ضرر ٥٥٥ میلیاردی ویلموتس به ایران

03/06/1399 10:44:00 ق.ظ

ضرر ٥٥٥ میلیاردی ویلموتس به ایران ضرر ٢٤٠‌میلیارد تومانی از عقد تا فسخ قرارداد با ویلموتس برای فوتبال ایران قطعی است اگر به جام ‌جهانی و جام ملت‌های آسیا صعود نکنیم یک ضرر ٣١٥‌میلیاردی دیگر هم بخاطر فاجعه ویلموتس برای فوتبال کشور اتفاق خواهد افتاد/شهروند

سرمربی بلژیکی به غیر از غرامت سنگین چه هزینه‌های دیگری به فوتبال تحمیل کرد؟ ویلموتس چقدر پول گرفت! کل پولی که مارک ویلموتس و دستیارانش در مدت زمان کوتاه همکاری از فدراسیون فوتبال دریافت کردند طبق اعلام رسمی بازپرس سازمان بازرسی کل کشور نزدیک به ٢‌میلیون و ٣٠٠‌هزار یورو بوده است؛ یعنی فدراسیون فوتبال تا دی ماه گذشته به این...

ویلموتس چقدر پول گرفت! کل پولی که مارک ویلموتس و دستیارانش در مدت زمان کوتاه همکاری از فدراسیون فوتبال دریافت کردند طبق اعلام رسمی بازپرس سازمان بازرسی کل کشور نزدیک به ٢‌میلیون و ٣٠٠‌هزار یورو بوده است؛ یعنی فدراسیون فوتبال تا دی ماه گذشته به این مربی بلژیکی نزدیک به ٣٥‌میلیارد تومان پول پرداخت کرده است. تنها برای کمتر از یک ماه حضور فیزیکی در ایران این مبلغ با استقراض از شرکت شستا به ویلموتس و دستیارانش پرداخت شد. البته قبل از پول شستا مدیران فدراسیون پرداختی‌های نقدی به سرمربی وقت تیم ‌ملی داشته‌اند و در نهایت تا زمان ترک تیم ‌ملی در مجموع همان ٣٥‌میلیارد تومان پرداختی انجام شده است.

تکلیف مالیات ویلموتس چه شد؟ یک مسأله غیر قابل قبول برای جامعه فوتبال مربوط به مالیات قرارداد ویلموتس است. مدیران فدراسیون در شرایطی که به اداره مالیات بدهی مالیاتی ٩٠‌میلیارد تومانی داشتند، در این قرارداد تعهد می‌کنند که مالیات حدود ٧,٥‌میلیارد تومانی ویلموتس را هم خودشان پرداخت کنند؛ مسأله‌ای که مسئولان سازمان بازرسی و کارشناسان حقوقی ایرادهای حقوقی بزرگی از آن گرفته‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

'عینک ماهاتما گاندی' به مبلغ ۲۶۰هزار پوند به فروش رفت | DW | 22.08.2020عینکی که گفته می‌شود متعلق به رهبر استقلال هند بوده در بریتانیا به حراج گذاشته شد. نرخ ابتدایی عینک ۱۵ هزار پوند تعیین شد و در نهایت به ۲۶۰ هزار پوند رسید.

هشدار برکسیتی به لندن: احترام به قوانین اروپا اجتناب ناپذیر استرهبران دو کشور فرانسه و آلمان هر دو دیدگاهی مشترک در خصوص این مذاکرات دارند که روز جمعه پس از هفتمین دور برگزاری آن بدون پیشرفت محسوس و دست یافتن به نتیجه‌ای مشخص به پایان رسید.

توصیه سازمان بهداشت جهانی به زدن ماسک برای کودکان ۱۲ ساله به بالا - BBC News فارسیسازمان بهداشت جهانی می گوید کودکان ۱۲ ساله و بالاتر باید در هماهنگی با توصیه های موجود برای بزرگسالان در کشور یا ناحیه خود ماسک بزنند. تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار نفر در اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان مرده اند. به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز حداقل ۲۳ میلیون مورد ابتلا هم ثبت شده که بیشتر آنها به آمریکا، برزیل و هند مربوط است.

غریب‌آبادی: سفر گروسی به ایران ارتباطی با مکانیسم به اصطلاح ماشه نداردغریب‌آبادی: *سفر گروسی به ایران ارتباطی با مکانیسم به اصطلاح ماشه ندارد *اعتماد ایران به آژانس در ماه‌های اخیر صدمه دیده است *ضروری است که سفر مدیرکل به ایران، موجب اعتمادسازی شود *اجازه نخواهیم داد دیگران روابط آژانس و ایران را مدیریت کنند

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به مرز 24 میلیون نفر رسیدشمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان به 23 میلیون و 395 هزار و 542 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

رهبر انقلاب: اقتصاد کشور به هیچ وجه نباید به تحولات خارجی پیوند بخوردتهران- ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت هفته دولت در نشست تصویری با هیات وزیران، با بیان اینکه اقتصاد کشور به هیچ وجه نباید به تحولات خارجی پیوند بخورد زیرا این یک خطای راهبردی است، گفتند: نباید برنامه‌ریزی اقتصادی برای کشور، معطل لغو تحریم‌ها یا نتیجه انتخابات فلان کشور شود.