ضربه کرونا بر صنعت فرودگاه‌ها؛ ۶ هزار مسیر هوایی اروپا بلااستفاده ماند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ضربه کرونا بر صنعت فرودگاه‌ها؛ بیش از ۶ هزار مسیر هوایی اروپا بلا استفاده ماند

بنا بر گزارش سالانه شورای بین‌المللی فرودگاههای اروپا در ۹ ماه اول سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۶ هزار مسیرهوایی فعال در دوران قبل از همه‌گیری کرونا «بلا استفاده» مانده‌اند.بر اساس داده‌های این مرکز، تنها از ماه سپتامبر پروازهای فرودگاه باراخاس در اسپانیا ۷۱ درصد، پروازهای فرودگاه فیومیچینو در ایتالیا ۷۰ درصد، پروازهای فرودگاه مونیخ در آلمان ۶۸ درصد، پروازهای فرودگاه هیترو در لندن ۶۸ درصد و پروازهای فرودگاه فرانکفورت در آلمان ۶۷ درصد کاهش یافته است.

به گفتۀ اولیویه یانكووک، از مدیران شورای بین‌المللی فرودگاههای اروپا صدمه‌ای که شیوع کرونا بر حمل و نقل هوایی وارد کرده، آنچنان سنگین بوده که اتکای صرف به صنعت بازاریابی برای احیای این بخش بی‌نتیجه است. او از رهبران اتحادیه اروپا همچنین دولتهای عضو خواسته است تا برای احیای حمل و نقل هوایی به کمک این صنعت بیایند.

در سراسر اروپا فرودگاههای کوچک بسیار بیشتر از فرودگاههای شناخته شده و بزرگ از این همه گیری آسیب دیده‌اند و پروازهای آنها تا بیش از ۹۰ درصد کاهش یافته است.این شورا در گزارش دیگری که در نیمه ماه نوامبر منتشر کرده بود نیز اعلام کرد که در مجموع تردد مسافران در فرودگاههای اروپا در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ میلادی نسبت به مدت مشابه در سال پیش از آن ۸۱ درصد کاهش یافته است و در این مدت فرودگاههای اروپا حدود ۱.۵ میلیارد مسافر را از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خداراشکر همانطورکه به ملت ایران صدمه زدیدبخودتون هم برگشته خصوصا فرانسه که اینهمه به مردم ایران حکومت شاه ظلم کرد

گناه مردم یمن عراق سوریه افغانستان ایران و.... گریبانتونو گرفته

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خیز ملایم کرونا و هشدار به ۸ استان / آغاز واکسیناسیون کرونا با پرسنل ICUسخنگوی ستاد کرونا: شهرهای نارنجی ۲ برابر شد خیزی از بیماری در برخی استان‌ها بصورت ملایم شروع شده اروپا و آمریکا در برابر این ویروس جهش یافته دارند به زانو درمی‌آیند ۷۰ درصد تخت‌های بیمارستانی‌ ژاپن پر شده پرسنل ICU اولین تزریق‌کنندگان واکسن کرونا هستند مناسب است اولویت‌های تزریق ‌واکسن به سرعت شفاف‌سازی شود تا از شایعات پیش‌گیری شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر ارشاد: کرونا ضربه بزرگی به اقتصاد تئاتر زدبازدید وزیر ارشاد از جشنواره تئاتر فجر، تقدیم اجراها به یکی از شهدای مدافع سلامت و... از جمله خبرهای این رویداد است. شیره انگور را خورد وگفت,, شیرین است چشم نخوری وزیر تو بگو کرونا به اقتصاد کجا و چه بخشش ضربه بزرگی نزد فقط یکی نام ببر با رسم شکل غیر تئاتر بیست دقیقه وقت داری کتاب باز از معاون وزیر هم میتونی کمک بگیری اصلا تو میدونی تئاتر چی هست؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیشنهادات وزارت بهداشت به قرارگاه کرونا درباره انتخابات / انصراف از دریافت مبالغ جرائم کروناآخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور، پوشش بیمه‌ای داروهای مرتبط با این بیماری، شروط وزارت بهداشت برای بازگشایی مشاغل گروه دو، نگرانی از تجمعات عید فطر در برخی مناطق کشور، افزایش سرعت واکسیناسیون از تیر ماه، پیشنهاداتی برای چگونگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و ... از جمله مباحثی بود که سخنگوی وزارت بهداشت با حضور در ایسنا به تشریح آن پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »