ضربات, حفتر, لیبی, ترهونه, طرابلس, لیبی

ضربات, حفتر

ضربات سهمگین به مواضع شبه‌نظامیان حفتر در ترهونه لیبی

#ضربات سهمگین به مواضع شبه‌نظامیان #حفتر در ترهونه #لیبی

19/04/2020 10:03:00 ق.ظ

ضربات سهمگین به مواضع شبه‌نظامیان حفتر در ترهونه لیبی

نیروهای ارتش لیبی در ادامه عملیات آزادسازی ترهونه 17 بار مواضع شبه‌نظامیان خلیفه حفتر در این شهر را بمباران کردند. - خبرگزاری آناتولی

19.04.2020وليد عبدالله /خبرگزاری آناتولیمرکز اطلاع‌رسانی دولت وفاق ملی لیبی اعلام کرد: نیروی هوایی از دیروز تاکنون در چارچوب عملیات آزادسازی ترهونه 17 بار مواضع شبه نظامیان خلیفه حفتر را در این شهر هدف قرار دادند.یکصد و دو تن از این شبه نظامیان خلیفه حفتر اسیر و همچنین 4 تانک و 4 خودروی نظامی آنها نیز به غنیمت گرفته شده است.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد

محمد قنونو، سخنگوی دولت وفاق ملی لیبی که توسط سازمان ملل متحد به‌رسمیت شناخته می‌شود اعلام کرده است: نیروهای ارتش ما مرکز این شهر ترهونه نزدیک شده اند.ارتش لیبی طی هفته جاری شهرهای صرمان و صبراته و چند روستای دیگر در غرب طرابلس را آزاد کرد. شبه نظامیان حفتر در مقابل مناطق مسکونی طرابلس را با موشک و راکت هدف قرار می‌دهند.

شبه نظامیان حفتر که توسط امارات متحده عربی، عربستان سعودی، روسیه، مصر و اردن حمایت می‌شوند، از 4 آوریل 2019 حملات خود به طرابلس را آغاز و از 12 دسامبر گذشته به منظور تصرف این شهر حملات خود را تشدید کردند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

حمله مرگبار شبه‌نظامیان حفتر به اردوگاه آوارگان در لیبییک نفر بر اثر اصابت راکت خمپاره شبه‌نظامیان خلیفه حفتر در یکی از اردوگاه‌های آوارگان لیبی کشته و 2 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

در حمله شبه‌نظامیان حفتر به شرق طرابلس 10 نفر مجروح شدنددر حمله شبه نظامیان خلیفه حفتر با موشک گراد 10 نفر از جمله 4 کودک در منطقه عراده در شرق طرابلس مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی كيييرم دهنه اردوغان خررر

رئیسی: جلوه‎های غرورآفرین ارتش را در این روزها در مقابله با کرونا شاهد بودیمرئیس قوه قضائیه در پیامی به فرمانده کل ارتش روز ارتش را به خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی، فرماندهان ، کادر و سربازان این ارتش سرافراز تبریک گفت. وقتی طرف رویای رهبری دارد به حمایت ارتش و سپاه نیاز مند است!

بازداشت سه جوان در بجنورد به خاطر شرکت در چالش جراتبجنورد؟؟ شط دهاتی بازی

بی‌عدالتی در پیله پروانه/حجم بالای خطا در توزیع کارت‌های هدیه بین دستفروشانیک پیرزن را می شناسم که سرپرست خانوار است و با چرخ دستی رفت و آمد می کند، به او کارت هدیه تعلق نگرفته، به مسئول غرفه دارها می گویم، چرا به فلانی کارت داده نشده، می گوید او را نمی شناسم!

رشد ۱۰ درصدی تردد در معابر پایتخت در هفته چهارم فروردین۹۹رییس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش ۱۰ درصدی ترددهای درون‌شهری پایتخت در هفته چهارم فروردین نسبت به هفته سوم خبر داد.