ضرغامی: فیلترینگ اینستاگرام به صلاح ایران نیست

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

Nazanin Hansu   |عزت الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیمای ایران در واکنش به اخبار فیلترینگ اینستگرام در این کشور در توئیتر خود نوشت: فیلترینگ اینستاگرام را به صلاح کشور نمی‌دانم.

Nazanin Hansu |عزت الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیمای ایران در واکنش به اخبار فیلترینگ اینستگرام در این کشور در توئیتر خود نوشت: فیلترینگ اینستاگرام را به صلاح کشور نمی‌دانم.

درحالی که حساب‌های فارسی این سه خبرگزاری مسدود شده‌اند، حساب‌های به زبان‌های انگلیسی، عربی و بقیه زبان‌های آنها تعلیق نشدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه در ایران 'به بالای ۴۰ درصد رسید'بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه ١٣٩٨ به ۴۰/۴ درصد رسیده است. گروه‌های خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها، مبلمان و لوازم خانگی و همچنین تفریح و فرهنگ از گروه‌هایی بوده‌اند که از تیر ماه پارسال (۱۳۹۷) تا تیر ماه امسال بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند. بگایی نرخ تورم بالای 75 درصد است. این را قیمت اجناس گواهی می دهند. ولی حقوق چقدر تغییر کرده است. خط فقر اکنون نزدیک به 7 میلیون تومان است حقوق متوسط کارگران حدود 4 میلیون است. کارگران از بیمه و ... نیز محروم هستند سرنگون نظام ولایت فقیه علی برکت الله
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار وزارت خزانه‌داری آمریکا به ارائه‌دهندگان خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایرانوزارت خزانه‌داری آمریکا به شرکت‌های فعال در صنایع هواپیمایی درباره ارائه خدمات مختلف به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست/ مسیر دیپلماسی باید باز باشدنماینده دائمی بریتانیا در سازمان ملل: انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست/ مسیر دیپلماسی باید باز باشد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ واعظی به کریمی قدوسی؛ معلوم نیست منتشرکنندگان لیست ادعایی دوتابعیتی‌ها از کجا آمده‌اندرئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به ادعای کریمی قدوسی درباره انتشار لیست دوتابعیتی‌ها گفت: نمی‌دانیم ریشه این افراد کجاست و از کجا آمده‌اند که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند که کسی از آنها نپرسد شما از کجا آمده‌اید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تضمین‌ ایران به عبدالمهدی برای امنیت عبور نفتکش‌ها از خلیج فارستضمین‌ ایران به عبدالمهدی برای امنیت عبور نفتکش‌ها از خلیج فارس وزیر نفت عراق با اشاره به اهمیت تنگه هرمز گفت که ایران تضمین‌هایی برای عبور نفتکش‌ها از خلیج فارس و تنگه هرمز به عبدالمهدی داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به شرکت‌های هوانوردی بین‌المللی درباره همکاری با ایران | DW | 24.07.2019وزارت خزانه‌داری آمریکا در گزارشی تازه به 'اقدامات بی‌ثبات‌کننده' برخی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی اشاره کرده و نسبت به انتقال 'غیر مجاز' کالا و خدمات به این شرکت‌ها به شدت هشدار داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »