ضرورت خوداظهاری داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در سایت وزارت بهداشت

04/08/2020 09:46:00 ق.ظ

#کنکور_ارشد | داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که قصد حضور در این آزمون را دارند از امروز - سه‌شنبه - باید در سایت وزارت بهداشت خوداظهاری کنند

کنکور_ارشد

کنکور_ارشد | داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که قصد حضور در این آزمون را دارند از امروز - سه‌شنبه - باید در سایت وزارت بهداشت خوداظهاری کنند

تهران-ایرنا- داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ که قصد حضور در این آزمون را دارند از امروز - سه‌شنبه - باید در سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خوداظهاری کنند.

داوطلبان این آزمون از امروز ۱۴ مرداد ماه مهلت دارند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir وزارت بهداشت نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری و دریافت گواهی تایید سلامت اقدام کنند.داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا پیش از این و در روزهای نهم و دهم مرداد فرم خوداظهاری در سایت سازمان سنجش ارسال کردند که در نهایت مشخص شد تعداد مبتلایان این آزمون به ۸۵ نفر می رسد.

این داوطلبان مبتلا به کرونا بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور در بیمارستان های مورد تایید وزارت بهداشت با حضور نماینده این وزارتخانه و سازمان سنجش در کنکور کارشناسی ارشد شرکت می کنند.ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ۱۵۷ هزار نفر اعلام شده است که نسبت به سال قبل ۱۳ هزار نفر و معادل هشت درصد کاهش دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تلاش برای برگزاری کنکور در سالم ترین شرایط/ وضعیت مرگ و میر کرونا در ایرانرئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه پیچیدگی ویروس به حدی است که معلوم نیست واکسن تولید شده چقدر می‌تواند موثر باشد، گفت: اگر داستان ابتلای مجدد بهبودیافتگان پررنگ باشد، پس واکسن هم این خصوصیت را خواهد داشت و نمی‌تواند قوی تر از خود ویروس برایمان ایمنی ایجاد کند؛ بنابراین باید یاد بگیریم بدون واکسن و دارو بیماری را مدیریت کنیم.

شناسایی ۸۵ داوطلب مبتلا به کرونا در خوداظهاری کارشناسی ارشدسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۸۵ نفر از داوطلبان مبتلا به کرونا در خودارزیابی کارشناسی ارشد ۹۹ شناسایی شدند.

اختلاف‌نظر میان وزیر علوم و وزیر بهداشت درباره برگزاری کنکور سراسری در شرایط کرونااحمد نادری، عضو کمیسیون آموزش مجلس، از وجود اختلاف‌نظر جدی بین وزیر بهداشت با وزیر علوم درباره برگزاری کنکور خبر داد. همزمان وزیر علوم گفت که هیچ مشکلی برای برگزاری کنکور وجود ندارد ولی وزیر بهداشت تاکید کرد که تضمین نمی‌دهیم فقط نظارت می‌کنیم.

کنکور سراسری در تاریخ تعیین شده برگزار می‌شودوزیر بهداشت تاکید کرد: کنکور بدون تغییر در تاریخ تعیین شده برگزار خواهد شد.

ممنوعیت پذیرش زائر در کربلا در روز عاشورااستاندار کربلا از عدم پذیرش زائر به این شهر در دهه اول محرم و به ویژه عاشورای حسینی، مطابق با دستور مراجع خبر داد.

کاهش دما در نوار شمالی و خیزش گرد و خاک در شرق کشورکاهش دما در نوار شمالی و خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش ۵ تا ۸ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشور از وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک در نواحی شرق کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ پایان هفته جاری و در روزهای۱۶، ۱۷ و ۱۸ مردادماه با رقابت ۶۴۹ هزار و ۴۱۷ نفر برگزار می شود.به گزارش ایسنا، دکتر علی اکبر حقدوست با اشاره به اینکه ویروس کرونا یک شطرنج باز بسیار حرفه‌ای است، گفت: از این رو به محض آنکه ذره‌ای حواسمان از آن پرت شود می‌تواند به راحتی ما را به سمت کیش و مات شدن ببرد.«فاطمه زرین آمیزی» سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آمار خوداظهاری داوطلبان کنکور ارشد ۹۹ گفت: طی این ارزیابی تعداد ۸۵ نفر (در کل کشور) از داوطلبان مبتلا به کرونا در خودارزیابی کارشناسی ارشد ۹۹ شناسایی شدند که طبق تدابیر از پیش تعیین شده در بیمارستان‌هایی که به آنها اعلام خواهد شد، در آزمون شرکت می‌کنند.همزمان وزیر بهداشت گفت که نمی‌توانیم تضمین کنیم که برگزاری کنکور پروتکل‌ها، کاملا رعایت شود، فقط می‌توانیم حداکثر نظارت را داشته باشیم ولی این بدان معنی نیست که کوچک‌ترین عارضه‌ای اتفاق نیفتد.

تاکنون ۳۲۰ هزار نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند. داوطلبان این آزمون از امروز ۱۴ مرداد ماه مهلت دارند با مراجعه به سامانه salamat. پیر شدن اپیدمی کرونا در شهرهای دارای آلودگی بیشتر کرونا در کدام استان ها رو به کاهش است؟ وی افزود: می‌شود گفت در شهرهایی که در چند هفته اخیر آلودگی بیشتری داشتند، کم کم شاهد پیر شدن اپیدمی بیماری در آنجا هستیم و به یاری خدا رو به کاهش هستند.gov.) سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است.ir وزارت بهداشت نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری و دریافت گواهی تایید سلامت اقدام کنند. در استان‌های غربی مانند کردستان، کرمانشاه و همدان تقریبا رو به کاهش بیماری است. داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا پیش از این و در روزهای نهم و دهم مرداد فرم خوداظهاری در سایت سازمان سنجش ارسال کردند که در نهایت مشخص شد تعداد مبتلایان این آزمون به ۸۵ نفر می رسد. این نماینده مجلس گفت که در نشست کمیسیون آموزش «مواردی را در پنج بند مبنی بر غدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آزمون دکتری» مطرح کرده است.

این داوطلبان مبتلا به کرونا بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور در بیمارستان های مورد تایید وزارت بهداشت با حضور نماینده این وزارتخانه و سازمان سنجش در کنکور کارشناسی ارشد شرکت می کنند. تهران نیز مانند هر شهر بزرگ دیگری از ابتدا همواره در حالت هشدار بوده است. به گزارش ایلنا، کنکور کارشناسی ارشد روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مردادماه با رقابت ۶۹۴ هزار و ۴۱۷ نفر و در ۲۳۶ حوزه امتحانی برگزار می شود. ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ۱۵۷ هزار نفر اعلام شده است که نسبت به سال قبل ۱۳ هزار نفر و معادل هشت درصد کاهش دارد. فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون از دوشنبه ۱۳ مردادماه در سایت سازمان سنجش آغاز شده است.. .