ضرب و جرح برادران افکاری در زندان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در روزهای گذشته ماموران زندان شیراز، نوید، وحید و حبیب افکاری را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده‌اند.بنا بر گزارش‌های رسیده به «ایران‌وایر»، مسئولان زندان از پذیرش شکایت و اعزام آن‌ها به پزشکی قانونی خودداری می‌کنند. اخبار_ایران نوید_افکاری اعدام_نکنید

در روزهای گذشته ماموران زندان شیراز، نوید، وحید و حبیب افکاری را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده‌اند. بنا بر گزارش‌های رسیده به «ایران‌وایر»، مسئولان زندان از پذیرش شکایت و اعزام آن‌ها به پزشکی قانونی خودداری می‌کنند.

«نوید افکاری» به اتهام قتل یک مامور حفاظت «آبفای شیراز» در جریان اعتراض‌های مرداد ۱۳۹۷، یک بار در دادگاه کیفری به قصاص و بار دیگر در دادگاه انقلاب شیراز، با اتهام محاربه، به اعدام محکوم شده است. برادران او نیز در همین پرونده به زندان‌های طولانی‌مدت محکوم شده‌اند. برادران افکاری تمام اتهام‌ها را رد کرده‌اند و می‌گویند، زیر شکنجه وادار به اعتراف‌های دروغین علیه خود و یکدیگر شده‌اند.

در پی رسانه‌ای شدن جزئیات این پرونده، شامگاه ۱۳شهریور۱۳۹۹ این برادران از بند عمومی به مکانی دیگر منتقل شدند. روز شنبه ۱۵شهریور۱۳۹۹، صدا‌وسیمای جمهوری اسلامی، گزارشی درباره پرونده برادران افکاری پخش کرد که شامل بخشی از «اعترافات» آن‌ها بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نادا صبوری، روزنامه‌نگار زندانی؛ جرم: اعتراض به ضرب و شتم زندانیان سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

علت پخش اعترافات تلویزیونی نوید افکاری چیست؟ - BBC News فارسیهمزمان با انتقال برادران افکاری به مکانی نامعلوم، فیلم اعترافات تلویزیونی نوید افکاری پخش شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

برادران افکاری از زندان 'به مکانی نامعلوم منتقل شده‌اند' | DW | 05.09.2020وکیل برادران افکاری، محکومان اعتراضات سال مرداد ۹۷ از انتقال هر سه برادر از زندان عادل‌آباد شیراز به مکان‌هایی نامعلوم خبر داده است. این خبر به نگرانی‌ها در مورد احتمال اجرای حکم اعدام نوید افکاری دامن زده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انفجاری که امواجش سراسر دنیا را لرزاند - BBC News فارسیيك ماه از انفجار در بندر بيروت مى گذرد، انفجارى كه حدود ٢٠٠ كشته برجا گذاشت و بسيارى را نه فقط در لبنان، كه در گوشه و كنار جهان سوگوار كرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقال نوید افکاری به بند اعدامی‌های زندان عادل‌آباد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک ماه آزار بهنام موسیوند در زندان؛ تعویض زندان با علائم مشکوک به کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »