ضرب‌الاجل مجلس برای لغو مصوبه "ضدجمعیتی" دولت پایان یافت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ضرب‌الاجل مجلس برای لغو مصوبه ضدجمعیتی دولت پایان یافت طبق قانون، عملاً این مصوبه ضدجمعیتی دولت، ملغی محسوب می‌شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ خرداد ماه امسال، هیئت دولت مصوبه‌ای را به تصویب رساند که بر اساس آن موالید جدید صرفاً با تأیید وزارت تعاون و در صورت وجود منابع به‌تشخیص سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مشمول دریافت یارانه خواهند بود!

بر تصمیم ضدجمعیتی دولت، واکنش‌های مختلفی را در پی داشت؛ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به جمع‌آوری امضای اعتراضی در قالب کمپین"یارانه نوزادان"،سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در صفحه شخصی خود نوشت:ماحصل جمع‌آوری امضای اعتراضی به مصوبه عجیب دولت؛ هیئت تطبیق مصوبات دولت در مجلس، این مصوبه را بررسی و در نتیجه خلاف قانون اساسی و مغایر با مصلحت جامعه تشخیص داد.امروز با گذشت 10 روز از فرصت تعیین شده از سوی هیئت تطبیق مصوبات دولت در مجلس، طبق قانون، عملاً این مصوبه ضدجمعیتی دولت، ملغی محسوب می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی نبویان نماینده مجلس: ما در این طرح گفته‌ایم که دولت ملزم است اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند و نظارت‌ها را صرفا تحت پادمان بپذیرد و اجرایی کند انرژى_اتمى
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تحریم های آمریکا برنامه هند برای توسعه میدان گازی فرزاد بی را لغو کرد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimتحریم‌های_آمریکا برنامه هند برای توسعه میدان گازی فرزاد بی را لغو کرد تحریم های آمریکا نه تنها واردات نفت هند از ایران را تحت تأثیر قرار داده، بلکه برنامه های جدید دهلی نو برای توسعه یکی از میادین گازی ایران را نیز لغو کرده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عکس روز: صف طولانی برای ورود به فروشگاه اپل | DW | 17.07.2020صف طولانی ورود به فروشگاه اپل وقتی شرکت اپل دست به بازگشایی شعبه‌‌ای می‌زند یا محصول جدیدی عرضه می‌کند، می‌توان انتظار داشت که صف‌های طولانی به‌وجود خواهند آمد؛ به‌ویژه در دوره کرونا که باید فاصله‌گذاری اجتماعی را هم رعایت کرد. عکس‌های روز دویچه‌وله:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟ درحالی که به گفته متخصصان انجام عمل خارپاشنه به عنوان یک جراحی ساده و نسبتا ارزان در داخل کشور امکان پذیر است، مشخص نیست چرا باید یک ورزشکار با صرف هزینه بالای دولتی به قلب اروپا سفر کند!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سن‌پائولی؛ باشگاه آلمانی که می‌خواهد فوتبال را برای همیشه تغییر دهدسن‌پائولی گذشته‌ای پرافتخار و مملو از جام‌های مختلف ندارد ولی پیوند اجتماعی این باشگاه آلمانی با هوادارانش به آن موقعیتی یگانه بخشیده است؛ به خصوص حالا.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

چند ساعت در میان دلالان دارو برای خرید «رمدسیویر» ۵۰ میلیون تومانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »