ضرب الاجل یک ماهه رئیس قوه قضاییه برای بررسی مسئله محیط زیست در زنجان

15/06/1398 11:49 ق.ظ

در جریان سلسله سفر‌های استانی صورت گرفت؛ ضرب الاجل یک ماهه رئیس قوه قضاییه برای بررسی مسئله محیط زیست در زنجان

به گزارش ایلنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان زنجان و در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان زنجان ضرب الاجل یک ماهه‌ای را برای بررسی مسئله محیط زیست این استان تعیین کرد.وی گفت: حتما رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه پیگیری کنند که دیوان عدالت این مسئله را از ابعاد مختلف بررسی کند و نظر قاطع دهد تا این مسئله تمام شده و روی زمین نماند.

وی گفت: حتما رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه پیگیری کنند که دیوان عدالت این مسئله را از ابعاد مختلف بررسی کند و نظر قاطع دهد تا این مسئله تمام شده و روی زمین نماند. آیت الله رئیسی همچنین تاکید کرد: حداکثر در مدت یک ماه استاندار، رئیس کل دادگستری، دادستان، نماینده وزیر مربوطه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال ماموریت دارند موضوع زمین خواری در این استان را رسیدگی و تعیین تکلیف کنند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

تامین نیاز دارو و مواد اولیه داروسازی ها برای یک سالوزیر بهداشت: برای عبور از دالان‌های تاریک فساد هیچ راهی جز شفافیت در پیش رو نداریم متاسفانه برخی پزشکان در نسخه‌ها برند خارجی می‌نویسند در صورتی که مشابه داخلی باکیفیت وجود دارد

تشکیل دولت سودان پس از عمر البشیر؛ برای نخستین بار یک زن وزیر خارجه شدنخست وزیر سودان روز پنجشنبه از تشکیل نخستین دولت پس از سرنگونی حکومت عمر البشیر خبر داد.

فاکس‌نیوز: ناخدای آدریان دریا برای برای تحویل محموله همکاری نمی‌کندبه گزارش منابع اطلاعاتی فاکس‌نیوز، نفت‌کش ایرانی آدریان_دریا۱ به فاصله کمتر از۲۰ کیلومتر از ساحل سوریه رسیده است، اما ناخدای آن با برنامه‌ تخلیه و تحویل نفت همکاری نمی‌کند و درخواست کرده است تا برکنار یا جایگزین شود. بیشتر بخوانید:

فرانسه: رایزنی با آمریکا برای ایجاد خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری برای ایران سازنده بودوزیر داراریی فرانسه که به واشنگتن رفته تا درباره ایجاد یک خط اعتباری برای ایران به ارزش ۱۵ میلیارد دلار با آمریکایی‌ها گفت‌وگو کند، مذاکراتش با وزیر خزانه‌داری آمریکا را 'سازنده' خواند.

ویدئوی مصائب سرقت یک فرغون، دو کودک روس را معروف کردانتشار ویدئوی مربوط به سرقت یک فرغون توسط دو کودک روس با استقبال میلیونی مخاطبان فضای مجازی مواجه شد.

تیرباران یک خانواده در لغمان که بدلیل خصومت خانوادگی از ننگرهار فرار کرده بودندمنابع امنیتی افغانستان چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 از تیرباران یک خانواده پنج نفری از سوی افراد مسلح در

به گزارش ایلنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان زنجان و در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان زنجان ضرب الاجل یک ماهه‌ای را برای بررسی مسئله محیط زیست این استان تعیین کرد.

وی گفت: حتما رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه پیگیری کنند که دیوان عدالت این مسئله را از ابعاد مختلف بررسی کند و نظر قاطع دهد تا این مسئله تمام شده و روی زمین نماند.

آیت الله رئیسی همچنین تاکید کرد: حداکثر در مدت یک ماه استاندار، رئیس کل دادگستری، دادستان، نماینده وزیر مربوطه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال ماموریت دارند موضوع زمین خواری در این استان را رسیدگی و تعیین تکلیف کنند.

رئیس دستگاه قضا در ادامه سلسله سفر‌های استانی خود پنج شنبه، چهاردهم شهریور ماه به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان زنجان و دیدار با قضات وکارکنان دستگاه قضایی این استان به زنجان سفر کرد.