوری آرای سرگردان مجمع به نفع یکی از نامزد‌های ریاست فدراسیون فوتبال می‌گردد.»

میزبان این جلسه، احسان اصولی، از نمانیده‌های اصول‌گرای شورای شهر مشهد است که خبرگزاری تابناک او را براساس مصاحبه‌های پیشین وی، مدعی نظارت بر ۱۷ هزار میلیارد تومان بودجه شهرداری مشهد معرفی می‌کند. احسان اصولی در شورای شهر مشهد، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردش‌گری و رسانه و هم‌چنین نایب رییس کمیته نظارتی در مناطق ۴ و ۹ این شهر است. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

انتخاب فهرست شورای شهر تا خرداد زمان می‌برد/ لیست شورای ائتلاف را مردم انتخاب می‌کنندسخنگوی شورای ائتلاف در رابطه با روند انتخاب لیست این شورا در شهر تهران، گفت: ما اکنون در حال بررسی داوطلبان هستیم و در مرحله پایانی تعدادی از داوطلبان را که چند برابر ظرفیت فهرست خواهند بود را باید به مجمع تهران معرفی کنیم که یک جمع حدودا ۳۰-۴۰ هزار نفره است که باید رای بدهند و لیست را انتخاب کنند.

عضو شورای شهر دیشموک: قبض‌های ۵۰۰هزارتومانی کمر اهالی را شکستمگه مجانی نشده بود🧐

عضو متواری شورای شهر پرند بازداشت شد

صلاحیت سپنتا نیکنام برای انتخابات شورای شهر تهران رد شد | DW | 07.05.2021سپنتا نیکنام، شهروند زرتشتی که خود را برای شورای شهر تهران نامزد کرده، به دلیل 'عدم التزام به اسلام' رد صلاحیت شده است. او پیش از این دو دوره عضو شورای شهر یزد بود و آن زمان نیز با مخالفت برخی اصولگرایان روبرو شد. سپنتا مزاحم بقیه دراختلاسه چون معتقد به شعاعر ایرانی گفتار نیک پندار نیک وکردار نیک التزام به این موارد از حقوق انسانی دارد به درک اسفل السافلین ارمنیه با پسرش حرفشون شد، میگفت شبا که دیر میای خونه، موادهم مصرف میکنه، شروع کردی به کلاه برداری یبارکی برو مسلمون شو خیال ما رو هم راحت کن!! حالا اقای سپنتا نیکنام حاضری برای تایید صلاحیت مسلمان بشی؟؟

رئیس شورای شهر قزوین‌ ‌بازداشت شد- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم | Tasnimرئیس_شورای_شهر_قزوین‌ ‌بازداشت شد دادستان قزوین: شایعه آزادی این متهم با گذاشتن وثیقه صحت ندارد و او همچنان در بازداشت به سر می‌برد «شنیده‌ها حکایت از آن دارد که رئیس شورای شهر قزوین در خصوص تخلفات ملکی شهرک اندیشه قزوین دستگیر شده است»

«احسان اصولی»، عضو شورای شهر مشهد که ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردش‌گری و رسانه این شورا را نیز برعهده دارد، طی روزهای گذشته میزبان روسای هیات‌های فوتبال برخی استان‌ها بوده است.

این نماینده اصول‌گرای شورای شهر مشهد برای جمع‌آوری رای هیات‌های فوتبال استان‌ها به سود «کیومرث هاشمی»، ضیافت‌‌هایی را برپا کرده است.

در سوی دیگر ایران، «جواد ششگلانی»، رییس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز سفره‌های انتخاباتی را به سود سردار «مصطفی آجرلو» پهن می‌کند.تابناک

» سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ در گزارشی مدعی شد: «رییس هیات فوتبال مشهد با دعوت از حدود ۱۰ تن از روسای هیات‌های استانی و پذیرایی از آن‌ها، در پی جمع‌آوری آرای سرگردان مجمع به نفع یکی از نامزد‌های ریاست فدراسیون فوتبال می‌گردد.»

میزبان این جلسه، احسان اصولی، از نمانیده‌های اصول‌گرای شورای شهر مشهد است که خبرگزاری تابناک او را براساس مصاحبه‌های پیشین وی، مدعی نظارت بر ۱۷ هزار میلیارد تومان بودجه شهرداری مشهد معرفی می‌کند.

احسان اصولی در شورای شهر مشهد، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردش‌گری و رسانه و هم‌چنین نایب رییس کمیته نظارتی در مناطق ۴ و ۹ این شهر است.

در کارنامه‌اش مدیر کلی طرح و برنامه «اتاق اصناف ایران»، مدیر «سازمان بازرسی و نظارت اصناف خراسان رضوی»، مدیر «بنیاد فرهنگی اصناف استان خراسان رضوی» و عضو هیات مدیره «بنیاد فرهنگی اصناف ایران» به چشم می‌خورد.

مدرک تحصیلی‌ ‌او، «معادل» کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است اما کارمندانش وی را «دکتر اصولی» خطاب می‌کنند.

اصولی دستی هم در آتش معنویت دارد؛ سال ۱۳۹۸ به همراه برخی از نمایندگان شورای شهر و فعالان سیاسی استان، موسسه غیرتجاری، فرهنگی، اجتماعی «ولایت عشق خراسان» را تاسیس و راه‌اندازی کرد.

در این موسسه، «رمضان‌علی فیضی»، رییس «کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار» شورای اسلامی شهر مشهد، رییس هیات مدیره است. «حیدر خوش‌نیت»، معاون سابق سیاسی، امنیتی فرمانداری مشهد به عنوان بازرس، «جواد اسحقی»، یکی از موسسان «شرکت تعاونی مسکن مهر مشهد» (شماره ۵۶) و «غلامحسین حقدادی»، معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی نیز به عنوان عضو هیات مدیره، در این موسسه فعال هستند.اساس‌نامه

این موسسه قید شده که غیرانتفاعی است و تمامی امور خیریه‌اش زیر نظر فرمانداری مشهد انجام خواهد شد.

نکته قابل تامل این‌جا است که عضو تندروی شورای شهر مشهد اردیبهشت سال ۱۳۹۸ با فشار و حمایت «مهدی تاج»، رییس وقت فدراسیون فوتبال کشور، به ریاست هیات فوتبال مشهد رسید.گزارش‌هایی

که از برگزاری انتخابات این هیات فوتبال مخابره شد، اعتراض به تخلف و کناره‌گیری رقیبان احسان اصولی بارها به وضوح به چشم می‌خورد.

اما مهدی تاج هیات فوتبال مشهد را نیز مانند سایر استان‌ها و شهرستان‌ها، مهندسی کرد؛ این بار با یک عضو شورای شهر در استانی که طی ده‌های ۴۰ و ۵۰ و همین‌طور دهه‌های ۷۰ و ۸۰ خورشیدی، یکی از مهدهای پرورش استعدادهای فوتبال ایران بود.

احسان اصولی در مورد چرایی برپا کردن ضیافت شام برای روسای هیات‌های فوتبال به تابناک گفته است که حس مسوولیت‌پذیری و باور داشتن به شرایط پیچیده و سختی فوتبال ایران او را مجاب کرده است تا آستین بالا بزند و وارد کارزار انتخاباتی شود.

در قدم اول، به نظر می‌رسد احسان اصولی، نماینده شورای شهر مشهد که ریاست هیات فوتبال این شهر را نیز در دست دارد، ضیافت خود را برای حضور خودش در انتخابات برپا کرده باشد.

او، برای حضور در هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز نامزد شده است؛ یعنی در کنار شورای شهر، هیات فوتبال مشهد، موسسه ولایت عشق خراسان، مدیریت در