ضرورت تامین سیم‌کارت و تبلت برای دانش‌آموزان مناطق کم‌ برخوردار

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت تامین سیم‌کارت و تبلت برای دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار تاکید کرد.

«مهدی شرفی» سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با رایگان شدن اینترنت در فضای اپلیکیشن شاد برای دانش‌آموزان و معلمان توضیح داد: آموزش و پرورش یکسری درخواست‌ها از دولت و وزارت ارتباطات داشته که مطابق قانون و مصوباتی که برای آموزش الکترونیکی است، باید اینترنت برای این امر خاص رایگان باشد. در مرحله قبل این کارها گرچه با تاخیر ولی به هرحال اتفاق افتاد.

سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: تمام تلاش ما این است که اینترنت رایگان برای دانش‌آموزان و معلمان از آغاز بازگشایی مدارس انجام شود، از طرفی رئیس جمهور هم اعلام کردند که از ۱۵ شهریور سال تحصیلی آغاز خواهد شد. وی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ارتباطات برای ارائه اینترنت رایگان به معلمان و دانش آموزان اعلام آمادگی کرده است؟ گفت: وقتی مصوبه هیئت دولت و هیات شورای عالی مجازی مطابق قانون باشد و اعتبار مورد نیاز آنها تامین شود قطعاً در رابطه با این موضوع اقدام خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تامین نیاز جوانان اولویت دولت استمعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مسائل و نیازهای جوانان در زمینه اشتغال، معیشت، ازدواج و آموزش از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت است، به جایگاه مهم و تاثیرگذار دو حوزه ورزش و جوانان در وضعیت امروز و آینده کشور اشاره کرد و گفت: نمی‌توان ورزش را منحصر به حوزه جوانان دید و همچنین نمی‌توان مسائل جوانان را محدود به حوزه ورزش کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح 'تامین کالاهای اساسی' در مجلس به جریان می‌افتد | DW | 19.07.2020نمایندگان مجلس، یک فوریت 'طرح تامین کالاهای اساسی' را تصویب کردند. قدرت خرید مردم نصف شده و هدف طرح، مدیریت شبکه توزیع کالا و کوتاه کردن دست دلالان از بازارعنوان می‌شود. قالیباف می‌گوید این به معنای کمبود در جامعه نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

موافقت مجلس با یک فوریت طرح تامین کالاهای اساسیموافقت مجلس با یک فوریت طرح تامین کالاهای اساسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان برای بررسی طرح تامین کالاهای اساسی به صورت یک فوریت را بررسی کرده و در نهایت با آن موافقت کردند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت متضمن تامین و پرداخت کسری منابع صندوق‌های بازنشستگی است/ در محاسبه بدهی دولت به تامین اجتماعی قانون حاکم است/ ۶ میلیون نفر را با ۲ دفترچه بیمه شناسایی شدند | خبرگزاری ایلناوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال مالی ۹۸، رقم بدهی دولت ۲۵۰ هزار میلیارد تومان است اما سازمان برنامه برای این مدت معتقد به ۷۰ هزار میلیارد تومان بدهی است اما بالاخره قانون حاکم است و همه چیز قابل حساب و کتاب است. بدهی موردی نیست که بشود آن را پنهان کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خرید روغن و گوشت برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده استیک نماینده مجلس گفت: امروز تامین روغن، گوشت و کالاهای اساسی برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده اما هیات رئیسه توجهی به درخواست‌ها برای دعوت از وزرا نمی‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی ارجاع شدطرح مالیات بر خانه‌های خالی برای رفع ابهامات و بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »